Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Praktyki

plik PDF Ramowy program praktyki plik PDF, 203.96 KB
2015-07-20 23:13

Od roku akademickiego 2011/2012 studenci są zobowiązani do samodzielnego wypełnienia wniosków o praktykę:

  1. Porozumienie w 2 egzemplarzach
  2. Pismo przewodni w 2 egzemplarzach
  3. Skierowanie w 1 egzemplarzu

Druki znajdziesz we wzorach dokumentów

Tematyka praktyki studenckiej

Pełnomocnik Dziekana ds Praktyk Studenckich przyjmuje studentów od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 13.00.

Wykaz przedsiębiorstw w których studenci odbywali praktykę zawodową:

Instytucje, Firmy Państwowe i Prywatne

  1. Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu
    Wydział Ochrony Środowiska
    pl. Powstańców Warszawy 1
    50-951 Wrocław
    tel. 713406000
    Dyrektor Generalny
  2. Starostwo Powiatowe
    w Brzegu
    ul. Robotnicza 12
    49-300 Brzeg
    tel. 077464450
    V-ce Starosta Brzeski
  3. Starostwo Powiatowe
    w Dzierżoniowie
    ul. Rynek 27
    58-200 Dzierżoniów
    tel. 075316789
    Starosta Dzierżoniowski
  4. Starostwo Powiatowe
    w Górze
    ul. Mickiewicza 1
    56-200 Góra
    tel. 655443900
    Starosta Gorecki
  5. Starostwo Powiatowe
    w Kamiennej Górze
    ul. Broniewskiego 15
    58-400 Kamienna Góra
    tel. 756450100
    Starosta Kamieniogórski
  6. Starostwo Powiatowe
    w Kepnie
    ul. Kościuszki 5
    63-600 Kępno
    tel. 627828900
    Starosta Kępiński
  7. Starostwo Powiatowe
    w Legnicy
    Pl. Słowiański 1
    59-220 Legnica
    tel. 767243400
    Starosta Legnicki
  8. Starostwo Powiatowe
    w Lubinie
    ul. Księcia Ludwika I/5
    59-300 Lubin
    tel. 768426353
    Starosta Lubiński
  9. Starostwo Powiatowe
    w Lwówku Śląskim
    ul. Wojska Polskiego 25 a
    59-600 Lwówek Śląski
    tel. 757823650
    Starosta

10. Starostwo Powiatowe
w Miliczu
ul. Wojska Polskiego 38
56-300 Milicz
tel. 713841328
Starosta Milicki

11. Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie

      ul. Zamkowa 31

      63-500 Ostrzeszów

      tel. 627320040

      Starosta ostrzeszowski

 

12. Starostwo Powiatowe
w Środzie Śląskiej
ul. Wrocławska 2
55-300 Środa Śląska
Starosta średzki

13.  Starostwo Powiatowe

w Sieradzu

Plac Wojewódzki 1

98-200 Sieradz

tel. 438227862

Sekretarz powiatu

 

14. Starostwo Powiatowe
w Wołowie
Pl. Piastowski 2
56-100 Wołów
tel. 713892550
Starosta Wołowski

15. Urząd Miejski w Bolkowie
ul. Rynek 1
59-420 Bolków,
tel. 757413215
Burmistrz Miasta

16.  Urząd Miejski w Dzierżoniowie

Rynek 1

58-200 Dzierżonów

tel, 746450800

Burmistrz Miasta

 

17. Urząd Miejski
w Głubczycach
Al. Niepodległości 14
48-100 Głubczyce
tel. 774653021
Burmistrz Miasta

18. Urząd Miejski
w Grodkowie
ul. Warszawska 29
49-200 Grodków
tel. 774155231
Burmistrz Miasta

19. Urząd Miejski
w Jaworze
Rynek, Ratusz 1
59-400 Jawor
tel. 768703584
Burmistrz Miasta

20.  Urząd Miasta Jaworzno

ul. Grunwaldzka 33

43-600 Jaworzno

tel. 326181500

Prezydent Miasta

 

21. Urząd Miasta Jelenia Góra
 
Plac Ratuszowy 58
58-500 Jelenia Góra
tel. 757647812
Prezydent

22.  Urząd Miasta w Kudowie Zdroju
ul. Zdrojowa 24
57-350 Kudowa Zdrój 
tel. 748621715
Burmistrz Miasta

23. Urząd Miasta Leszno
ul. Karasia 15
64-100 Leszno
tel. 655298136
Sekretarz Miasta

24.  Urząd Miasta Lubań

ul. 7-Dywizji 14

59-800 Lubań

tel. 756464400

Z-ca Burmistrza

 

25.  Urząd Miasta w Lubinie

ul. Kilińskiego 10

59-300 Lubin

tel. 788444561

Prezydent Miasta

 

26. Urząd Miejski w Łęknicy
ul. Żurawia 1
68-208 Łęknica
tel. 683624700
Burmistrz

27.  Urząd Miasta Milicz

ul. Trzebnicka 2

56-300 Milicz

tel. 713840004

Burmistrz Miasta

 

28. Urząd Miejski w Oławie
Pl. Zamkowy 15
55-200 Oława
tel. 0713132346
Burmistrz Miasta

29.  Urząd Miasta Oborniki Śląski

ul. Trzebnicka 1

55-120 Oborniki Śląskie

tel. 713103519

Burmistrz Miasta

 

30. Urząd Miasta w Świdnicy
ul. Armii Krajowej 49
58-100 Świdnica
tel. 748562800
Prezydent

  1. 31.   Urząd Miasta Poniec

Rynek 24

64-125 Poniec

tel. 655731533

Burmistrz

 

32. Urząd Miejski w Trzebnicy
Pl. M.J. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 713120611
Burmistrz Miasta

33.  Urząd Miejski w Wałbrzychu

Plac Magistracki 1

58-300 Wałbrzych

tel. 0746655100

Prezydent Miasta

 

34. Urząd Miejski Wąsosza
Plac Wolności 17
56-210 Wąsosza
tel. 655437850
Sekretarz Gminy

35. Urząd Miejski w Wieluniu
Pl. K. Wielkiego 1
98-300 Wieluń
tel. 438860259
Burmistrz Miasta

36. Urząd Miejski w Trzebnicy
Pl. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 713121248
Burmistrz Miasta

37. Urząd Miejski w Żarach
Rynek 1/5
68-200 Żary
tel. 683634314
.Burmistrz Miasta

38. Urząd Miasta i Gminy
w Kątach Wrocławskich
Rynek, Ratusz
55-080 Kąty Wrocławskie
tel. 713166167
Burmistrz Miasta

39.  Urząd Miasta i Gminy

w Lwówki Śląskim

Aleja Wojska Polskiego 25 A

59-600Lwówek Śląski

tel. 0756477888

Burmistrz Miasta

 

40. Urząd Miasta i Gminy
w Nowej Rudzie
ul. Niepodległości 1
57-400 Nowa Ruda
tel. 748722263
Burmistrz  Miasta

41. Urząd Miasta i Gminy

w Międzyborzu

ul. Kolejowa 13

56-513 Międzybórz

tel. 627856019

42. Burmistrz Miasta

43.  Urząd Miasta i Gminy

w Międzychodzie

ul. Marszałka Piłsudskiego 2

54-400 Międzychód

tel. 957482026

Burmistrz Miasta

 

44.  Urząd Miasta i Gminy

w Prochowicach

Rynek 1

59-230 Prochowice

tel. 768584342

Burmistrz

 

45. Urząd Miasta i Gminy Ryn
ul. Świerczewskiego 2
11-520 Ryn
tel. 874218019
Burmistrz Miasta

46.  Urząd Miasta i Gminy

w Szlichtyngowej

Rynek 1

67-407 Szlichtyngowa

tel. 0655492327

Burmistrz

 

