III Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców pt.: „Przyroda – Las – Technologia”

Samorząd Doktorantów Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w III Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców pt.: „Przyroda – Las – Technologia”, która odbędzie się w dniach 19-20 lutego 2015 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Konferencja jest skierowana do „Młodych Naukowców” (studentów, doktorantów, doktorów) podejmujących w swoich badaniach tematykę związaną ze środowiskiem przyrodniczym – referaty i postery związane ze środowiskiem leśnym, przyrodą, ochroną środowiska, ochroną gleb leśnych, biologią roślin ekosystemów leśnych, ekologią, technologiami stosowanymi w lasach etc.

Szczegóły w załączniku oraz na stronie internetowej: www.przyrodalastechnologia.wordpress.com