Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Praktyki

plik PDF Ramowy program praktyki plik PDF, 160.12 KB
2016-11-26 16:28


Od roku akademickiego 2011/2011 studenci są zobowiązani do samodzielnego wypełnienia wniosków o praktykę:

  1. Porozumienie w 2 egzemplarzach
  2. Pismo przewodni w 2 egzemplarzach
  3. Skierowanie w 1 egzemplarzu

Druki znajdziesz we wzorach dokumentów

Tematyka praktyki studenckiej

  Pełnomocnik Dziekana ds Praktyk Studenckich przyjmuje studentów od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 do 13.00. 

Wykaz miejsc w których studenci odbywali praktykę zawodową:

Urzędy Marszałkowskie

  1. Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego
    w Opolu
    ul. Piastowska 14
    45-081 Opole
    tel. 774524472
    Marszałek Województwa
  2. Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
    we Wrocławiu
    ul. Wybrzeże J. Słowackiego 12-14
    50-411 Wrocław
    tel. 713749000
    Dyrektor
    Wydziału Kadr, Szkolenia i Spraw Socjalnych

Urzędy Wojewódzkie

  1. Urząd Wojewódzki w Lublinie
    ul. Spokojna 4
    20-924 Lublin
    tel. 817424336
    Dyrektor Generalny
  2. Łódzki Urząd Wojewódzki
    ul. Piotrkowska 104
    90-926 Łódź
    tel. 426641000
    Dyrektor Generalny
  3. Urząd Wojewódzki w Opolu
    ul. Piastowska 14
    45-082 Opole
    tel. 774524100
    Dyrektor Generalny
  4. Świętokrzyski Urząd Wojewódzki
    w Kielcach
    Al. IX Wieków Kielc
    25-516 Kielce
    tel. 413421534
    Dyrektor Generalny Urzędu
  5. Warmińsko – Mazurski Urząd Wojewódzki

      ul. J. Piłsudskiego 7/9

      10-575 Olsztyn

      tel. 895232200

 

8. Urząd Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu
ul. Plac Powstańców Warszawy 1
50-951 Wrocław
tel. 773406000
Sekretarz Generalny Urzędu

Starostwa Powiatowe

9.Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
ul. Brzeska 41
21–500 Biała Podlaska
tel. 833438371
Starosta

10. Starostwo Powiatowe w Bielsku Białej
ul. Piastowska 40
Bielsko Biała
tel.338136200
Starosta

11. Starostwo Powiatowe w Bolesławcu
ul. Sierpnia 80
59-700 Bolesławiec
tel. 757351841
Starosta

12. Starostwo Powiatowe w Brzegu
ul. Robotnicza 12
49-300 Brzeg
tel. 774164450
Starosta

13. Starostwo Powiatowe w Cieszynie
ul. Bobrecka 29
43-400 Cieszyn
tel. 33 8510444
Starosta

14. Starostwo Powiatowe w Ełku
ul. Piłsudskiego 4
19-300 Ełk
tel. 876109251
Sekretarz Powiatu

15. Starostwo Powiatowe w Głubczycach
ul. Kochanowskiego 15 
48-100 Głubczyce
tel. 774852078
Starosta

16. Starostwo Powiatowe w Górze
ul. Mickiewicza 1
56-050 Góra
tel. 655443900
Starosta

17. Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie Koźlu
Plac Wolności
47-220 Kędzierzyn Koźle
tel. 774723200
Starosta

18. Starostwo Powiatowe w Kępnie
ul. Kościuszki 9
62-510 Konin
tel. 632403200
Starosta

19.  Starostwo Powiatowe w Koninie
al. 1-go Maja  5
63-600 Kępno
tel. 627828900
Starosta

20. Starostwo Powiatowe w Legnicy
pl. Słowiański 1
59-200 Legnica
tel. 767243400
Dyrektor Wydziału Organizacji i Nadzoru

21. Starostwo Powiatowe w Lublińcu
ul. Paderewskiego 7
42-700 Lubliniec
tel. 34 3510500
Starosta

22. Starostwo Powiatowe w Namysłowie
ul. Plac Wolności
46-100 Namysłów
tel. 774103695
Starosta

23.  Starostwo Powiatowe w Nysie

       ul. Moniuszki 9-10

       48-300 Nysa

       tel. 774085000

       Starosta

 

24. Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
ul. Słowackiego 10
65-400 Oleśnica
tel. 713140100
Starosta

