Rok 2018

Życzenia świąteczno-noworoczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim pracownikom i studentom wydziału zdrowia, pomyślności, pogody ducha oraz wielu sukcesów w Nowym Roku życzy dziekan prof. dr hab. inż. Bernard Kontny

Jubileusz prof. dr hab. inż. Alicji Czamary z Instytutu Inżynierii Środowiska

W dniu 11 grudnia 2017 roku zorganizowane zostało uroczyste Seminarium naukowe nt. Aktualnych wyzwań w inżynierii środowiska dedykowane Pani Prof. dr hab. inż. Alicji Czamarze z okazji Jubileuszu 47 lat pracy naukowej oraz siedemdziesięciolecia urodzin.

Wizyta uczniów z Ostródy na Mazurach

W grudniu tego roku Pan Dziekan Wydziału otrzymał list z podziękowaniem dla Instytutu Architektury Krajobrazu od Zespołu Szkół Rolniczych im. W. Witosa w Ostródzie. Niedawno uczniowie mazurskiego technikum wraz z opiekunami gościli na naszym Uniwersytecie. Na ich prośbę dr Anna Borcz przeprowadziła warsztaty z technik malarskich i krótkie zajęcia zapoznawcze z uczelnią.

Najatrakcyjniejsze stanowisko SKN Hydrologów i Hydrotechników

Z niekrytą dumą chcemy przekazać informację o sukcesie Studenckiego Koła Naukowego Hydrologów i Hydrotechników, które reprezentując Wydział Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji zdobyło pierwszą nagrodę w konkursie na najciekawsze stanowisko podczas tegorocznych Dni Aktywności Studenckiej, których XVI edycja odbyła się w dniu 6.12.2017 r.