Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Wszystkie konferencje

Zaproszenie na konferencję Virtual Festival of Life and Earth Sciences

26 - 30.11.2020on-line
Szanowni Państwo,

Zapraszamy młodych naukowców - przyrodników do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej o charakterze on-line.

XX Konferencja Doktorantów i Młodych Uczonych

14 - 16.10.2020Szklarska Poręba
Pracownicy oraz doktoranci Wydziału Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii Politechniki Wrocławskiej mają przyjemność zaprosić na XX Konferencję Doktorantów i Młodych Uczonych, która odbędzie się w dniach 14-16 października 2020 r. w Szklarskiej Porębie.

Konferencja naukowo-techniczna "Hydrologia w zarządzaniu zasobami wodnymi"

17 - 18.09.2020Kraków
Głównym celem Konferencji jest stworzenie platformy dla pracowników naukowych i doktorantów, pracowników dydaktycznych, administracji oraz inżynierów-praktyków, do przedstawienia najnowszych osiągnięć w zakresie kształtowania procesów hydrologicznych i ich wpływu na zarządzanie gospodarką wodną i ściekową.

6. Europejski Kongres IAHR

30.06 - 02.07.2020Warszawa

Szanowni Państwo

Chciałbym zwrócić Państwa uwagę na sesję specjalną pt.: „Small catchment hydrology (45 years of Prof. Kazimierz Banasik research)” która jest organizowana w ramach 6 tego Europejskiego Kongresu IAHR w Warszawie w dniach 30 czerwca – 2 lipca 2020 roku.

Link do sesji specjalnej: https://iahr2020.pl/approved-special-sessions/

Uprzejmie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w sesji w szczególności tych którzy zajmują się naukowo zagadnieniami związanymi z hydrologią małych zlewni.

Ogólnopolska Konferencja Interdyscyplinarna pt: „OMNIBUS CZ. III”

11 - 12.06.2020on-line

Konferencja o charakterze interdyscyplinarnym pozwala na wymianę doświadczeń z innych dziedzin nauki. Celem konferencji jest integracja środowiska naukowego, jak również jest to znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku i rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki.

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 05.06.2020 r.

XIV Międzynarodowe Sympozjum „Mikroelementy w rolnictwie i środowisku”

23 - 26.06.2020Polanica Zdrój
Katedra Żywienia Roślin Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zaprasza na XIV Międzynarodowe Sympozjum „Mikroelementy w rolnictwie i środowisku”, które odbędzie się 23-26 czerwca 2020 roku w Polanicy Zdroju w województwie dolnośląskim.

Ogólnopolska konferencja naukowa pt: „Badania młodych naukowców. Część V – nauki interdyscyplinarne”

13.12.2019Kraków

Konferencja o charakterze interdyscyplinarnym pozwala na wymianę doświadczeń z innych dziedzin nauki. Celem Konferencji jest integracja środowiska naukowego. Udział w Konferencji to również znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku, a także rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki.

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe na PWR

10.12.2019Wrocław
Gościem ostatniego w tym roku spotkania w ramach Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego na Politechnice Wrocławskiej będzie wybitny polski chemik, prof. Marcin Drąg z Wydziału Chemicznego PWr, laureat nagrody Fundacji na rzecz Nauki Polskiej 2019.

Zaproszenie na seminarium: „Teledetekcyjny oraz naziemny monitoring agro-hydro-meteorologiczny na obiektach drenarskich/podsiąkowych realizowany w projekcie INOMEL”

04.12.2019Wrocław
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejne seminarium naukowe organizowane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy (IMGW-PIB) oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (UPWr), które odbędzie się 4 grudnia (środa) 2019 r. o godz. 12.15, sala II M UPWr ul. Grunwaldzka 24.

XXIV Konferencja "Nowoczesne metody instrumentalne w analizie śladowej"

02 - 03.12.2019Łódź
Organizatorzy: Instytut Chemii Ogólnej i Ekologicznej Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej oraz Intertech Poland