47. Urząd Miasta i Gminy

w Świerzawej
Plac Wolności 60
59-540 Świerzawa
tel. 757135360
Burmistrz

 

48. Urząd Miasta i Gminy
w Twardogórze
ul. Ratuszowa 14
56-416 Twardogóra
tel. 713992200
Burmistrz

49. Urząd Miasta i Gminy
w Wołowie
Rynek – Ratusz
56-100 Wołów
tel. 713892429
Burmistrz

50. Urząd Miasta i Gminy
Ząbkowice Śląskie
ul.1-go Maja 15
57-200 Ząbkowice Śląskie,
tel. 748151881
Burmistrz

51. Urząd Miasta i Gminy Zelów
ul. Żeromskiego 28
97-425 Zelów
tel. 446341000
Burmistrz Miasta

52. Urząd Miasta i Gminy
w Zdzieszowicach
ul. Chrobrego 34
47-330 Zdzieszowice
tel. 774064400
Kierownik Referatu Organizacji i Kadr

53. Urząd Gminy w Lututowie
ul. Klonowska
98-330 Lututów
tel. 0438714052
Wójt Gminy

54. Urząd Gminy w Charsznicy
ul. Kolejowa
32-250 Charsznica
tel. 413836110
Wójt Gminy

55. Urząd Gminy Gromadka
ul. Gen. Wł. Sikorskiego 9
59-706 Gromadka
tel. 757382452
Wójt Gminy

56.  Urząd Gminy w Jordanowi Sl.

ul. Wrocławska

55-065 Jordanów Śląski

tel. 713161191

Wójt Gminy

 

57. Urząd Gminy Nędza

ul. Jana III Sobieskiego 2

47-440 Nędza

tel. 324102018

Wójt Gminy

 

58. Urząd Gminy Nowa Karczma
ul. Kościelna 9
83-404 Nowa Karczma
woj. Pomorskie
tel. 586877127
Wójt Gminy

59.  Urząd Gminny w Kobierzycach

Aleja Pałacowa 1

55-040 Kobierzyce

tel. 713111215

Wójt Gminy

 

60.  Urząd Gminny w Kawęczynie

Urząd Gminny

62-704 Kawęczyn

tel. 632885014

Wójt Gminy

 

61. Urząd Gminny
w Niechlejowie
ul. Głogowska
56-215 Niechlejów
tel. 655435676
Wójt Gminy

62. Urząd Gminy w Oławie
Pl. M. J. Piłsudskiego 24
55-200 Oława
tel. 713133044
Wójt Gminy

63. Urząd Gminny w Wądrożu Wielkim
59-430 Wądroże Wielkie
tel. 768874323
Wójt Gminy

64.  Urząd Gminny w Wiszni Małej

ul. Wrocławska 9

55-114 Wisznia Mała

tel. 713127025

Wójt Gminy

 

65.  Urząd Gminy Wróblew

98-285 Wróblew

tel. 438213124

Wójt Gminy

 

66.  Urząd Gminny w Trzcinicy

ul. Jana Pawła II

63-620 Trzcinica

tel. 627815000

Wójt Gminy

 

67. Instytut Ochrony Środowiska
Oddział we Wrocławiu
ul. Wybrzeże Wyspiańskiego
60-333 Wrocław
tel. 713281535
Dyrektor

68. Instytut Meteorologii
i Gospodarki Wodnej
Oddział we Wrocławiu
51-661 Wrocław
ul. Parkowa 30
tel. 713200130
Dyrektor

69. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
we Wrocławiu
ul. Sienkiewicza 32
50-349 Wrocław
tel. 713273000
Dyrektor

70.  Wojewódzki Fundusz Ochrony

Środowiska i Gospodarki Wodnej

we Wrocławiu

’ul. Jastrzębia 24]

53-149 Wrocław

tel. 713330930

Prezes

 

71. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
we Wrocławiu
tel. 713273000
Delegatura w Wałbrzychu
ul. Mickiewicza 16
58-300 Wałbrzych
tel. 748494000
Dyrektor

72.  Wojewódzki Zarząd Melioracji

i Urządzeń Wodnych

ul. Katowicka 55

45-061 Opole

tel. 774425742

Dyrektor

 

73.  Wojewódzki Zarząd Melioracji

i Urządzeń Wodnych

Ul. Solna 14

91-423 Łódź

tel. 4326322843

Dyrektor

 

74. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej
ul. Norwida 24
50-364 Wrocław
tel. 713378824
Dyrektor

67. Dolnośląski Zarząd Melioracji
i Urządzeń Wodnych
ul. Matejki 5
50-333 Wrocław

Oddział w Lwówku Śląskim

ul. Jaśkiewicza 24

59-600 Lwówek Śląski

tel. 757824602

Z-ca Dyrektora

 

75. Dolnośląski Zarząd Melioracji
i Urządzeń Wodnych
ul. Matejki 5
50-333 Wrocław
tel. 713226681
Dyrektor

76. Regionalny Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych
Oddział Rejonowy w Legnicy
ul Rataja 32
58-220 Legnica
tel.768627007
Dyrektor

77. Regionalny Zarząd Melioracji
i Urządzeń Wodnych
Oddział Rejonowy w Trzebnicy
ul. Milicka 21
55-100 Trzebnica
tel. 713120301
Dyrektor

78.  Regionalny Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych,
Inspektorat Oława, Biuro Strzelin
ul. Matejki 8
56-333 Wrocław
tel. 713226681
Dyrektor

79. Regionalny Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych,
Oddział Rejonowy w Wołowie
Rynek 26
56-100 Wołów
tel. 713891388
Dyrektor

80. Wojewódzki Zarząd Melioracji
i Urządzeń Wodnych
Terenowy Inspektorat w Wieluniu
ul. Fabryczna 4
98-300 Wieluń
tel. 438433016
Dyrektor

81. Wielkopolski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych
ul. Wiejska 18
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel.627362812
Dyrektor

82. Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna
ul. M. Curie Skłodowskiej 75/79
50-369 Wrocław
tel. 713283041
Dyrektor

83. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
ul. 1-go Maja 15
59-300 Lubin
tel. 768466700
Dyrektor

84. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
ul. Klęczkowska 20
50-223 Wrocław
tel. 713295843
Dyrektor

85. Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Miliczu
ul. Armii Krajowej 5
56-300 Milicz
tel. 713840200
Dyrektor

86. Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna
ul. Krasickiego 36
59-200 Dzierżoniów
tel. 748323334
Dyrektor

87. Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna
ul. Piwna 1
59-400 Jawor
tel. 768902874
Dyrektor

59.  Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna

ul. Mickiewicza 18

57-100 Strzelin

tel. 713920321

Dyrektor

 

88. Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych we Wrocławiu
ul. Puszczykowska 10
50-559 Wrocław
tel. 71 3342758
Oddział w Jeleniej Górze
ul. Kamieniogórska 2
58-570 Jelenia Góra
tel. 0757553735
Dyrektor

89. Regionalny Związek Spółek Wodnych,
Oddział Terenowy Środa Śląska
ul. Wrocławska
55-300 Środa Śląska
tel. 713120217
Prezes

90. Rejonowy Związek Spółek Wodnych
ul. Milicka 21
55-199 Trzebnica
tel. 713120217
Kierownik Biura Związku

91.  Rejonowy Związek Spółek Wodnych

ul. 3-go Maja 1

55-200 Oława

tel. 713133783

Kierownik Biura

 

92. Rejonowy Związek Spółek Wodnych
w Trzebnicy
ul. Milicka 21
tel. 713120217
Gminna Oczyszczalnia Ścieków
w Strzeszowie
Kierownik

93.  Regionalny Związek Spółek Wodnych

w Bolesławcu

ul. Kościuszki 8

Bolesławiec

tel. 756442541

Kierownik

 

94. Wrocławski Związek Spółek Wodnych
we Wrocławiu
ul. Kolarska 7/9
53-013 Wrocław
tel. 713397742
Prezes

95. Związek Spółek Wodnych
ul. Kołłątaja 7
53-700 Krotoszyn
Prezes

96. Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej
w Lubaniu
Rynek, Ratusz 9
59-800 Lubań
tel. 757226835
Dyrektor

97. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych
ul. Grunwaldzka 24
50-357 Wrocław
tel. 713771700
Dyrektor

98.  Lasy Państwowe

Nadleśnictwo Szklarska Poręba

ul. Krasińskiego 6

59-580 Szklarska Poręba

tel.

