Rok 2018

Życzenia świąteczno-noworoczne

Pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku wszystkim Pracownikom i Studentom Wydziału życzy dziekan prof. dr hab. inż. Bernard Kontny

Wigilia SKN Hydrologów i Hydrotechników

W czwartek 13.12.2018 miało miejsce Spotkanie Wigilijnie Studenckiego Koła Naukowego Hydrologów i Hydrotechników. Frekwencja była jak zawsze wysoka co bardzo Nas cieszy!

Wykorzystujemy Odnawialne Źródła Energii

Na dachu budynku Centrum Geo-Info-Hydro od 3 lat funkcjonuje duża instalacja słoneczna o mocy szczytowej 81 kW.

Studenci wydziału na Targach STONE i GLASS

Studenci architektury krajobrazu, budownictwa i inżynierii środowiska zwiedzali 15 listopada 2018 r. Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2018 oraz Targi Branży Szklarskiej GLASS zorganizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Profesor Wolfgang Keller doktorem honoris causa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Senat UPWr nadał najwyższą godność akademicką Profesorowi Wolfgangowi Kellerowi z Uniwersytetu w Stuttgarcie w dowód uznania jego niekwestionowanego autorytetu w środowisku naukowym.

ABSOLUTORIUM WYDZIAŁU

W dniu 10 listopada dyplomy ukończenia studiów wyższych otrzymało 277 absolwentów Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji.

SKN Hydrologów i Hydrotechników w Warszawie

22 października członkowie SKN Hydrologów i Hydrotechników mieli okazję wziąć udział w seminarium zorganizowanym przez Polskie Stowarzyszenie Geosyntetyczne.

VII Rajd Gospodarki Przestrzennej – Góry Sowie

VII edycja Rajdu Gospodarki Przestrzennej została zorganizowana przez SKN Planowania Przestrzennego PUZZLE i odbyła się w dniach 26-28.10.2018 r. w Górach Sowich.

Jesienna Szkoła Przyrodników

W związku z projektem „CZŁOWIEK DLA NATURY – NATURA DLA CZŁOWIEKA. KOEGZYSTENCJA ZAMIAST KONKURENCJI W DOLNOŚLĄSKICH OBSZARACH NATURA 2000” zaplanowano warsztaty dla uczniów szkół podstawowych.

SKN Planowania Przestrzennego PUZZLE – Szkoła Letnia w Timisoarze 2018

Tegoroczna Szkoła Letnia SKN Planowania Przestrzennego PUZZLE pt. „Innowacyjne technologie informatyczne w gospodarce przestrzennej i zarządzaniu zrównoważonym rozwojem” odbyła się w terminie 19-27 września.