V Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców „Przyroda – Las – Technologia”

Samorząd Doktorantów Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w V Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców pt.: „Przyroda - Las - Technologia”, która odbędzie się w dniach 1-2 marca 2018 roku na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

Konferencja jest skierowana do „Młodych Naukowców” (studentów, doktorantów, doktorów) podejmujących w swoich badaniach tematykę związaną ze środowiskiem przyrodniczym. Tematyka konferencji obejmuje prace naukowo-badawcze oraz prace przeglądowe o charakterze naukowym ze wszystkich dziedzin przyrodniczych, technicznych i społecznych które związane są ze środowiskiem leśnym.

Wszelkie niezbędne informacje znajdą państwo w załączniku. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: www.przyrodalastechnologia.wordpress.com. W razie wątpliwości wszelkie pytania prosimy kierować pod adres email: .

plik PDF Dodatkowe informacje plik PDF, 297.24 KB
2018-01-03 07:03