Nadleśniczy

 

99. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Węgliniec
ul. Piłsudskiego 6
59-940 Węgliniec
tel. 757712002
Nadleśniczy

  1. Hydroprojekt sp. zo.o. w Warszawie

Oddział we Włocławku

ul. Płocka 159

87-800 Włoclawek

tel. 542339160

Dyrektor Oddziału

 

  1. Miejskie Przedsiębiorstwo
    Wodociągów i Kanalizacji Spółka z o.o.
    ul. Na Grobli 14/16
    50-421 Wrocław
    tel. 713409500
    Prezes Zarządu
  2. Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. zo.o.
    ul. 3-go Maja 30
    55-200 Oława
    tel. 713039521
    Prezes
  3. Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. zo.o.
    ul. Brzegowa 69 A
    5r7-100 Strzelin
    tel. 717962900
    Prezes Zarządu
  4. Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o.

Oczyszczalnia Ścieków

ul. Kilińskiego 25 a

58-200 Bielawa

Prezes Zarządu

 

      100.Wiesław Krzeszowski – firma budowlana

Boguszyce 24 a

Oleśnica

tel. 79001440

Właściciel

 

101.PHU „Rad – Bud”

ul. Krasickiego 107

97-500 Radomsko

tel. 446821700

Właściciel

 

102.Legnickie Przedsiębiorstwo
Wodociągów i Kanalizacji S.A.
ul. Nowodworska 1
59-220 Legnica
tel. 768554701
Dyrektor

 

103.Instalacje Sanitarne

            ul. Waryńskiego 16

            58-260 Bielawa

            tel. 748334968

           Właściciel

 

104.„Eko-Lider”

           Grabil

           ul. Dębowa 2

           68- 200 Żary

           tel. 683768802

           Właściciel

 

      105.Zakład Usług Wodnych sp. zo.o.

           ul. Nadbrzeżna 6d

           62-500 Konin

           Oddział w Turku

           Prezes Zarządu

 

106.Zakład Usług Wodnych

             ul. Nowopolna 5

             67-400 Wschowa

             tel. 655401305

             Dyrektor

 

 

           107.Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
                ul. Kolejowa 9 A
                56-210 Wąsosz
                tel. 655437944
                Kierownik

 

        108.Miejski Zakład Komunalny
            ul. Hanki Sawickiej 3
            68-208 Łęknica
            tel. 683624172
            Dyrektor

 

      109.„Ekosystem Zielona Góra”

           ul. Kozuchowska 20 c

          63-364 Zielona Góra

          tel. 684563300

          Członek Zarządu

 

          110.Wielobranżowy Zakład

           „AKRYX”

           Plac Wolności 7

           50-071 Wrocław

           tel. 603081211

           Prezes Zarządu

 

           111.Firma Budowlana
               „KUBOT” sp.j
               Mianowicie 1 k
               63-620 Kępno
               Właściciel

 

          112.Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej

           Fitting sp. zo. O.

          ul Fabryczna 2 – 4

          53-609 Wrocław

          tel. 713580440

          Prezes Zarządu

 

          113.Biuro Projektów
             „AKAPIT”
             ul. I Brygady
             49-300 Brzeg
             Właściciel

 

           114.„GEDEON”

          Centrum Techniki Ogrzewczej i Sanitarnej

          ul. Batalionów Chłopskich 7b

         58-200 Dzierżoniów

         tel. 748314340

         Właściciel

 

            115.Zakład Remontowo – Budowlany
               c. woda, gaz, serwis s.j.
               Krzeczyn Wielki 456
               59-311 Lubin
               tel. 601770830
               Właściciel

 

            116.Gminna Gospodarka Komunalna w Dobroszycach

           ul. Parkowa 14

           56-410 Dobroszyce

           tel. 713141290

           Prezes

 

             117. Zakład Studyjno – Projektowy

           „POLITECHNIK” sp. zo. o.

           ul. Nożownicza 42

           50-147 Wrocław

           tel. 7132264414

           Prezes Zarządu

 

       118.Technika Komunalna
           „Tekom”
           ul. Podwale 12a
           56-200 Góra
           tel. 655432159
          Dyrektor

 

            119. „INTEGER” sp.a

           ul. Garbary 1

           50-112 Wrocław

           tel. 713410918

           Dyrektor

 

        120.Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej

      ul. Krótka1

      26-300 Opoczno

      tel. 447547611

      Prezes Zarządu

 

             121.Usługi Projektowe w Budownictwie

Nadzór i Komisowa Sprzedaż Projektów

Watolin 12

42-166 Lipie

tel. 343189075

Właściciel

 

         122.„MARGAZ”
Firma Handlowo – Usługowa
Inst. Wodno – kan, gaz
ul. Kościuszki 15/1
56-200 Góra
tel.658433816
Właściciel

 

           123. „INSBUD” – Andrzej Szamański

ul, Spółdzielcza 5

Sierakowo

63-900 Rawicz

tel. 0655454443

Właściciel

 

124.„WODKAN”
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A
ul. Partyzancka 27
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 627387700
Członek Zarządu

 

          125. Zakład Wodociągów i Kanalizacji

ul. Półwiejska 20

63-900 Rawicz

tel. 65546213

Dyrektor

 

             126.Przedsiębiorstwo Ekologiczne
                „MARKO”
                Pl. Orląt Lwowskich 20 E
                53-605 Wrocław
                tel. 723429970
                Właściciel

 

             127. „J&P”
Technika Budowlana
Sp. zo. o.
ul. Wrocławska 68
55-330 Krępice
Właściciel

 

             128.Przedsiębiorstwo Rolno – Spożywcze
                Komarno 84
                58-508 Jelenia Góra
                tel. 756466411
                Dyrektor

 

             130.Oczyszczalnia Ścieków
w Stanowicach
55-200 Stanowice
tel. 713133036
Kierownik

 

              131. „ECO-PRO”

ul Wrocławska 6/8

59-269 Dzierżoniów

tel. 601350216

Właściciel

 

          132.„UNIROL” sp. zo.o.
            ul. Daszyńskiego 16
            58-200 Dzierżoniów
            tel. 0748310050
            Prezes

 

              133.TZC Projekt PPHU –Z. Ciura
ul. Wapienna 16/23
50-518 Wrocław
tel. 713360635
Dyrektor

 

              134.Kudowskie Zakłady Wodociągów i Kanalizacji

ul. Nad Potokiem 58

57-350 Kudowa Zdrój

tel. 748661903

Prezes

 

 

              135.Sycowska Gospodarka Komunalna sp. zo. o.
ul. Wrocławska 8
56-500 Syców
tel. 627855154
Dyrektor

 

              136.Zakład Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej
ul. Słowackiego 3
63-510 Mikstat
tel. 627310046
Kierownik

 

            137.Zakład Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej
ul. Wrocławska 15
56-416 Twardogóra
tel. 713150558
Dyrektor

 

            138.HYDROBUDOWA sp. zo. o
ul. Międzyleska 4.
50-514 Wrocław
tel. 713367066
Prezes Zarządu

 

            139.Zakład Usług Komunalnych
59-430 Wądroże Wielkie
tel. 768874569
Kierownik

 

            140.Zakład Usług Komunalnych

ul. Partyzantów 8

59-940 Węgliniec

tel. 757712117

Dyrektor

 

            141.Pracownia Architektoniczna

„NEW LINE”

ul. Marii Skłodowskiej Curie 65/6

50-369 Wrocław

tel. 713282683

Właściciel

 

             142.Zakład Usług Komunalnych

w Miliczu

Wszewilki 63

56-300 Milicz

tel. 713841018’

Kierownik

 

             143.Zakład Usług Komunalnych

„EKO – GAB” sp. zo.o.