25. Starostwo Powiatowe w Oławie
ul. 3-go Maja 1
55-200 Oława
tel. 713139433
Starosta

26. Starostwo Powiatowe w Opocznie
ul. Kwiatowa 1a
26-300 Opoczno
tel. 44 7553099
Dyrektor Wydziału Organizacyjnego

27. Starostwo Powiatowe w Ostrzeszowie
ul. Zamkowa 13
63-500 Ostrzeszów
tel. 627320600
Starosta

28. Starostwo Powiatowe w Pszczynie
ul. 3-go Maja 10
43-200 Pszczyna
tel. 324490191
Naczelnik Wydziału

29. Starostwo Powiatowe w Pyrzycach
ul. Lipiańska 4
74-200 Pyrzyce
tel. 915701680
Starosta

30. Starostwo Powiatowe w Raciborzu
ul. Klasztorna 6
47-400 Racibórz
tel. 324154408
Starosta

31.  Starostwo Powiatowe w Rybniku
ul. 3-go Maja 31

      44-200 Rybnik
      tel. 324154408
      Starosta

32. Starostwo Powiatowe w Środzie Śląskiej
ul. Wrocławska 2
55-300 Środa Śląska
tel. 713175646
Starosta

33.  Starostwo Powiatowe w Strzelinie

             ul. Kamienna 10

             57-100 Strzelin

             tel. 713923016

            Starosta

34. Starostwo Powiatowe w Wałbrzychu
Al. Wyzwolenia 20
59-300 Wałbrzych
tel. 748460700
Starosta

35. Starostwo Powiatowe w Wieluniu
ul. Kazimierza Wielkiego 2
98-300 Wieluń
tel. 438434280
Starosta Wieluński

36. Starostwo Powiatowe w Wołowie
Pl. Piastowski 2
556-100 Wołów
tel. 713892630
Kierownik Kadr

37. Starostwo Powiatowe we Wrocławiu
ul. Podwale 28
50-040 Wrocław
tel. 713443641
Starosta

38. Starostwo Powiatowe w Zakopanem
ul. Chramcówki 15
34-500 Zakopane
tel. 182017100
Starosta Powiatowy

39. Starostwo Powiatowe w Źarach
Aleja Warszawska 5
68-200 Źary
tel. 683630600
Starosta Powiatowy

Urzędy Miast

40. Urząd Miejski w Bełchatowie
ul. Kościuszki 1
97-400 Bełchatów
tel. 446321222
Sekretarz Miasta

 41.Urząd Miasta Biała Podlaska
ul. Piłsudskiego 3
21-500 Biała Podlaska
tel. 833436692
Prezydent Miasta

            42. Urząd Miasta w Będzinie

                   ul. 11-go listopada 20

                   42-500 Będzin

                    tel.322679243

                   Sekretarz Miasta

 

43.  Urząd Miejski w Bielsku Białej
Biuro Rozwoju Miasta
Plac Ratuszowy 6
43-300 Bielsko Biała
tel. 334971497
Dyrektor

44.  Urząd Miasta w Blachowni
ul. Sienkiewicza 22
42-290 Blachownia
tel. 343270409
Burmistrz Miasta

45.  Urząd Miasta w Bolesławcu
ul. Sierpnia 80
59-700 Bolesławiec
tel. 757322101
Prezydent Miasta

46.  Urząd Miasta w Brzegu
ul. Robotnicza 12
49-300 Brzeg
tel. 774162064
Burmistrz Miasta

47.  Urząd Miasta w Brzegu Dolnym
ul. Kolejowa 29

     56-120  Brzeg Dolny
     tel. 713195117
     Burmistrz Miasta

 

48.  Urząd Miasta w Bytomiu
ul. Parkowa 9

41-902  Bytom
tel. 32281205
Sekretarz Miasta

 

49.  Urząd Miasta Chełm
ul. Połaniecka 14/7
22-100 Chełm
tel. 825652223
Sekretarz Miasta

50.  Urząd Miejski w Chojnowie
Plac Zamkowy 1
59-225 Chojnów
tel. 76 8188672
Burmistrz Miasta

51.  Urząd Miejski w Choszcznie
ul. Wolności 24
73-200 Choszczno
tel. 957657036
Burmistrz Miasta

52.  Urząd Miasta w Chorzowie
ul. Rynek 1
41-500 Chorzów
tel.322411261
Sekretarz Miasta

53.  Urząd Miasta w Częstochowie
ul. Śląska 11/13
42-200 Częstochowa
tel. 343656031
Dyrektor Urzędu Miasta

54.  Urząd Miasta w Dąbrowie Górniczej
ul. Graniczna 21
Dąbrowa Górnicza
tel. 322956700
Dyrektor
Wydziału Kadr i Szkolenia

