Spotkanie opłatkowe Wrocławskiego Środowiska Akademickiego

Szanowni Państwo,

Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu tradycyjnie już organizuje, pod patronatem Metropolity Wrocławskiego, opłatek wrocławskiego środowiska akademickiego.

W imieniu Księdza Rektora prof. Waldemara Irka przekazuję zaproszenie na najbliższe spotkanie, które odbędzie się w niedzielę 8 stycznia 2012 r. o godz. 15.00 zostanie odprawiona Msza św. w Katedrze Wrocławskiej pod przewodnictwem Metropolity Wrocławskiego Abpa prof. Mariana Gołębiewskiego. Po Eucharystii Ksiądz Rektor zaprasza na spotkanie opłatkowe w Auli PWT przy pl. Katedralnym 1. Wtedy też zostaną wręczone Nagrody Metropolity Wrocławskiego dla wyróżniających się studentów wrocławskich uczelni.

Serdecznie zapraszamy całe środowisko akademickie naszego miasta. Nawet jeśli do kogoś nie dotrze zaproszenie będzie on mile widzianym gościem.

W imieniu społeczności akademickiej Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu życzę, aby świętowanie narodzin Chrystusa przepełniało codzienność mocną nadzieją i pokojem serca, a Nowy Rok 2012 niech obfituje w liczne łaski i Boże błogosławieństwo.

Ks. dr Grzegorz Sokołowski
Sekretarz Generalny PWT

Spotkanie odbędzie się 8 stycznia 2012 roku. Uroczystość rozpocznie się Mszą św. w Katedrze Wrocławskiej o godz. 15.00. Początek spotkania opłatkowego o godz. 16.00 w Auli PWT przy pl. Katedralnym 1. Podczas spotkania zostaną wręczone Nagrody Metropolity Wrocławskiego dla studentów Uczelni Wrocławskich.