Rok 2019

Zmarł prof. Romuald Żmuda

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że 9 lutego 2019 roku zmarł w wieku 59 lat dr hab. inż. Romuald Żmuda, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

Zebranie Rady Naukowej Centrum Modelowania Procesów Hydrologicznych

W dniu 14 grudnia 2018 r. odbyło się Zebranie Rady Naukowej Centrum Modelowania Procesów Hydrologicznych kadencji 2017-2020 na Wydziale Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Nasza wystawa w Azji Środkowej

W październiku 2018 r. przedstawicielki naszego Wydziału, na zaproszeniem Ambasady RP w Taszkiencie, wyjechały do Uzbekistanu w celu nawiązania współpracy oraz zaprezentowania wystawy plastycznej pt. „Warkocz kultury”.

Życzenia świąteczno-noworoczne

Pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku wszystkim Pracownikom i Studentom Wydziału życzy dziekan prof. dr hab. inż. Bernard Kontny

Wigilia SKN Hydrologów i Hydrotechników

W czwartek 13.12.2018 miało miejsce Spotkanie Wigilijnie Studenckiego Koła Naukowego Hydrologów i Hydrotechników. Frekwencja była jak zawsze wysoka co bardzo Nas cieszy!

Wykorzystujemy Odnawialne Źródła Energii

Na dachu budynku Centrum Geo-Info-Hydro od 3 lat funkcjonuje duża instalacja słoneczna o mocy szczytowej 81 kW.

Studenci wydziału na Targach STONE i GLASS

Studenci architektury krajobrazu, budownictwa i inżynierii środowiska zwiedzali 15 listopada 2018 r. Targi Branży Kamieniarskiej STONE 2018 oraz Targi Branży Szklarskiej GLASS zorganizowane na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Profesor Wolfgang Keller doktorem honoris causa Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Senat UPWr nadał najwyższą godność akademicką Profesorowi Wolfgangowi Kellerowi z Uniwersytetu w Stuttgarcie w dowód uznania jego niekwestionowanego autorytetu w środowisku naukowym.

ABSOLUTORIUM WYDZIAŁU

W dniu 10 listopada dyplomy ukończenia studiów wyższych otrzymało 277 absolwentów Wydziału Inżynierii Kształtowania Środowiska i Geodezji.