Warunki wykonywania pracy inżyniera budownictwa na terenie Niemiec

Dolnośląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa i Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej zapraszają członków DOIIB i DOIA, pracowników i studentów Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego oraz wydziałów związanych z budownictwem na seminarium szkoleniowe pt.:

WARUNKI WYKONYWANIA ZAWODU INŻYNIERA BUDOWNICTWA NA TERENIE NIEMIEC

które odbędzie się 27 listopada 2014 r. (czwartek) w godz. 10:00–15:00 w Auli Politechniki Wrocławskiej we Wrocławiu, Wyb. Wyspiańskiego 27 (bud. A-1)

Seminarium organizowane jest we współpracy z Niemiecką Izbą Inżynierów w Berlinie oraz Brandenburską Izbą Inżynierów w Poczdamie.

Wykładowcy: mec. Marcus Balkow i inż. Wieland Sommer

Ze względów organizacyjnych, wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie udziału w seminarium pocztą elektroniczną: , faksem: 71 337-62-40 lub telefonicznie: 71 337-62-56

Udział w seminarium jest bezpłatny.