Kowale Pańskie, Kolonia 11a

62-704 Kawęczyn

Właściciele

 

             144.Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego sp. zo.o.

ul. Staroprzygodzka 117

63-400 Ostrów Wielkopolski

Prezes

 

            145.„Flota Jakości” – systemy pompowe
               ul. Luksemburska 3
              64-100 Leszno
              tel. 655297046
              Właściciel

 

             146.Zakład Wierceń i Rekonstrukcji Studni

„KANSYN”

Bachonyn 240

98-113 Buczek

tel. 608043903

Właściciel

 

           147.Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego

ul. Jaworzyńska 254

59-220 Legnica

Prezes

 

           148.Zakład Robót instalacyjno – Budowlanych

ul. Podwale 11/1

57-100 Strzelin

Właściciel

 

           149.ENERGETYKA sp. zo. o.
ul. Skłodowskiej Curie 58
59-301 Lubin
Zakład Gospodarki Wodno – ściekowej Wydział W-3
67-200 Głogów
tel. 768366371
Dyrektor

 

           150.Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska
ul.. Spółdzielcza 1
55-065 Jordanów Śląski
tel. 713161137
Prezes

 

            151.Zakład Gospodarki Komunalnej, Mieszkaniowej i Wodociągów
ul. Szkolna 23
56-215 Niechlów
tel. 715435631
Dyrektor

 

152.„ARTAPA”
   Projektowanie Architektoniczno – budowlane
   Podzamcze „B” 11/14
   48-300 Nysa
   tel. 698420121
   Właściciele

 

             153.Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. A.

ul. Biskupa Barety 13

98-400 Wieruszów

tel. 627841689

Prezes Zarządu

 

             154.Miejski Zakład Komunalny
w Łęknicy
ul. Hanki Sawickiej
68-208 Łęknica
tel. 683624171
Dyrektor

 

             155.AS ProBud – Zakład Projektowo-Budowlany
ul. Sienkiewicza 36
63-600 Kępno
tel. 627822737
Właściciel

 

            156.”ZISBD” Wrocław
 Systemy Renowacji Rurociągów
ul. Sulmierzycka 1-3
Wrocław
tel. 713828842
Pełnomocnik Dyrektora

 

157.Zakłady Koksownicze
    ”Zdzieszowice”
    ul. Powstańców Śląskich
    47-330 Zdzieszowice
    Dyrektor Pracy

 

             158.MFZ Consulting sp. zo. o.
ul. Karmelkowa 29
52-437 Wrocław
tel. 713643810
Prezes Zarządu

 

             159.Przedsiębiorstwo Wodno – Kanalizacyjne sp.zo.o.
u. Ogrodowa 16
56-100 Wołów
tel. 713891627
Prezes

 

              160.Miejskie Przedsiębiorstwo

Wodociągów i Kanalizacji sp. zo.o.

ul. Lipowa 76

64-100 Leszno

tel. 607622811

Prezes Zarządu

 

              161.Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

„Nysa” sp. z o.o.

ul. Bohaterów Getta 1

59-900 Zgorzelec

tel. 756456860

 

          162.Miejskie Przedsiębiorstwo

Wodociągów i Kanalizacji

ul. Zamkowa 3

58-400 Kamienna Góra

tel. 757443042

Prezes Zarządu

 

          163.Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji w Głogowie sp. zo. o.
ul. Łąkowa 52
67-200 Głogów
tel. 768342131
Członek Zarządu

 

             164.Grodkowskie Wodociągi i Kanalizacja sp. zo.o.

Tarnów Grodkowski 46 d

49-200 Grodków

tel. 774155432

Prezes Zarządu

 

             165.Spółka Wodno – Ściekowa

„PROSNA”

Kuchary 52

63-322 Gołuchów

tel. 627696600

Prezes Zarządu

 

 

            166.Przedsiębiorstwo Gospodarki

Komunalnej i Mieszkaniowej w Lubski sp. o.o.

ul. XX-lecia 3

68-300 Lubsko

tel. 684577700

Prezes Zarządu

 

             167.BOT Elektrownia Turów S.A.

ul. Młodych Energetyków 12

59-916 Bogatynia

tel. 757734900

Prezes Zarządu – Dyrektor Generalny

 

            168.BOT Kopalnia Węgla Brunatnego

Turów S.A.

59-916 Bogatynia 3

tel. 757735200

Prezes Zarządu – Dyrektor Generalny

 

 

            169.Państwowy Zakład Budżetowy
Stawy Milickie
Ruda Sławska
56-300 Milicz
tel. 601848322
Dyrektor

 

170.Przedsiębiorstwo Gospodarki
   Komunalnej i Mieszkaniowej
   ul. Konrada Wallenroda 10
   11-529 Ryn
   Prezes

 

            171.Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej

Aleja Niepodległości 17

55-020 Żórawina

tel. 71316651216

Dyrektor

 

             172.Firma Ogólnobudowlana

„BUDOCHEN”

ul. Śniadeckich 15

64-100 Leszno

tel. 655205588

Właściciel

 

173.Oczyszczalnia Ścieków
Pozdzenice
97-425 Zelów
tel. 446341306
Prezes Zarządu

 

            174.Biuro Projektów „AKAPIT”
ul. I Brygady 40
49-300 Brzeg
tel. 606930881
Właściciel

 

            175.Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

ul. Tylna 9

98-100 Łask

tel. 436753460

Prezes

 

             176.„TAH  Regulacja” sp. zo.o.

ul. Poznańska 1-3

 53-630 Wrocław

tel. 717927788

Członek Zarządu

 

177.Usługi Komunalne

„WODNIK” sp. z o. o.

ul. Piwniczna 12

55-100 Trzebnica

tel.713121571

Prezes

 

             178.„HYDRO PARTNER” sp. zo.o.
               ul. Gronowska 4 a
               64-100 Leszno
               tel. 655252850
               Prezes

 

             179.„KLM”
ul. Wyspiańskiego 11 a
93-300 Wieluń
tel. 601812122
Właściciel

 

             180.Zakład Gospodarki Komunalnej
               ul. 1-go Maja 26 B
               55-080 Kąty Wrocławskie
               tel. 713166167
              Dyrektor

 

            181.Spółdzielnia Pracy
               Transportowo-Spedycyjna
               ul. Gnieźnieńska 6-8
               53-633Wrocław
               tel. 723556724
               Prezes

 

          182.PCC Rokita S.A.

           ul. Sienkiewicza 4

           56-120 Brzeg Dolny

           tel. 717942000

           Dyrektor Personalny

 

           183.Usługi Wodno – Kanalizacyjne

„HYDRO – LEW” sp.z o.o.

