Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Rok 2020

Ankieta na temat świadomości oddziaływania klimatyzacji na organizm człowieka

W dniach 20-21.06.2020 odbyła się I edycja konferencji Nowe Trendy w Badaniach Naukowych – Wystąpienie Młodego Naukowca, w której wraz z opiekunem dr Łukaszem Kutą aktywny udział wzięli członkowie Studenckiego Koła Naukowego „Bezpiecznik”.

Od 1 czerwca 2020 trwa nabór na studia podypmowe „Śródlądowe drogi wodne”

Absolwenci studiów podyplomowych pn. „Śródlądowe drogi wodne” są przygotowani do pracy w jednostkach administracji samorządowej i rządowej, związanych z gospodarką wodną, żeglugą śródlądową i budownictwem hydrotechnicznym. Dysponują także wiedzą niezbędną do prowadzenia własnej działalności gospodarczej w zakresie dróg wodnych (biura projektowe, firmy konsultingowe i doradcze, firmy wykonawcze).

12 czerwca w Kanadzie zmarł prof. Adam Chrzanowski, wybitny specjalista z zakresu geodezji inżynieryjnej i geodezji górniczej

Rodzinie i współpracownikom Profesora wyrazy współczucia składa dziekan, prof. dr hab. inż. Bernard Kontny oraz społeczność naszego wydziału.

Zmarł Piotr Orfin - student inżynierii bezpieczeństwa

Z przykrością informujemy, że w dniu 18.06.2020 roku odszedł nasz najlepszy kolega i przyjaciel Piotr Orfin. Był absolwentem kierunku „Zarządzanie i Inżynieria Produkcji” na wydziale Przyrodniczo-Technologicznym.

VI edycja Konkursu o nagrodę im. prof. Barana

Dziekan Wydziału Geoinżynierii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie ogłosił szóstą edycję Konkursu o nagrodę im. prof. Lubomira Włodzimierza Barana.

Oferta pracy na stanowisku geodety/asystenta geodety

Od 1 czerwca do 30 września trwa nabór na studia podyplomowe „Wycena nieruchomości”

Instytut Gospodarki Przestrzennej organizuje w roku akademickim 2020/2021 studia podyplomowe pn. „Wycena nieruchomości”.

Harmonogram zajęć praktycznych dla studentów

Informujemy, że harmonogram zajęć praktycznych dla studentów w semestrze letnim 2019/20 jest dostępny w zakładce "Informacje dla studentów" po wcześniejszym zalogowaniu się.

Uprzejmie prosimy studentów i pracowników o zapoznanie się z treścią najnowszych zarządzeń JM Rektora UPWr

Uprzejmie prosimy studentów i pracowników o zapoznanie się z treścią najnowszych zarządzeń JM Rektora UPWr.

Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Karoliny Zalewskiej

Rada Dyscypliny Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Karoliny Zalewskiej.