Wyniki konkursu Nowa Przestrzeń WIKŚiG

Wyniki Konkursu na Nową Przestrzeń WIKŚiG:

Komisja Konkursowa/Jury:

• Pan prof. dr hab. inż. Jerzy Sobota-Dziekan WIŚiG –Przewodniczący Jury
  • Pan prof. dr hab. inż. Andrzej Drabiński – Prorektor ds. Rozwoju i Informatyzacji UP
  • Pani dr hab. inż. arch. Irena Niedźwiecka-Filipiak – Dyrektor IAK
  • Pani prof. dr hab. inż. arch. Zuzanna Borcz- IAK
  • Pani dr inż. arch. kraj. Ewa Podhajska – IAK, Pracownia Studialno-Projektowa IAK
  • Pan dr inż. arch. Jerzy Potyrała - IAK
  • Pani dr inż. arch. kraj. Monika Ziemiańska – IAK
  • Pani Beata Urbanowicz – Plastyk Miasta, Wydział Architektury UM Wrocław
  • Pani Agnieszka Koza – Główny Specjalista Biura Rozwoju Miasta WA UM Wrocław
  • Pan Mirosław Sztuka, arch. kraj. – Dyrektor projektowy firmy AECOM – współorganizator Szkoły Letniej-Warsztatów Projektowych

Użytkownicy/Pracownicy i Studenci UP

Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Pana Dziekana Prof. Jerzego Soboty postanowiła:

• Nie przyznać I nagrody, ponieważ  żadna z prac nie spełniła wszystkich wytycznych regulaminu konkursowego.
  • Przyznać dwie nagrody II stopnia oraz dwie nagrody III stopnia dla Zespołów Projektowych, które otrzymały największą ilość punktów.

Pan Mirosław Sztuka zaprosił wszystkich Uczestników Konkursu do udziału w Szkole Letniej organizowanej razem z Pracownią Studialno-Projektową, podczas której zostanie opracowana koncepcja architektoniczna zagospodarowania terenu wokół budynków Wydziału. Koncepcja ta zostanie opracowana z Zespołami, które otrzymały największą ilość punktów na podstawie ich projektów.

II miejsce (Jury), nagroda 2500zł

Zespół Projektowy, który przedstawił pracę nr 00256:

RAFAŁ BUŁKA

KAMILA KUREK

JOANNA MAZUR

II miejsce (Jury), nagroda 2500zł

Zespół Projektowy, który przedstawił pracę nr 54540:

MACIEJ IWACHOW

EWA NIEDBAŁKA

ALICJIA ROMANIAK

WANDA SOBIERAJ

ALEKSANDRA STASZEWSKIEJ

III miejsce (Jury), nagroda 1000zł

Zespół Projektowy, który przedstawił pracę nr 00007:

ROBERT KOŁODYŃSKI

WOJCIECH KOWALEWICZ

MICHAŁ MICHALSKI

III miejsce (Jury), nagroda 1000zł

Zespół Projektowy, który przedstawił pracę nr 25079:

DARIA KSIĄŻEK

JUSTYNA MAKARSKA

W ramach ogólnego głosowania (Użytkowników) wg ilości oddanych głosów:

• I miejsce: praca nr 000256, która również otrzymała najwyższe noty od Jury: Zespół projektowy: RAFAŁ BUŁKA, KAMILA KUREK, JOANNA MAZUR
  • II miejsce: praca nr 00007 (III miejsce od Jury): Zespół Projektowy: ROBERT KOŁODYŃSKI, WOJCIECH KOWALEWICZ, MICHAŁ MICHALSKI
  • III miejsce: praca nr 54540 (II miejsce od Jury): Zespół Projektowy: MACIEJ IWACHOW, EWA NIEDBAŁKA, ALICJIA ROMANIAK, WANDA SOBIERAJ ALEKSANDRA STASZEWSKIEJ
  • IV miejsce: praca nr 76935: Zespół Projektowy: ANNA GRYGAR, MARIUSZ          HERMANSDORFER

W konkursie wzięło udział 9 Zespołów Projektowych.

Jedna praca została dostarczona po terminie i nie brała udziału w konkursie, została zaprezentowana dopiero w piątek, po ustaleniu wyników.