55.  Urząd Miasta w Dębicy
ul. Parkowa 28
39-200 Dębica
tel. 146823232
Burmistrz Miasta

56.  Urząd Miasta w Dobrej
ul. Wojska Polskiego 10
tel. 63 2799011
Burmistrz Miasta

57.  Urząd Miejski w Dusznikach Zdroju
ul. Rynek 6
57-340 Duszniki Zdrój
tel. 748669210
Z-ca Burmistrza Miasta

58.  Urząd Miasta w Dzierżoniowie
Rynek 1
Dzierżoniów
tel. 746450800
Burmistrz Miasta

59.  Urząd Miejski w Gliwicach
ul. Zwycięstwa 21
44-100 Gliwice
tel. 322313041
Naczelnik Wydziału Kadr, Szkolenia i Płac

60.  Urząd Miasta w Głogowie
ul. Rynek 1
67-200 Głogów
tel. 767265400
Prezydent Miasta

61.  Urząd Miasta Głogówek
Rynek 1
48-250 Głogówek
tel. 774069900
Burmistrz Miasta

62.  Urząd Miejski w Głuszycy
ul. Grunwaldzka 24
58-340 Głuszyce
tel. 748456263
Burmistrz Miasta

63.  Urząd Miejski w Gorzowie Wielkopolskim
ul. Sikorskiego 3 - 4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 957219500
Prezydent Miasta

64.  Urząd Miejski w Gostyniu
Rynek 2
63-800 Gostynin
tel. 65575211013
Burmistrz Miasta

65.  Urząd Miejski w Grodkowie
ul. Warszawska 29
49-200 Grodków
tel. 774155231
Burmistrz Miasta

66.  Urząd Miejski w Gubiniu
ul. Piastowska 24
66-620 Gubin
tel. 684558180
Burmistrz Miasta

67.  Urząd Miasta Inowrocław
ul. Prezydenta Franklina Roosewelta 36
88-100 Inowrocław
tel. 523555300
Prezydent  Miasta

68.  Urząd Miasta Jarocin
Aleje Niepodległości 10
63-200 Jarocin
tel. 627472611
Burmistrz Miasta

69.  Urząd Miasta Jarosław
Rynek 1
37-500 Jarosław
tel. 165248719
Burmistrz Miasta

70.  Urząd Miasta Jasień
ul. XX-lecia 20
68-320 Jasień
tel. 684578872
Burmistrz Miasta

71.  Urząd Miasta Jastrzębie Zdrój
Aleja J. Piłsudskiego 60
44-335 Jastrzębie Zdrój
tel. 324785220
Prezydent Miasta

72.  Urząd Miejski w Jaworze
Rynek 1
59-400 Jawor
tel. 768702021
Burmistrz Miasta

73.  Urząd Miejski w Jedlinie Zdroju
ul. Poznańska 2
58-339 Jedlina Zdrój
tel. 748455215
Burmistrz Miasta

74.  Urząd Miejski w Jeleniej Górze
ul. Sudecka 29
58-500 Jelenia Góra
tel. 757647812
Naczelnik Wydziału Organizacyjnego i Kadr

75.  Urząd Miejski w Kamieńsku
ul. Wieluńska 50
97-360 Kamieńsko
tel. 44 6817591
Burmistrz

76.  Urząd Miejski w Kaliszu
ul. Główny Rynek 20
62-800 Kalisz
tel. 627654300
Sekretarz Miasta

77.  Urząd Miejski w Kamiennej Górze
Plac Grunwaldzki 1
58-400 Kamienna Góra
tel. 757442430
Burmistrz Miasta

78.  Urząd Miejski w Katowicach
ul. Młyńska 4
40-098 Katowice
tel. 322593909
Prezydent Miasta

79.  Urząd Miejski w Kędzierzynie Koźlu
ul. Piramowicza 32
47-200 Kędzierzyn Koźle
tel. 774050311
Prezydent Miasta

80.  Urząd Miasta Kielce
ul. Rynek 1
25-454 Kielce
tel. 41 3676000
Prezydent Miasta

  1. Urząd Miasta w Kluczborku
    ul. Katowicka 1

      Kluczbork
tel. 774181481

            Burmistrz Miasta

82.  Urząd Miejski w Kłobucku
ul. 11 Listopada 6
42-100 Kłobuck
tel. 34 3100151
Burmistrz Miasta

83.  Urząd Miejski w Kłodzku
Plac B. Chrobrego 1
57-300 Kłodzko
tel. 748654621
 Burmistrza Miasta

84.  Urząd Miasta w Koninie
Plac Wolności 1
62-500 Konin
tel. 632401279
Prezydent Miasta

85.  Urząd Miasta w Kowarach
ul. 1-go Maja 1a
58-533 Kowary
tel. 757182416
Prezydent Miasta

86.  Urząd Miasta w Krakowie
ul. Plac Wszystkich Świętych 3/4
31-004 Kraków
tel. 126161200
Dyrektor Magistratu

87.  Urząd Miasta w Kraśniku
ul. Lubelska 84
23-200 Kraśnik
tel. 818251520
Burmistrz Miasta

88.  Urząd Miasta w Krotoszynie
ul. Kołłątaja 7
63-700 Krotoszyn
tel. 627254201
Burmistrz Miasta

           89. Urząd Miasta w Krośnie Odrzańskim

                  ul. Parkowa 1
66-600 Krosno Odrzańskie

                  tel. 683835017
Burmistrz Miasta

 

