Konferencja pt. „Energia odnawialna dla czystego środowiska”

Stowarzyszenie Ekonatura pragnie zaprosić Państwa na Konferencję pt. „Energia odnawialna dla czystego środowiska” w ramach V edycji nadania i wręczenia Laurów Ekoprzyjaźni 2012, przyznawanych za edukację ekologiczną.

W ramach imprezy, poza Konferencją, zostanie udostępnione dla publiczności Laboratorium Centrum Odnawialnych Źródeł Energii obsługiwane przez specjalistów. Po zakończeniu części oficjalnej Konferencji około godziny 13:00 przewidziana została również niespodzianka w postaci wokalno-muzycznego koncertu operetkowego, na który zapraszamy wszystkich miłośników muzyki klasycznej.

Konferencja odbędzie się 16. maja 2013 r. na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu w Centrum Odnawialnych Źródeł Energii, przy ul. J. Chełmońskiego 37-41 (Biskupin).

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!

Nadal przyjmujemy zgłoszenia na konferencję. Bardzo prosimy o potwierdzenie przybycia do dnia 10.05.2013 r.

W załączeniu przesyłamy plakat ze szczegółami.

Stowarzyszenie Ekonatura

www.ekonatura.org