ul. Moniuszki 8a

49-340 Lewin Brzesk

tel. 774127305i

Prezes Zarządu

 

       184.„BUDMAR”
          ul. Zamenhoffa 52
          58-200 Dzierżoniów
          tel. 758323990
          Właściciel

 

            185.Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

  ul. Mickiewicza 1

  59-800 Lubań

  tel. 756466330

  Prezes

 

              186.Spółdzielnia Pracy

            Transportowo – Spedycyjna

            ul. Gnieźnieńska 6-8

            Wrocław

            tel. 713556724

            Prezes

 

             187.Zakład Wodociągów i Kanalizacji

ul. Czysta 7

55-055 Sobótka

tel. 713162286

Dyrektor

 

              188.Zakład Gospodarki Komunalnej

ul. 1-go Maja 26 B

55-080 Kąty Wrocławskie

tel. 713166167

Prezes Zarządu

 

              189.Gminny Zakład Wodociągów

i Kanalizacji w Poniecu

z/s w Drzewcach

Drzewce 48

64-125 Poniec

tel. 655731167

Kierownik

 

         190.Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Nowej Rudzie

ul. Niepodległości 56

57-402 Nowa Ruda

tel. 748722345

V-ce Prezes

 

              191.Dolnośląskie Zakłady Usługowo – Produkcyjne

„DOZAMEL” sp. zo.o.

ul. Robotnicza 10

53-609 Wrocław

tel. 713565791

Prezes Zarządu

 

             192.Przedsiębiorstwo Wodociągów i kanalizacji

„DELFIN” sp. zo.o.

ul. Powstańców Warszawy 5

57-200 Ząbkowice Śląskie

tel. 0748151608

Prezes Zarządu

 

             193.Wodociągi i Kanalizacja sp. z o.o.

ul. Kilińskiego 25 a

58-200 Dzierżoniów

tel. 748323701

Prezes Zarządu

 

          194.Zakład Wodociągowy Związku Gmin

„Bychowo”

ul. Kolejowa 3

55-110 Prusice

tel. 713125450

Kierownik

 

             195.Projekt, Nadzór, Wykonawstwo

„ASCO”

ul. Staszica 22

58-200 Dzierżoniów

tel. 61723580

Właściciel

 

               196.Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Oleśnie

               ul. Lubliniecka 3a

46-300 Olesno

tel. 343582484

Kierownik Zakładu

 

               197.Zakład Wodociągów i Kanalizacji

w Stroniu Śląskim

Strachocin 39

57-560 Stronie Śląskie

tel. 748115460

Dyrektor

 

               198.Przedsiębiorstwo Konserwacji

Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych

„Meliobud”

59-730 Nowogrodziec

tel. 757316254

Prezes Zarządu

 

                199.Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieruszowie

ul. B-pa St. Baryły 13

98-400 Wieruszów

tel. 627841689

Prezes Zarządu

 

                200.Przedsiębiorstwo Wodociągów

i Kanalizacji

„WODNIK” sp. zo.o.

Plac Piastowski 12

58-500 Jelenia Góra

tel. 757678900

Prezes Zarządu

 

                201.MPWiK
ul. Jana Pawła II 182 a
98-200 Sieradz
tel. 438271585
Prezes Zarządu

 

                202.Samodzielny Publiczny Zespól Opieki Zdrowotnej
                  ul. Wyczółkowskiego 15
                  59-920 Bogatynia
                  Dyrektor

 

                203.Powiatowy Zielonogórski Zarząd Dróg
ul. Niepodległości 15
66-100 Sulechów
tel. 683859500
Dyrektor

 

                204.Zarząd Dróg Powiatowych w Wołowie

ul. Piłsudskiego 10

56-100 Wołów

tel. 713894725

Dyrektor

 

 

                205.Autorskie Biuro Projektów

ul. Boczna 6

63-600 Kępno

tel. 625831267

Właściciel

 

                206.Przedsiębiorstwo
                 „GEOREM”
                 ul. Manifestu Lipcowego 2
                 63-600 Kępno
                 Właściciel

 

               207.Projektowanie w zakresie
Budownictwa, Urbanistyki , Technologie Budowlane
ul. Ogrodowa 5
55-311 Kostomłoty
tel. 504253797
Właściciel

 

               208.„BUD – INST”
Zakład Budowlano – Instalacyjny
ul. Sowia 4 A
53-024 Wrocław
tel. 713606182
Właściciel

 

               209.Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej
Złota 221
28-425 Złota
tel. 413561634
Kierownik

 

               210.Firma Ekologiczna
„EKOLA”
ul. Bogacka 14
46-243 Borkowice
tel. 604465828
Właściciel

 

               211.Zakład Budżetowy Gospodarki

Komunalnej i Mieszkaniowej

Aleja Wojska Polskiego 27

Lwówek Śląski

tel. 756477914

Dyrektor

 

              212.Zakład Budownictwa Ogólnego i Inżynieryjnego
ul. Hallera 23
56-400 Oleśnica
tel. 713983276
Właściciel

 

                213.Usługi Wodno – Kanalizacyjne

„Hydro-Lew” sp’ z o.o.

ul. Moniuszki 8a

49-340 Lewin Brzeski

tel. 774127305

Prezes Zarządu

 

               214.SPEC-DEVELOPMENT

Babuśka Sławomir

ul. Grudziącka 114/2

51-165 Wrocław

Właściciel

 

               215.Zakład Robót Melioracyjnych GRADU Budowlanych

ul. Skoczylasa 23

54-071 Wrocław

tel. 713492667

Właściciel

 

            216.Usługi Budowlane, Nadzór Budowlany

„KLIWO”

ul. Ks. Bochenka 1/10

55-100 Trzebnica

tel. 713870873

Właściciel

 

               217.„HURT – DETAL”

Sprzedaż Materiałów Budowlanych

ul. Milicka 13

55-100 Trzebnica

tel. 713121565

Właściciel

 

               218.„Ha – Pe”

ul. Wrocławska 26

55-095 Łozina

tel. 713153421

Kierownik

 

               219.Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe

„WROKAR” sp. zo.o.

ul. Kwidzyńska 6

51-416 Wrocław

tel. 713255934

Właściciel

 

               220.Zakład Gospodarki Komunalnej

ul. 1-go maja 26 B

55-080 Kąty Wrocławskie

tel. 713166167

Prezes zarządu

 

               221.„GRADUS” sp. zo. o.
                 ul. Moniuszki 3
                 67-100 Nowa Sól
                 tel. 683874377
                 Właściciel

 

               222.Grupa Projektowa
                 „GP OMEGA”
                 Projektowanie Instalacji i Sieci Sanitarnych
                 ul. Gnieźnieńska 10
                 53-633 Wrocław
                 tel. 71359-373
                 Właściciel

 

               223.Przedsiębiorstwo Geodezyjne i Geologiczno - Fizjograficzne sp. zo. o.
ul. Czarnieckiego 15
53-650 Wrocław
tel. 713500071
Prezes

 

224.KGHM Polska Miedź S.A
  Huta Miedzi Legnica
  ul. Złotoryjska 194
  59-220 Legnica
  tel. 767223771
  Dyrektor

 

               225.KGHM Polska Miedź S.A.
Oddział Zakład Hydrotechniczny
ul. Polkowicka 52
59-305 Rudna
tel. 768430390
Dyrektor

 

 226.Przedsiębiorstwo Inżynierii Biochemicznej
   ul. Pasterska 2
   50-304 Wrocław 36
   tel. 713292600
   Właściciel

 

                 227.„GRUPA DORADCÓW”
                   ul. Łuczników 14 A
                   59-220 Legnica
                   tel. 605306834
                   Właściciel

