VI Ogólnopolska Konferencja Młodych Naukowców pt.: „Przyroda - Las - Technologia”

logo

Serdecznie zapraszamy, do wzięcia udziału w VI Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Naukowców „Przyroda – Las – Technologia” organizowanej przez doktorantów Wydziału Leśnego oraz Wydziału Technologii Drewna, która odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2019 roku na Wydziale Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Zakres tematyczny konferencji obejmuje szeroką problematykę nauk przyrodniczych, leśnych i związanych z technologią stosowaną w naukach przyrodniczo-leśnych.

Konferencja jest skierowana do studentów, młodych naukowców – doktorantów oraz doktorów.

Wszelkie niezbędne informacje, terminy oraz formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo w załączniku.