  1. Urząd Miasta w Kudowa Zdroj
    ul. Zdrojowa 24
    57-350 Kudowa Zdrój
    tel. 748661926
    Sekretarz Miasta

91.  Urząd Miasta w Legnicy
Plac Słowiański 8
59-220 Legnica
tel. 0767212140
Prezydent Miasta

92.   Urząd Miasta w Lesznie
ul. Karasia 16
64-100 Leszno
tel. 65 5298100
Sekretarz Miasta

93.   Urząd Miejski w Lewinie Brzeskim
Rynek 1
49-340 Lewin Brzeski
tel. 77 4246630
Burmistrz Miasta

              94. Urząd Miejski w Lubawce

Ul. Wolności 1
58-420  Lubawka
tel. 717411588
Burmistrz Miasta

       95.Urząd Miejski w Lubinie
ul. Kilińskiego 10
59-300 Lubin
tel. 76 8444661
Prezydent Miasta

 96.Urząd Miejski w Lublińcu
ul. Paderewskiego 5
432-706 Lubliniec
tel. 773530100
Burmistrz Miasta

97.  Urząd Miasta Łodzi
ul. Piotrowska 104
90-926 Łódź
tel. 426384384
Prezydent Miasta

98.  Urząd Miejski w Mielcu
ul. Źeromskiego 11
39-300 Mielec
tel. 17 7888504
Prezydent Miasta

99.  Urząd Miasta w Namysłowie
ul. Duboisa 3
46-100 Namysłów
tel. 774190300
Burmistrz Miasta

100.Urząd Miasta w Nowej Soli
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 12
67-100 Nowa Sól
tel. 684590300
Prezydent Miasta

101.Urząd Miasta w Nowym Sączu
Rynek, Ratusz
33-300 Nowy Sącz
tel. 184436922
Sekretarz Miasta

102.Urząd Miasta w Nysie
ul. Kolejowa 15
48-300 Nysa
tel. 774080500
Burmistrz Miasta

103.Urząd Miejski w Obornikach Śląskich
ul. Trzebnicka 1
55-120 Oborniki Śląskie
tel. 713103519
Z-ca Burmistrza

104.Urząd Miejski w Oleśnicy
ul. Rynek, Ratusz
56-400 Oleśnica
tel. 713143835
Burmistrz Miasta

105.Urząd Miejski w Olkuszu
ul. Rynek 2
32-300 Olkusz
tel. 32 6430001
Burmistrz Miasta

106.Urząd Miasta w Oławie
pl. Zamkowy 15
55-200 Oława
tel. 713132346
Burmistrz

        107. Urząd Miejski w Opocznie
              ul. Staromiejska 8
              26-300 Opoczno
              tel. 447552433
              Sekretarz Miasta

        108. Urząd Miasta w Opolu
              pl. Wolności 7/8
             45-018 Opole
             tel. 774511800
             Z-ca Naczelnika Wydziału Organizacji

    109.Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim.
          ul. Aleja Powstańców Wlk. 18
          63-400 Ostrów Wielkopolski
          tel. 627366241
          Sekretarz Miasta

   110.Urząd Miejski w Piechowicach
ul. Żymierskiego 49
55-573 Piechowice
tel. 757548900
Burmistrz Miasta

    112.Urząd Miejski w Polanicy Zdroju
ul. Dąbrowskiego 3
57-320  Polanica Zdrój
tel. 748680600
Burmistrz Miasta

    113.Urząd Miasta Poznań
Wydział Urbanistyki i Architektury
Plac Kolegiacki 17
41-841 Poznań
tel. 618785723
Dyrektor

    114.Urząd Miejski w Prudniku
         ul. Kościuszki 8
         48-200 Prudnik
         tel. 774362021
         Burmistrz Miasta

     115.Urząd Miejski w Przemyślu 
ul. Rynek 1
37-700 Przemyśl
tel. 166786820
Prezydent  Miasta

    116.Urząd Miejski w Raciborzu
ul. Batorego 6
47-400 Racibórz
tel. 324153155
Prezydent Miasta

    117.Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim
ul. Rynek 32
39-310 Radomyśl Wielki
tel. 156819121
Inspektor ds. budownictwa

          118.Urząd Miasta w Radzyniu Podlaskim
              ul. Warszawska 32
              21-300 Radzyń Podlaski
              tel. 833528085
              Burmistrz Miasta

    119.Urząd Miasta w Rawie Mazowieckiej
ul. Piłsudskiego 5
96-200 Rawa Mazowiecka
tel. 418141711
Burmistrz Miasta

   120.Urząd Miasta Ruda Śląska
Plac Wolności 6
41-709 Ruda Śląska
tel. 32 2486281
Prezydent Miasta

    121.Urząd Miasta w Sichnicy
ul. Żernicka  17
55-010  Święta Katarzyna
tel. 713116256
Burmistrz Miasta

   122.Urząd Miasta w Sieradzu
ul. Plac Wojewódzki 4
98-200 Sieradz
tel.43 8271540
Prezydent Miasta

