Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Sukcesy wrocławskiej geodezji

Jest to ogromny sukces zważywszy, że absolwenci wszystkich polskich uniwersytetów oraz wszystkich kierunków studiów w Polsce mogli wziąć udział w konkursie. Nagrodzono prace:

  • III miejsce w kategorii prac doktorskich za "Innowacje wdrażane do gospodarki" zajął dr inż. Grzegorz Bury za pracę "Precise orbit determination of GNSS satellites using microwave and laser ranging data", nagroda: 6 000 zł,

  • II miejsce w kategorii prac magisterskich w ramach "Nauka na rzecz lokalnej społeczności" zajęłą mgr inż. Magdalena Wawrzynowicz za pracę "Analizy przestrzenne przejazdów Wrocławskiego Roweru Miejskiego w kontekście zapotrzebowania na rozwój infrastruktury rowerowej", nagroda: 5 000 zł,

  • III miejsce w kategorii prac licencjackich/inżynierskich za "Innowacje wdrażane do gospodarki" zajął inż. Piotr Patynowski za pracę "Zalety pozycjonowania multi-GNSS z wykorzystaniem niskobudżetowych odbiorników", nagroda: 2 000 zł.

Promotorem wszystkich nagrodzonych prac był prof. dr hab. inż. Krzysztof Sośnica.

Lista wszystkich nagrodzonych znajduje się na stronie Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu zdobył w sumie 4 nagrody.

Serdecznie gratulujemy!