Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Rok 2020

Dziekanat w dniach 9 oraz 23 stycznia 2021 r. będzie nieczynny

Szanowni państwo,

uprzejmie informujemy, że 9 oraz 23 stycznia (sobota) 2021 r. Dziekanat będzie nieczynny dla studentów studiów niestacjonarnych. Prosimy o załatwianie wszystkich spraw za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie, a także w godzinach otwarcia Dziekanatu od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu się.

Zaproszenie na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Małgorzaty Świąder

13.01.2021
Rada Dyscypliny Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu zaprasza na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr inż. Małgorzaty Świąder

Placówka straży granicznej poszukuje studentów do współpracy w zakresie tłumaczeń

Placówka straży granicznej we Wrocławiu – Strachowicach poszukuje studentów do współpracy w zakresie tłumaczeń podczas czynności administracyjnych, dokonywanych wobec cudzoziemców.

Ogólnopolski konkurs na projekt „24-godzinnego zegara słonecznego”

Jesteś architektem, designerem lub inżynierem, a może fanem astronomii? Twoi znajomi potrafią projektować, a Ty znasz się na ciałach niebieskich? Skonstruuj unikatową rzeźbę - zegar słoneczny działający nocą!

Konkurs dla młodych inżynierów

Konkurs dla Młodych Inżynierów to jeden z najpoważniejszych konkursów dedykowanych studentom oraz młodym absolwentom budownictwa.

Dziekanat 19 grudnia (sobota) 2020 r. będzie nieczynny

Szanowni państwo,
uprzejmie informujemy, że w 19 grudnia (sobota) 2020 r. Dziekanat będzie nieczynny dla studentów studiów niestacjonarnych. Wszystkie sprawy prosimy o załatwianie za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie, a także w godzinach otwarcia Dziekanatu od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu się.

Informacja z Izby Administracji Skarbowej we Wrocławiu

W zeznaniach podatkowych składanych przez i dla obcokrajowców pojawia się duża ilość błędów dotyczących PESEL i NIP.

21 listopada (sobota) Dziekanat będzie nieczynny dla studentów studiów niestacjonarnych

21.11.2020

Szanowni państwo,

uprzejmie informujemy, że w dniu 21 listopada (sobota) Dziekanat będzie nieczynny dla studentów studiów niestacjonarnych. Wszystkie sprawy prosimy o załatwianie za pomocą poczty elektronicznej oraz telefonicznie, a także w godzinach otwarcia Dziekanatu od poniedziałku do piątku po wcześniejszym umówieniu się.