   123.Urząd Miejski w Siewierzu
ul. Żwirki i Wigury 16
42-470 Siewierz
tel. 326741260
Burmistrz Miasta

   124.Urząd Miejski w Sławie
ul. Henryka Poboźnego 10
67-410 Sława
tel. 683558318
Burmistrz Miasta

   125.Urząd Miasta Sosnowiec
Aleja Zwycięstwa 20
41-300 Sosnowiec
tel. 322960600
Sekretarz Miasta

    126.Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice
tel. 412748811
Sekretarz Miasta

    127.Urząd Miejski w Strzegomiu
Rynek, Ratusz
58-150  Strzegom
tel. 748551236
Burmistrz Miasta

     128.Urząd Miasta Stronie Śląskie
ul. Kościuszki 55
57-550 Stronie Śląskie
tel. 748117710
Burmistrz

   129.Urząd Miejski w Sulejowie
ul. Konecka 42
97-330 Sulejów
tel. 446102500
Burmistrz Miasta

     130.Urząd Miasta i Gminy Uzdrowiskowej
w Szczawnie Zdroju
ul. Kościuszki 17
58-310 Szczawno Zdrój
tel. 748493916
Burmistrz Miasta

   131.Urząd Miejski w Szklarskiej Poręba
ul. Buczka 2
58-580 Szklarska Poręba
tel. 717172055
Burmistrz Miasta

    132.Urząd Miejski w Środzie Śląskiej
Plac Wolności 5
55-300 Środa Śląska
tel. 713173052
Burmistrz Miasta

   133.Urząd Miejski w Świdnicy
ul. Armii Krajowej 49
58-100 Świdnica
tel. 748562800
Prezydent Miasta

    134.Urząd Miejski w Świeradowie Zdroju
ul. 11-go Listopada 35
59-859 Świeradów Zdrój
tel. 757816489
Burmistrz Miasta

    135.Urząd Miasta w Turku
ul. Kaliska 59
62-700 Turek
tel. 632896100
Sekretarz Miasta

   136.Urząd Miejski w Wałbrzychu
Plac Magistracki 1
58-300 Wałbrzych
tel. 748422723
Prezydent Miasta

 137.Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
Plac Bankowy 2
00-901 Warszawa
tel. 226567747
Prezydent Miasta

     138.Urząd Miasta w Wieluniu
pl. Kazimierza Wielkiego 1
98-300 Wieluń
tel. 43 8860228
Burmistrz Miasta

     139.Urząd Miasta Wieruszów
Rynek 1-7
98-400 Wieruszów
tel. 627841300
Burmistrz Miasta

    140.Urząd Miasta Włocławek
ul. Zielony Rynek 11/13
87-800 Włocławek
tel. 544124000
Sekretarz Miasta

 141.Urząd Miejski we Wrocławiu
ul. Nowy Targ 1/8
50-141 Wrocław
tel. 713407049
Dyrektor
Wydziału Personalnego

    142.Urząd Miasta w Ząbkowicach Śląskich
ul. 1-go Maja 15
57-200 Ząbkowice Śląskie
tel. 718151881
Sekretarz Miasta

   143.Urząd Miasta w Zgorzelcu
ul. Domańskiego 7
59-900 Zgorzelec
tel. 75775600
Burmistrz Miasta

                144. Urząd Miasta w Ziębicach

                     ul. Przemysłowa 10

                     57-220 Ziębice

                     tel. 748191951

                     Burmistrz Miasta

         145.Urząd Miejski w Żarach
ul. Rynek 1 – 5
68-200 Żary
tel. 683743508
Burmistrz Miasta

    146.Urząd Miasta w Żarowie
ul. Zamkowa 2
58-130 Żarów
tel. 748580591
Burmistrz Miasta

     147.Urząd Miejski w Żorach
Al. Wojska Polskiego 25
44-240 Żory
tel.324348231
Burmistrz Miasta

     148.Urząd Miejski w Żywcu
ul. Powstańców Śląskich 9
34-300 Żywiec
tel. 338612357
Burmistrz Miasta

Urzędy Miast i Gmin

     150. Urząd Miasta i Gminy w Baborowie
ul. Dąbrowszczaków 24
48-120 Baborów
tel. 784869005
Burmistrz Miasta i Gminy

 

    151. Urząd Miasta i Gminy w Bierutowie
ul. Moniuszko 12
56-420 Bierutów
tel. 713146251
Burmistrz Miasta i Gminy

 

