Zaproszenie na seminarium pt. „Wieloletnia zmienność temperatury i opadów atmosferycznych w Karpatach Polskich w obliczu globalnych zmian warunków klimatycznych”

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszamy na kolejne Seminarium Naukowe organizowane przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy (IMGW-PIB) oraz Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (UPWr), które odbędzie się w dniu 25 marca 2020 r. (środa) w godzinach 12:15-14:00 – sala II M UPWr ul. Grunwaldzka 24.

Referat pt. „Wieloletnia zmienność temperatury i opadów atmosferycznych w Karpatach Polskich w obliczu globalnych zmian warunków klimatycznych

Przedstawi: dr hab. Agnieszka Wypych prof. UJ (Instytut Geografii i Gospodarki Przestrzennej, Uniwersytet Jagielloński).

Seminarium Naukowe ma charakter otwarty – Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych!