Rok 2020

Prof. Jarosław Bosy wybrany na stanowisko rektora UPWr

Prof. dr hab inż. Jarosław Bosy z Instytutu Geodezji i Geoinformatyki z Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji  został wybrany nowym rektorem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Nowa organizacja pracy na uczelni

Od 25 maja na uczelni będą obowiązywały nowe zasady w zakresie działalności administracyjnej, badawczej, organizacyjnej i dydaktycznej.

Koronawirus SARS-Cov-2 – zalecenia i komunikaty

Aktualne informacje dotyczące funkcjonowania uczelni w czasie zagrożenia epidemiologicznego koronawirusem SARS-Cov-2

Wielkanoc 2020

Z okazji Świąt Wielkanocnych wszystkim Pracownikom i Studentom naszego Wydziału dużo zdrowia, spokoju i optymizmu, wiary w nadejście lepszych dni oraz rychłego powrotu na uczelnię życzy dziekan prof. dr hab. inż. Bernard Kontny

Nasi pracownicy w Komitecie Inżynierii Środowiska PAN

Profesorowie Krzysztof Pulikowski, Tomasz Tymiński i Mirosław Wiatkowski odebrali powołania do Komitetu Inżynierii Środowiska PAN

Wykorzystujemy Odnawialne Źródła Energii

Kampus Grunwaldzki UPWr wykorzystuje dwie duże instalacje słoneczne o mocy szczytowej 81 kW i 85 kWp.

19 konferencja T&S w Cape Town za nami

W Cape Town w Republice Południowej Afryki odbyła się 19 International Conference on TRANSPORT AND SEDIMENTATION OD SOLID PARTICLES, cykliczna konferencja, której głównym organizatorem jest Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji wspólnie zawsze z partnerską uczelnią lub jednostka badawczą z kraju, w którym odbywa się konferencja.