 

 228.Zakład Gospodarki Komunalnej
   Sp. zo.o.
   ul. Wiosenna 7
   50-011 Siechnice
   tel. 713113933
   Dyrektor

 

                229.Spółka Wodno – Ściekowa
                  „BÓBR”
                  ul. Chrobrego 44
                  68-100 Żagań
                  tel. 683773975
                  Dyrektor

 

                230.Wodociągi i Kanalizacja
                  „AKWA” sp. zo. o.
                  Al. Wojska Polskiego 2
                  48-300 Nysa
                  tel.774334316
                 Właściciel

 

                231.Gazoprojekt”

               ul. Strzegomska 55a

               53-611 Wrocław

               tel.717851100

               Dyrektor

                232.Zakład Wodociągów i Kanalizacji

ul. Wałowa 51

57-220 Ziębice

tel. 748163300

Prezes

 

               233.Głubczyckie Wodociągi
i Kanalizacja sp. z o.o.
ul. Powstańców 2
48-100 Głubczyce]
tel. 774857721
Prezes Zarządu

 

            234.TAH Regulacja Sp. zo.o.
              ul. Ścinawska 4-6
              53-642 Wrocław
              tel. 717927788
             Właściciel

 

               235.Międzyrzeckie Przedsiębiorstwo
                  Wodociągów i Kanalizacji sp. z o. o.
                 ul. Świętego Wojciecha 46
                66-300 Międzyrzecz
                tel. 957411831
                Prezes

 

             236.„Meliotech”

Jarosław Jóźwiak

ul. Młynska 20

66-300 Międzyrzecz

tel. 957420572

Właściciel

 

              237.Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o.

ul. Piekarskiego 3

22-300 Krasnystaw

tel. 825762376

Prezes Zarządu

 

             239.„ART- DOM”
                ul. Chopina 14
                47-100 Racibórz
                 tel. 327552583
                Właściciel

 

              240.Wodociągi Kępińskie sp. z o.o.
ul. Wrocławska 28
63-600 Kępno
tel. 0627822450
Prezes Zarządu

 

             241.P.B.H „DAKAD”
               ul. Parkowa 18
               46-113 Wilków
               tel. 602457039
               Właściciel

 

             242.Miejska Gospodarka Komunalna Sp. zo. o.
ul. 11 Listopada 17
56-400 Oleśnica
tel. 713142043
Prezes

 

              243.Biuro Projektowe
„OMEGA” s. c.
ul. Jagiellońska 9/6
97-500 Radomsko
tel. 446838116
Właściciele

 

              244.„GEO” Usługi Geodezyjne s. c.
ul. Kazimierza Wielkiego 22
62-700 Turek
tel. 693155220
Właściciel

 

             245.„GEOMATI”

Usługi Geodezyjne

ul. G.Roweckiego 29/3

50-558 Wrocław

tel. 717938748

Właściciel

 

              246.Przedsiębiorstwo
                „GEOREM”
                ul. Manifestu Lipcowego 2
               63-600 Kępno
               Właściciel

 

            247.Przedsiębiorstwo Inżynierii Biochemicznej
ul. Pasterska 2
50-304 Wrocław 36
tel. 713292600
Właściciel

 

            248.Projektowanie Nadzór, Wykonawstwo

:ASCO”

ul. Staszica 22

58-200 Dzierżoniów

tel. 617235580

Właściciel

 

             249.Usługi Geodezyjne
ul. Grodzka 45a/7
67-200 Głogów
Właściciel

 

             250.Biuro Obsługi Inwestycji

ul. M. Konopnickiej 12

58-260 Bielawa

tel. 748337537

Właściciel

 

              251.Biuro Projektowe

             „AKAPIT”

             ul.  1 Brygady 11

             49-300 Brzeg

             Właściciel

 

              252. „EKO -MEL”
Zakład Budownictwa i Melioracji
ul. Piastowska 7
58-200 Dzierżoniów
tel. 748320871
Właściciele

 

              253.„MAR-BUD”
Zakład Ogólnobudowlany
ul, Boh. Westerplatte 67
Hanulin
tel. kom. 0627823741
Właściciel

 

              254.„Sara Bros”
                 Usługi Techniczno – Produkcyjne s.c.
                 58-112 Grodziszcze 50
                 tel. 748501127
                 Właściciel

 

   255.Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej sp. zo. o.
      ul. Dąbrowskiego 2
     59-100 Polkowice
     tel. 768452911
     Prezes

 

256.„UNIPAM” sp. zo. o.
  ul Wiejska 18
  63-400 Ostrów Wielkopolski
  tel. 625924823
  Właściciel

 

                257.B.U.P. „DOMAX”
ul. Wrocławska 19 d
Długołęka
55-090 Mirków
tel. 713151684
Właściciel

 

 258.Wodociągi Gminne sp. zo. o.
   63-920 Pakosław
   ul. Leśna 42
   tel. 655478529
   Prezes

 

                259.„SOBET” S.A

               ul. Starobrzeska 67

               49-305 Brzeg

               tel. 774444905

               Prezes

 

                 260.Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
                   w Brzegu
                   ul. Wolności 15
                   49-300 Brzeg
                   tel. 774164051
                   Prezes

 

                 261.MPGK Sp. z o.o.
                    ul. 1-go Maja
                   76-150 Darłowo
                   Dyrektor

 

                 262.Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe
„FERMA-POL” Sp. z o.o. w Zalesiu
46-146 Domaszowice
Dyrektor

 

                  263.Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
                     ul. Słowackiego 32a
                     57-340 Duszniki Zdrój
                     tel. 748669201
                     Dyrektor

 

                 264.Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o.
                   ul. Nad Kanią 77
                   63-800 Gostyń
                   tel. 65 5729430
                   Dyrektor

 

                 265.„WODOCIĄGI” w Głuchołazach Sp. z o.o.
                   ul. Reymonta 12
                  48-340 Głuchołazy
                  tel. 774391932
                  Dyrektor

 

                266.Przedsiębiorstwo Melioracji
i Inżynierii Środowiska
EKO - MEL Sp. z o.o.
ul. Spółdzielcza 10
58-500 Jelenia Góra
tel. 757678789
Prezes Zarządu

 

 

                  267.Zakład Gazownictwa

                ul. Makowska 9

                62-800 Kalisz

                Dyrektor

 

                  268.Zakład Robót Wodociągowo – Kanalizacyjnych

 i Drogowych

ul. Wodna 21

98-300 Wieluń

tel. 438434043

Właściciel

 

                  269.„EUROBUD”
                     Grażyna Gajewska & Zbigniew Gajewski
                     ul. Wrocławska 53
                     62-800 Kalisz
                     tel. 625012232
                     Właściciele

 

                   270.Średzka Woda sp. z o. o.

ul. Sikorskiego 23

55-300 Środa Śląska

tel. 713172059

Prezes Zarządu

 

                  271.Przedsiębiorstwo Wodociągów
i Kanalizacji Sp.z o.o.
ul. Nowy Świat 2a
62-800 Kalisz
tel. 627608000
Prezes

 

                 272„COWOGAZ”

Pracownia Projektowa Sieci i Instalacji Sanitarnych

ul. Serbinowska 1 a

62-800 Kalisz

tel. 627643159

Właściciel

 

                  273.Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
ul. Zamkowa 6
58-400 Kamienna Góra
tel. 757443044
Dyrektor

 

                   274.Przedsiębiorstwo Projektowania
i Realizacji Inwestycji
„PROINWEST”
Korzeń 3 skr.poczt.2
63-600 Kępno
Prezes

 

                  275.Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
Zakład Wodociągów i Kanalizacji
ul. Rawicka 41
63-700 Krotoszyn
tel. 627254241
Prezes