  152. Urząd Miasta i Gminy w Błaszkach
Plac Niepodległości 13
98-235 Błaszki
tel. 438292491
Burmistrz Miasta i Gminy

     153. Urząd Miasta i Gminy w Bogatyni
ul.  Daszyńskiego 1
59-920 Bogatynia
tel. 757732341
Burmistrz Miasta i Gminy

    154. Urząd Miasta i Gminy w Brzegu Dolnym
ul. Kolejowa 29
56-120 Brzeg Dolny
tel. 713195117
Burmistrz Miasta i Gminy

         155. Urząd Miasta i Gminy w Bystrzycy Kłodzkiej
               ul. Sienkiewicza 6
               57-500 Bystrzyca Kłodzka

               tel. 748117375

               Sekretarz Gminy

     156.Urząd Miasta i Gminy w Górze
ul. Mickiewicza 1
56-200 Góra
tel. 655432245
Burmistrz Miasta i Gminy

           157.Urząd Miasta i Gminy w Jutrosinie
               ul. Rynek 1
               63-930 Jutrosin
               tel. 655471419
               Burmistrz Miasta i Gminy

  158. Urząd Miasta i Gminy w Jelczu Laskowicach
ul. Witosa 24
55-230 Jelcz Laskowice
tel. 713181611
Burmistrz Miasta i Gminy

      159. Urząd Miasta i Gminy w Kątach Wrocławskich
ul. Rynek, Ratusz 1
55-080 Kąty Wrocławskie
tel. 713166011
Burmistrz Miasta i Gminy

     160. Urząd Miasta i Gminy w Kępnie
ul. Kościuszki 5
63-600 Kępno
tel. 627828800
Sekretarz Miasta i Gminy

     161. Urząd Miasta i Gminy w Końsku
ul. Partyzantów 1
26-200 Końskie
tel. 413723249
Burmistrz Miasta i Gminy

    162. Urząd Miasta i Gminy Krapkowicach
ul. 3-go Maja 17
Krapkowice
tel. 774466861
Burmistrz Miasta i Gminy

     163. Urząd Miasta i Gminy w Lądku Zdroju
    ul. Rynek 31
    57 - 540 Lądek Zdrój
    tel. 748146300
    Burmistrz Miasta i Gminy

     164. Urząd Miasta i Gminy w Leśnej
    Rynek 19
    59-820 Leśna
    tel. 757211239
    Burmistrz Miasta i Gminy

165. Urząd Miasta i Gminy w Lubawce
Plac Wolności 1
58-420 Lubawka
tel. 757411588
Burmistrz Miasta i Gminy

166. Urząd Miasta i Gminy w Lubniewicach
ul. Bohaterów Stalingradu 16
69-210 Lubniewice
tel. 957557052
Burmistrz Miasta i Gminy

167. Urząd Miasta i Gminy w Lubsku
Pl. Wolności 1
68- 300 Lubsko
tel. 684596108
Burmistrz Miasta

168. Urząd Miasta i Gminy w Lwówku Śląskim
Al. Wojska Polskiego
59-600 Lwówek Śląski
tel. 756477888
Burmistrz Miasta

169. Urząd Miasta i Gminy w Łasku
ul. Warszawska 14
98-113 Łask
tel. 43 6752278
Burmistrz

170. Urząd Miasta i Gminy w Miliczu
ul. Trzebnicka 2
56 - 300 Milicz
tel. 71 3841147
Sekretarz Miasta

171. Urząd Miasta i Gminy w Opatowie
Plac Obrońców Pokoju  34
27-500 Opatów 
tel. 158681300
Burmistrz  Miasta

 

172. Urząd Miasta i Gminy w Ostrzeszowie
ul. Zamkowa 31
Ostrzeszów
tel. 627320600
Burmistrz Miasta  i Gminy

173. Urząd Miasta i Gminy w Piwnicznej Zdroju
 Rynek 20
33-350 Piwniczna Zdrój
tel. 601538717 
Burmistrz Miasta  i Gminy

174. Urząd Miasta i Gminy w Pleszewie
Rynek 1
63-300 Pleszew
tel. 62 7428310
Burmistrz Miasta i Gminy

175. Urząd Miasta i Gminy w Policach
ul. Stefana Batorego 3
72-010 Police
tel. 914240860
Burmistrz Miasta i Gminy

176. Urząd Miasta i Gminy w Praszkach
plac Grunwaldzki 13
46-320 Praszka
tel. 773591009
Burmistrz Miasta i Gminy

      177. Urząd Miasta i Gminy w Prusicach

           Rynek, Ratusz 1
     55- 110 Prusice
     tel. 773591009
     Burmistrz Miasta i Gminy

178. Urząd Miasta i Gminy w Radkowie
Rynek 1
57-420 Radków
tel. 748735000
Burmistrz Miasta i Gminy

179.  Urząd Miasta i Gminy w Rawiczu

ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 21

63-900 Rawicz

tel. 655465435

Burmistrz Miasta i Gminy

 

