Rok 2021

Sukces naszych Studenckich Kół Naukowych

Informujemy, że w 3 edycji Funduszu Aktywności Studenckiej, organizowanego przez Wrocławskie Centrum Akademickie, laureatami konkursu zostały SKN Planowania Przestrzennego PUZZLE wraz z SKN Architektury Krajobrazu (projekt EduGarden) oraz SKN Geodetów (projekt Badanie jakości powietrza i dróg z wykorzystaniem niskokosztowych sensorów umieszczonych na rowerach: "Sensorowo-roWeRowO")

Zmarł dr inż. Krzysztof Mąkolski

Ze smutkiem i głębokim żalem zawiadamiamy, że w piątek 21 maja zmarł dr inż. Krzysztof Mąkolski

Zajęcia zdalne do końca semestru letniego 2020/2021

W związku z obecną sytuacją epidemiczną prowadzenie zajęć w siedzibie UPWr zostaje wstrzymane do końca semestru letniego 2020/2021. Większość zajęć będzie realizowana zdalnie.

Pozytywna ocena PKA dla kierunku GiK

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej (PKA) Uchwałą nr 209/2021 dnia 25 marca 2021 r. wydało ocenę pozytywną w sprawie oceny programowej na kierunku geodezja i kartografia prowadzonym na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.

Nagroda dla prof. Piotra Krajewskiego

Kapituła Konkursu Naukowiec Przyszłości, zdecydowała o przyznaniu profesorowi Piotrowi Krajewskiemu nagrody Naukowiec Przyszłości 2021 w kategorii Humanistyka, sztuka i społeczeństwo przyszłości.

Życzenia świąteczno-noworoczne

Niech tegoroczne Święta Bożego Narodzenia przyniosą radość i ciepło w gronie najbliższych. Niech to będzie bezpieczny i spokojny czas. A Nowy Rok w zdrowiu i pomyślności niech spełni wszystkie zamierzenia i plany.

Zajęcia zdalne do 1 lutego 2021 roku

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiczną od 12 listopada 2020 roku do 1 lutego 2021 roku wszystkie zajęcia – dla studentów, doktorantów, słuchaczy studiów podyplomowych i uczestników innych form kształcenia oraz zajęcia dodatkowe (kursy, szkolenia, zajęcia terenowe, zajęcia sportowe, spotkania kół naukowych, grup twórczych itd.) – będą realizowane zdalnie.