Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Wszystkie konferencje

Zaproszenie na seminarium pt. „Wieloletnia zmienność temperatury i opadów atmosferycznych w Karpatach Polskich w obliczu globalnych zmian warunków klimatycznych”

25.03.2020Wrocław
Uprzejmie zapraszamy na kolejne Seminarium Naukowe organizowane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy (IMGW-PIB) oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (UPWr), które odbędzie się w dniu 25 marca 2020 r. (środa) w godzinach 12:15-14:00 – sala II M UPWr ul. Grunwaldzka 24.

XII Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2020 „Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju”

21 - 22.03.2020Lublin

Konferencja Naukowa TYGIEL to niepowtarzalna okazja do spotkań najznakomitszych naukowców z całej Polski. Wydarzenie to łączy studentów, doktorantów oraz naukowców z różnych dyscyplin nauki, którzy podczas konferencji mogą korzystać z możliwości wymiany wiedzy i doświadczeń, a także mogą tworzyć interdyscyplinarne zastosowania. Udział w Konferencji stał się dla wielu osób tradycją, a sama Konferencja - rozpoznawalna w całym kraju zainteresowania lubelskiego środowiska naukowego.

Rejestracja prowadzona jest do 20 lutego 2020 r. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: http://www.konferencja-tygiel.pl/

Zaproszenie na konferencję Architektura krajobrazu – Zielona przyszłość

05.03.2020Wrocław

Tematyka konferencji związana jest z zagospodarowaniem przestrzeni publicznej i przydomowej. Wydarzenie ma formę szkolenia i propaguje ekologiczny, ekosystemowy sposób myślenia.

Interdyscyplinarne seminarium naukowe na PWr – wykład odwołany

02.03.2020Wrocław
Gościem kolejnego w 2020 roku spotkania w ramach Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego na Politechnice Wrocławskiej będzie laureat Nagrody Nobla z dziedziny fizyki, profesor Gérard Mourou.

II Konferencja naukowo-techniczna "Nowoczesne technologie w projektowaniu, budowie i eksploatacji infrastruktury drogowej miast, metropolii i regionów"

27 - 28.02.2020Niepołomice
Organizatorzy:

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krakowie przy udziale:
- Politechniki Krakowskiej: Katedry Dróg, Kolei i Inżynierii Ruchu oraz Katedry Systemów Transportowych
- Małopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa w Krakowie
- Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie
- Zarządu Dróg Wojewódzkich w Krakowie
- Zarządu Dróg Miasta Krakowa

Zaproszenie na seminarium pt.: „Wpływ zmian klimatu na produkcję roślinną w Polsce”

12.02.2020Wrocław
Uprzejmie zapraszamy na kolejne Seminarium Naukowe organizowane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy (IMGW-PIB) oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (UPWr), które odbędzie się w dniu 12 lutego 2020 r. (środa) w godzinach 12:15-14:00 – sala II M UPWr ul. Grunwaldzka 24.

Ogólnopolska Konferencja Interdyscyplinarna pt: "OMNIBUS"

06 - 07.02.2020on-line

Konferencja o charakterze interdyscyplinarnym pozwala na wymianę doświadczeń z innych dziedzin nauki. Celem konferencji jest integracja środowiska naukowego, jak również jest to znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku i rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki.

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe na PWR

28.01.2020Wrocław
Gościem kolejnego w 2020 roku spotkania w ramach Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego na Politechnice Wrocławskiej będzie prof. Aleksander Weron, wybitny matematyk.

Interdyscyplinarne Seminarium Naukowe na PWR

09.01.2020Wrocław

Gościem pierwszego w 2020 roku spotkania w ramach Interdyscyplinarnego Seminarium Naukowego na Politechnice Wrocławskiej będzie prof. Ryszard Tadeusiewicz, wybitny specjalista z zakresu inżynierii biomedycznej.

Zaproszenie na seminarium pt.: „Co się dzieje z klimatem”

08.01.2020Wrocław
Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium naukowe organizowane przez Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, które odbędzie się 8 stycznia (środa) 2020 r. o godz. 12:15, sala II M UPWr we Wrocławiu, ul. Grunwaldzka 24.