 

                  276.Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.
ul. Wojska Polskiego 14
75-711 Koszalin
tel. 943426668
Dyrektor

 

                  277.Przedsiębiorstwo Robót Zmechanizowanych
„BUDOSTAL – 8” S. A.
ul. Przewóz 34
30-716 Kraków
tel. 126521201
Dyrektor

 

                   278.Biuro Projektowe

„Pro – Instal” Grzegorz Sułkwoski

ul. Paoieża Jana Pawła II  1A

58-400 Kamienna Góra

tel. 781996490

Właściciel

 

                   279.Zakład Usług Komunalnych KROŚNICE
 w Wierzchowicach
ul. Lipowa 3
56-320 Krośnice
tel. 713846000
Prezes

 

                   280.Przedsiębiorstwo Inżynierii Ochrony Środowiska

                     i Melioracji HYDROMEL Sp. z.o.o.
ul. Piłsudskiego 156a
26-200 Końskie
Prezes

 

    281.Przedsiębiorstwo
      „DELTA” Sp. z o.o.
      ul. Bema 33
      64 -100 Leszno
      Właściciel

 

                  282.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

„Ecomotyl” sp. z o.o.

ul. Wilczycka 18

55-093 Kiełczów

tel. 713989500

Dyrektor Handlowy

 

                  283.Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych

„DELTA – plus” sp. zo.o.

ul. Energetyków 1

64-100 Leszno

tel. 635292995

Prezes Zarządu – Dyrektor

 

                  284.Leszczyńskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A.
                     ul. Chociszewskiego 2a,2b
                     64-100 Leszno
                     Dyrektor

 

                   285.Zakłady Chemiczne

                   Złotniki S.A.

                   ul. Żwirowa

                   Wrocław

                   Dyrektor

 

                   286.Firma Handlowo –Usługowa

                  „SAND  POL – Ewa Zyguła

                  ul. Turniejowa 70/83

                 30-619 Kraków

                 tel. 604230950

                  Właściciel

 

                  287.Firma Ekologiczna „EkOLA”

ul. Ossowskiego 53 c

46-203 Kluczbork

Filia ul. Sudecka 15/4

53-128 Wrocław

Właściciel

 

                 288.Zakład Ogólnobudowlany

„RAF – BUD”

Kłocko 1E

98-200 Sieradz

Właściciel

 

                 289.Gładszy – Zakład Remontowo – Budowlany

                Plac Wróblewskiego 3a

                50-009 Wrocław

                Właściciel

 

  290.Zakład Robót Instalacyjnych
    „INSTALBUD” sp. c.
    ul. Rycerska 15
    59-220 Legnica
    Prezes


              291.”MODERNBUD” sp. z o.o.
                ul. Piastowska 20A
                59-220 Legnica
                Właściciel


              292. „INSTALBUD” Tarnów sp. c.
                ul. Czerwona 7a
                33-101 Tarnów

                tel. 1462230420
                Prezes

 

                 293.„NIRO” Spółka Jawna K. Rozwadowski
                   ul. Ścinawska 37
                  59-300 Lubin
                   Właściciel

 

                 295.Firma Ogólnobudowlana
                    „BUDO – KER” Ryszard Germasiński
                    ul. M. Skłodowskiej Curie 92
                    59-301 Lubin
                    Właściciel

 

  296.Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o
    ul. Rzeźnicza 1
    59-300 Lubin
    tel. 767468000
    Dyrektor

 

                297.Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług
                  „KOTŁOREM” S.C.
                  ul. Przemysłowa 14/A
                  59-300 Lubin
                  Prezes

 

                 298.Zakład Budżetowy Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
                   ul. 1 – go Maja 5c
                   56-320 Malczyce
                   tel. 713179167
                   Dyrektor

 

               299.Oczyszczalnia Ścieków
                 ul. Rybacka 10
                 59-222 Miłkowice
                 Kierownik

 

                300.Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

„TERMAL” S.A

ul. Tysiąclecia 3

59-300 Lubin

tel. 767498293

Prezes Zarządu

 

           301.Zakład Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o.
             Oczyszczalnia Ścieków
             ul. Grunwaldzka 41
             55-120 Oborniki Śl.
             tel. 713101472
             Dyrektor

 

           302.Zakład Gospodarki Komunalnej.
ul. Grunwaldzka 41
55-120 Oborniki Śl.
tel. 713101864
Właściciel

 

               303.„DALGETY AGRA” sp. zo.o.

ul. Wiejska 2

55-125 Pszenno

tel. 694836955

Dyrektor

 

               304.Firma Budowlana
MIKSTBUD S.C. Maria i Dominik Roguszny
ul. Powstańców Wlkp. 9
63-510 Mikstat
Właściciel

 

              305.INBUD s.c. St. Kutera & Zb. Skowroński
ul. Tęczowa 12
55-200 Oława
tel. 713142043
Właściciele

 

              306.Miejska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.
ul. 11 Listopada 17
56-400 Oleśnica
tel. 713142043
Dyrektor

 

307.Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
   i Komunalnej w Osiecznicy
   ul. Lubańska 29/B
   59-724 Osiecznica
   tel. 757312111
   Dyrektor

 

               308.Miejsko – Przemysłowa Oczyszczalnia Ścieków
                 „EMPOŚ” Sp. z o.o.
                 ul. Nadwiślańska 46
                 32-600 Oświęcim
                 tel. 338474500
                 Kierownik

 

               309.Spółka Komunalna Wschowa

ul. Daszyńskiego 10

67-400 Wschowa

tel. 655402605

Prezes Zarządu

 

                310.Zakład Ogólnobudowlany

              „HYDROBIEL”

              Stefan Bielawski

              ul. Zwycięzców 5

             68-200 Żary

             tel. 683742478

             Właściciel

 

              311.Usługi Ogólnobudowlane, Nadzór i Kierowanie Budów

            ul. Pocztowa 4 b

            59-610 Wleń

            Właściciel

 

               312.Projektowanie architektoniczno – konstrukcyjne

             ul. Sienkiewicza 10/3

            58-260 Bielawa

            Właściciel

 

               313.Gminny Zakład do Spraw Eksploatacji
  Wodociągów i Kanalizacji
  ul. Kościuszki
  96-200 Rawa Mazowiecka
  tel. 468144727
  Kierownik

 

              314.Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
ul. Cicha 4/2
59-305 Rudna
tel. 767246840
Dyrektor

 

                315.„EKO -WOD” Spółka z o.o.
                  ul. Towarowa 10
                  58-100 Świdnica

               tel. 748524015
               Prezes

 

           316.„Energopol – Południe” S.A

         ul. Jedności 2

         41-209 Sosnowiec

         Oddział Wałbrzych

         ul. Gagarina 12

         tel. 746659601

         Prezes Zarządu

 

              317.„BUDOPOL” S.C. M. Kupczyńska, A. Zieliński
                ul. Sosnowa 13/4
                58-150 Strzegom
                Właściciele

 

              318.Zakład Gospodarki Komunalnej
               ul. Królowej Jadwigi 2
               59-330 Ścinawa
               tel. 768412632
               Dyrektor

               319.Związek Gmin Powiatu

  Dzierżoniowskiego ZGPD 7

  ul. Świdnicka 38

  58-200 Dzierżoniów

  tel. 748315002

  Prezes

 

               320.Firma Budowlana
                „KUBOT”
                Antoni i Małgorzata Kubot
                ul. Kolejowa 16
                63-620 Trzcinica
                Właściciele

 

              321.Zakład Budowlano – Montażowy
                 „BUDIM” Spółka z o.o.
                 Trzebcz 51
                 59-101 Polkowice
                 Właściciel

