Wyniki konkursu Stowarzyszenia Polskich Architektów Krajobrazu (SPAK)

Wyniki konkursu Stowarzyszenia Polskich Architektów Krajobrazu (SPAK) na najlepszą dyplomową pracę inżynierską i magisterską z zakresu architektury krajobrazu obronioną w roku akademickim 2018/2019

W tegorocznej edycji konkursu nagrodzono dwie studentki kierunku architektury krajobrazu Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji UPWr.

II miejsce w konkursie na prace inżynierskie zajęła Pani inż. arch. kraj. Magdalena Purgat z pracą pt. Koncepcja projektowa zielonego dachu o funkcji restauracyjno-wypoczynkowej na budynku Hotelu Monopol we Wrocławiu. Promotorem pracy była dr inż. arch. Justyna Rubaszek.

Natomiast III miejsce w konkursie na prace magisterskie zajęła Pani mgr inż. arch. kraj. Klaudia Kwit z pracą pt. Projekt koncepcyjny zagospodarowania kompleksu sportowego z basenem w Głubczycach. Promotorem pracy była dr hab. inż. arch. Irena Niedźwiecka-Filipiak, prof. uczelni.

Serdecznie gratulujemy !