Wigilia SKN Hydrologów i Hydrotechników

Prócz obecnych oraz byłych działaczy w SKN Hydrologów i Hydrotechników przybyli do nas zacni goście: prorektor ds. studenckich i edukacji JM prof. dr hab. inż. Józef Sowiński, prodziekan ds. kierunków Inżynieria Środowiska oraz Inżynieria i Gospodarka Wodna dr hab. inż. Tomasz Tymiński prof. nadzw., opiekunowie naszego koła: dr inż. Radosław Stodolak oraz mgr inż. Michał Śpitalniak, a także inni prowadzący, którzy czynnie uczestniczą w życiu koła.

Po przywitaniu z gośćmi i ich wspaniałych przemówieniach, przełamaliśmy się opłatkiem i zasiedliśmy do wspólnej kolacji. Podsumowaliśmy również ten jakże intensywny dla nas rok. Mamy nadzieję, że wszyscy którzy przybyli na spotkanie wyszli zadowoleni i że zobaczymy się w jeszcze większym gronie w przyszłym roku.

Dziękujemy Adrianowi Kulikowi i Weronice Tadli za jak zwykle wspaniałe zdjęcia!