180. Urząd Miasta i Gminy w Sobótce
55-050 Sobótka
ul. Rynek 1
tel. 713162043
Burmistrz Miasta i Gminy

181. Urząd Miasta i Gminy w Sycowie
ul. Mickiewicza 1
56-600 Syców
tel. 6278-55-1002
Burmistrz Miasta

182. Urząd Miasta i Gminy w Strzelinie
ul. Ząbkowicka 11
57-100 Strzelin
tel. 713921971
Sekretarz Miasta i Gminy

183. Urząd Miasta i Gminy w Ścinawie
ul. Rynek 17
59-330 Ścinawa
tel. 768412600
Burmistrz Miasta i Gminy

184. Urząd Miasta i Gminy w Strzelcach Opolskich
ul. Plac Myśliwski 1
47-100 Strzelce Opolskie
tel. 774049300
Burmistrz Miasta i Gminy

185. Urząd Miasta i Gminy w Warcie
Rynek 1
98-290 Warka
tel. 438294001
Sekretarz Miasta i Gminy

186. Urząd Miasta i Gminy w Witkowie
ul. Gnieźnieńska 1
62-230 Witkowo
tel. 614778194
Burmistrz Miasta i Gminy

187. Urząd Miasta i Gminy we Włoszczowej
ul. Partyzantów 14
28-100 Włoszczowa
tel. 41 39442669
Burmistrz Miasta i Gminy

188. Urząd Miasta i Gminy w Wołowie
Rynek, Ratusz 1
56-100 Wołów
tel. 713892422
Burmistrz Miasta i Gminy

189. Urząd Miasta i Gminy w Trzebnicy
ul. Piłsudskiego 1
55-100 Trzebnica
tel. 71 3120611
Burmistrz Miasta i Gminy

190. Urząd Miasta i Gminy w Żmigrodzie
Plac Wojska Polskiego 2-3
55-140 Żmigród
tel. 713853556
Kierownik Referatu Organizacyjnego
I Spraw Obywatelskich

Urzędy Gmin

191. Urząd Gminy w Baranowie
Rynek 21
63-604 Baranów
tel. 627810400
Wójt Gminy

192. Urząd Gminy w Bełchatowie
ul. Kościuszki 1
97-400 Bełchatów
tel. 44 6325211
Wójt Gminy

 193. Urząd Gminy w Boguchwale
ul. Tkaczowi 134
36-040 Boguchwała
tel. 178714301
Zastępca Wójta

194. Urząd Gminy w Bolesławcu
ul. Teatralna 1a
59-700 Bolesławiec
tel. 757323221
Wójt Gminy

195. Urząd Gminy w Brzezinach
ul. 1000 – lecia 8
62-874 Brzeziny
tel. 627698004
Wójt Gminy

 196. Urząd Gminy w Brzeźniu
ul. Wspólna 44
98-175 Brzeźno
tel. 438203024
Wójt Gminy

  197. Urząd Gminy Czarnym Borze
ul. XXX- lecia PRL 18
58-379 Czarny Bór
tel. 748450139
Wójt Gminy

198. Urząd Gminny w Czernicy
ul. Kolejowa 3
55-003 Czernica
tel. 713180123
Wójt Gminy

199. Urząd Gminy w Długołęce
ul. Wrocławska 18
55-090 Długołęka
tel. 713152186
Wójt Gminy

200. Urząd Gminny w Dobroszycach
ul. Rynek 16
45.56-410 Dobroszyce
tel. 713141167
Wójt Gminy

201. Urząd Gminny w Dobrzeniu Wielkim
ul. Namysłowska 44
46-081 Dobrzeń Wielki 
tel. 774695524
Wójt Gminy

202. Urząd  Gminy Domaniów

       55-216 Domaniów 56

        tel. 713017735

        Wójt Gminy

 

  203. Urząd Gminny w Dierżoniowie
ul. Szkolna 13
58-200 Dzierżoniów
tel. 748315462
Wójt Gminy

        204. Urząd Gminy w Gaworzycach
            ul. Okrężna 85
            59-180 Gaworzyce
            tel. 768316285
            Wójt Gminy

205. Urząd Gminy w Gidlach
ul. Pławińska 22
97-540 Gidle
tel. 34 3272027
Wójt Gminy

206. Urząd Gminy w Głogowie
ul. Poczdamska 1
67-200 Głogów
tel. 76 8332425
Wójt Gminy

207. Urząd Gminy w Godowie
44-340 Godów
tel. 324765100
Wójt Gminy

208. Urząd Gminy w Gorzycach
ul. Sandomierska 75
88-100 Gorzyce
tel. 15 8362075
Wójt Gminy

209. Urząd Gminy w Inowrocławiu
ul. Królowej Jadwigi 43
88-100 Inowrocław

      tel. 523570251
Wójt Gminy

 

