Rok 2020

Życzenia świąteczno-noworoczne

Niech tegoroczne Święta Bożego Narodzenia przyniosą radość i ciepło w gronie najbliższych. Niech to będzie bezpieczny i spokojny czas. A Nowy Rok w zdrowiu i pomyślności niech spełni wszystkie zamierzenia i plany.

Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2020 dla UPWr

Prof. Anna Michalska-Ciechanowska i prof. Krzysztof Lejcuś z Uniwersytetu Przyrodniczego zostali wyróżnieni Polską Nagrodą Inteligentnego Rozwoju 2020 w kategorii „Naukowiec przyszłości”.

Sukcesy wrocławskiej geodezji

W ogólnopolskim Konkursie na Najlepszą Pracę Dyplomową organizowanym przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego we wszystkich kategoriach prac: inżynierskich, magisterskich i doktorskich, przedstawiciele IGiG UPWr zostali nagrodzeni.

Naukowcy UPWr z nagrodami Polskiej Akademii Nauk

Polska Akademia Nauk doceniła naukowców Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. To prof. Krzysztof Sośnica, prof. Stanisław Dzimira i prof. Wojciech Niżański

Zajęcia zdalne do 1 lutego 2021 roku

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną od 12 listopada 2020 roku do 1 lutego 2021 roku wszystkie zajęcia – dla studentów, doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych i uczestników innych form kształcenia oraz zajęcia dodatkowe (kursy, szkolenia, zajęcia terenowe, zajęcia sportowe, spotkania kół naukowych, grup twórczych itd.) – będą realizowane zdalnie.

Dr hab. inż. Mirosław Wiatkowski profesorem nauk inżynieryjno-technicznych

Miło nam poinformować, iż Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda postanowieniem z dnia 6 lutego 2020 roku nadał dr. hab. inż. Mirosławowi Wiatkowskiemu, z Instytutu Inżynierii Środowiska, tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych.

Grant Finansowy dla Studenckiego Koła Naukowego Planowania Przestrzennego PUZZLE

Studenckie Koło Naukowe Planowania Przestrzennego PUZZLE, działające przy Instytucie Gospodarki Przestrzennej UPWr, uzyskało finansowanie dla projektu Green Inclusion w ramach Funduszu Aktywności Studenckich prowadzonego przez Wrocławskie Centrum Akademickie.

Kierunek geodezja i kartografia na naszym Wydziale najlepszy w Polsce, inne kierunki również z awansem

W tegorocznym rankingu fundacji „Perspektywy” kierunek studiów geodezja i kartografia na Wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu znalazł się na 1. miejscu w Polsce.

Prof. Jarosław Bosy wybrany na stanowisko rektora UPWr

Prof. dr hab inż. Jarosław Bosy z Instytutu Geodezji i Geoinformatyki z Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji  został wybrany nowym rektorem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Nowa organizacja pracy na uczelni

Od 25 maja na uczelni będą obowiązywały nowe zasady w zakresie działalności administracyjnej, badawczej, organizacyjnej i dydaktycznej.