 

               322.Przedsiębiorstwo Usług Budowlano – Inżynieryjnych
                 „ZEMAR” s.c. w Trzebnicy
                  ul. Powstańców Śląskich 28/30
                  53-330 Wrocław
                  Prezes Zarządu

 

                323.Przedsiębiorstwo Budowlane i Ochrony Środowiska
                  „MTM” sp. z o.o.
                  ul. II Armii 6B
                  58-305 Wałbrzych
                  Prezes

 

                324.Agencja Gospodarki Odpadami sp. zo.o.

              ul. Rycerska 12

              55-120 Oborniki Śląskie

              tel. 713192986

               Prokurent

                325.Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.
                  ul. Ogrodowa 19
                  58-306 Wałbrzych
                  tel. 748869100
                  Dyrektor

 

                 326.Wałbrzyski Zakład Wodociągów i Kanalizacji
                   Al. Wyzwolenia 39
                   58-300 Wałbrzych
                   tel. 748499100
                   Prezes Zarządu - Dyrektor

 

                 327.Agencja Projektowa AA

                Kompleksowa Obsługa Inwestycji sp. j.

                Aleja Piłsudskiego 46

                33-300 Nowy Sącz

                tel. 184437371

                Prezes

 

                 328.Pracownia  Projektowa H20

               Aleja Piłsudskiego 46

               33-300 Nowy Sącz

               tel. 185475941

               Właściciel

 

 

             329.Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o.
ul. Zamenhofa 17
98-300 Wieluń
tel. 438433116
Prezes ]

 

                330.PPH „GRAFIT” sp. zo.o.

ul. Jana Pawła II 84 b

98-200 Sieradz

tel. 601770329

Właściciel

 

                331.Przedsiębiorstwo Inwestycji Budowlanych

ul. Dąbrowskiego 3b

64-100 Leszno

Właściciel

 

                332.„ARCHICOM RI” Sp. z o.o.
ul. Liskiego 5/7
50-345 Wrocław
tel. 717858760
Właściciel

 

               333.Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe

„BUDMEX” s.a

ul. Magazynowa 2

33-300 Nowy Sącz

tel. 184427404

Prezes Zarządu

 

              334.„OPOKA”

ul. Trauguta 24

59-700 Bolwsławiec

tel. 509478831

Właściciel

 

               335.Zakład Ogólnobudowlany

ul. Wzgórze Partyzantów 41

58-500 Jelenia Góra

Właściciel

 

           336.„BUD – INSTAL”
             Zakład Remontowo-Budowlany
             ul. Strzegomska 55
             53-611 Wrocław
              Właściciel

 

              337.Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania sp. zo.o.

             ul. Galmany 33

            43-600 Jaworzno

            Prezes

 

               338.Przedsiębiorstwo

„Jacek Wojciechowski”

ul. Zjednoczenia Narodowego 63/1

53-573 Jelenia Góra

Właściciel

 

               339i.Biuro Projektowo – Handlowe

ul. Kasztanowa 25

Wrocław

tel. 713373037

Właściciel

 

                340.Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane

ul. Ostroroga 43/1

64-100 Leszno

Biuro: ul. Spółdzielcza 4

64-100 Lipno

Właściciel

 

                 341.„WATER -SERWICE” Spółka z o.o.
                    ul. Dembowskiego 66/2
                    51-669 Wrocław
                    Właściciel

 

                  342.Przedsiębiorstwo Rolno – Spożywcze

                 „Framako”

                 Komarno 84

                 58-508 Jelenia Góra

                  tel. 756466411

                  Dyrektor

 

                343.„KLON” Ryszard Modliszewski
                   ul. Wojska Polskiego 34
                   54-006 Wrocław
                   tel. 713494689
                   Właściciel

 

                344.Longar Sp.z o.o.
                  ul. Mennicza 13
                  50-057 Wrocław
                 tel. 713446162
                 Właściciel

 

                345.Przedsiębiorstwo Inżynierii i Hydrotechniki
                  „TAN” S.A.
                  ul. Irysowa 31
                  52-517 Wrocław
                  Prezes

 

               346.Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe
                 „HYDROGEO Ltd.”
                 ul. Piotrowska 68
                 54-060 Wrocław
                  Prezes

 

              347.Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe

                „HYDROMELBUD” Sp. z o.o.
                ul. Kominiarska 17
                51-180 Wrocław
                tel. 713274616
                Dyrektor

 

 

              348.Przedsiębiorstwo Robót Kolejowych i Inżynieryjnych S.A.
                ul. Kniaziewicza 19
                50-950 Wrocław
                tel. 713437477
                Prezes

 

               349.Wrocławskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych
 „WPRI -EKO” Sp. z o.o.
 ul. Strzegomska 55
 53-611 Wrocław
 Prezes

 

               350.Zakład Robót Melioracyjnych i Ziemnych
                  Paweł Jakubowski
                  ul. Śnieżna 72
                  54-043 Wrocław
                  tel. 713398456
                  Właściciel

 

                351.Zakład Robót Instalacyjno Inżynieryjnych Środowiska,
                  inż. Janusz Spytek
                  ul. Hiszpańska 23/1
                 54-409 Wrocław
                  tel. 717889599
                  Właściciel

 

                352.Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
                 „DELFIN” Sp. z o.o.
                 ul. Powstańców Warszawy 5
                 57-200 Ząbkowice Śląskie
                 tel. 0748151608
                 Prezes Zarządu

 

                353.Zakład Budownictwa

              ul. Danikowskiego 9

              56-200 Góra

              tel. 655434666

             Właściciel

 

                354.Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Konserwacyjno – Budowlane „INKOBUD”
                  ul. Grunwaldzka 6
                  59-500 Złotoryja
                 Właściciel

 

                355.Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

„BUDEX”

ul. Marcilonka 7

59-400 Jawor

tel. 768706924

Dyrektor

 

               356„DACHDECKER”

              ul. Jugosłowiańska 72 a

              51-112 Wrocław

              Właściciel

 

                357.Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o.
                  ul. Legnicka 19
                  59-500 Złotoryja
                  tel. 768788091
                  Dyrektor

 

                358.Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory S. z o. o.
                  ul. Rybnicka 16A
                  44-240 Żory
                  tel. 684794600
                  Dyrektor

 

                 359.Spółka Wodno – Ściekowa

               „MŁYNÓWKA”

               ul. Wrocławska 19

               59-400 Jawor

               tel. 768700508

               Prezes

 

 

                360.Jan Gutkowski

               Firma Gutkowski

               ul. 17-stycznia 92

               64-100 Leszno

               tel. 655295760

               Właściciel

 

                361.”OPOKA”

               ul. Traugutta 24

               59-700 Bolesławiec

               tel. 509478831

               Właściciel

 

                362.Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

               ul. Urazka 11

               56-120 Brzeg Dolny

               tel. 713195435

               Z-ca Dyrektora

 

                363.Zakład Budowlano – Montażowy

    ul. Broniewskiego 30

    56-500 Syców

    tel. 627853593

    Właściciel

 

                364.Zakład Wodociągów i Kanalizacji sp. zo.o.

    ul. Traugutta 1

    46-250 Wołczyn

    tel. 774188458

    Prezes Zarządu, Dyrektor Spółki

 

 365. EKOWOD”

   Zakład Wodociągów i Usług Komunalnych

   ul. Mariańska 2

   46-100 Namysłów

    tel. 774101482

     Prezes Zarządu

 

366.Wrocłąwskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych

    „WPRI – EKO” sp. z o.o.

    ul. Jaworska 6

    53-612 Wrocław

    tel. 717983600

    Prezes, Dyrektor