    210. Urząd Gminy w Jejkowicach
ul. Główna 38a
44-290 Jejkowice
tel. 324302002
Wójt Gminy

   211. Urząd Gminy w Jeleśniej
ul. Plebańska 1
34-340 Jeleśnia
tel. 338630700
Sekretarz Gminy

    212. Urząd Gminny w Jeżowie Sudeckim
ul. Długa 63
58-521 Jeżów Sudecki
tel. 757132257
Wójt Gminy

   213. Urząd Gminny w Kamieńcu Ząbkowickim
ul. Ząbkowicka 26
57-230 Kamieniec Ząbkowicki 
tel. 748162010
Wójt Gminy

     214. Urząd Gminy w Kętrzynie
ul. Tadeusza Kościuszki 2
11-400 Kętrzyn
tel. 897512474
Wójt Gminy

215. Urząd Gminy w Kleszczewie
ul. Główna 47
97-410 Kleszczew
tel. 447313110
Wójt Gminy

216. Urząd Gminy w Klonowie
ul. Księdza Doloka 2
98-273 Klonowa
tel. 43820 8493
Wójt Gminy

217. Urząd Gminy w Kobierzycach
ul. Pałacowa 1
55-040 Kobierzyce
tel. 713111215
Wójt Gminy

218. Urząd Gminy Kolsko
ul. Piastowska 12
67-415 Kolsko 
tel. 68352417
Wójt Gminy

219. Urząd Gminny w Kostomłotach
ul. Ślężna 2
55-311 Kostomłoty
tel. 713170283
Wójt Gminy

220. Urząd Gminny w Kornowac

 ul. Raciborska 48

            44-285 Kornowac
             tel. 324301037
             Wójt Gminy

 

221. Urząd Gminny w Krasiczynie
37-730 Krasiczyn
tel.166718360
Wójt Gminy

222. Urząd Gminy w Kunicach
59-216 Kunice
tel. 768575172
Sekretarz Gminy

223. Urząd Gminny w Liskowie
ul. Księdza Blizińskiego 56
62-850 Lisków
tel.627634114
Wójt Gminy

224. Urząd Gminy Lubicz
ul. Toruńska 21
87-165 Lubicz
tel. 566742066
Wójt Gminy

225. Urząd Gminny w Lubinie
ul. Władysława Łokietka 6
59-300 Lubin
tel. 76 8426001
Wójt Gminy

226.Urząd Gminy Lubycza Królewska
ul. Kolejowa 1
22-680 Lubycza Królewska
tel. 846617450
Wójt Gminy

227. Urząd Gminy w Lubrzy
ul. Wolności 73
48-231 Lubsza
tel. 774118630
Wójt Gminy

228. Urząd Gminy w Łagiewnikach
ul. Jedności Narodowej
58-210, Łagiewniki
tel. 748939455
Wójt Gminy

229. Urząd Gminy w Łambinowicach
ul. Zawadzkiego 29
48-316 Łambinowice
tel. 774311300
Wójt Gminy

230. Urząd Gminny w Malczycach
ul. Traugutta 15
55-320 Malczyce
tel. 71379066
Wójt Gminy

231. Urząd Gminny w Marcinowicach
ul. J. Tuwima 2
58-124 Marcinowice
tel. 748585226
Wójt Gminy

232.Urząd Gminny w Marciszowie
ul. Szkolna 6
58-410 Marciszów 
tel. 757410208
Wójt Gminy

233. Urząd Gminny w Męcince
59-424 Męcinka
tel. 76 8708613
Wójt Gminy

234. Urząd Gminy Miedźwo
ul. Ułańska 25
42-120 Miedźwo
tel. 34 3178010
Sekretarz Gminy

235. Urząd Gminny w Miękini
ul. Kościuszki 41
55-330 Miękinia
tel. 76 3178116
Wójt Gminy

236. Urząd Gminny w Morawicy
ul. Kielecka 38
26-026 Morawica
tel. 41 3114692
Wójt Gminy

237. Urząd Gminny w Mściwojowie
Mściwojów 43
59-470 Mściwojów
tel. 76 8728522
Wójt Gminy

238. Urząd Gminny w Mysłakowicach
ul. Szkolna 5
58-533  Mysłakowice
tel. 75 6439960
Wójt Gminy

239. Urząd Gminny w Nowej Soli
ul. Moniuszki 3
67-100 Nowa Sól
tel.68 3872016
Wójt Gminy

240. Urząd Gminny w Oleśnicy

               ul. 11-go Listopada 24

               56-400 Oleśnica

               tel. 7131440222

   Wójt Gminy

 

241. Urząd Gminny w Olsztynie

               ul. Piłsudskiego 10

               42-256 Olsztyn

               tel. 343285076

               Wójt Gminy

242. Urząd Gminy Oława
Pl. Marszałka J. Piłsudskiego 28
55-200 Oława
tel. 713133044
Wójt Gminy

243. Urząd Gminny w Osiecznicy
ul. Lubańska 43
53-724 Osiecznica
tel. 577312107
Wójt Gminy

244. Urząd Gminny w Osjakowie
ul. Targowa 26
98-320 Osjaków
tel. 438423391
Wójt Gminy

245. Urząd Gminy w Pakosławiu
ul. Kolejowa 2
63-920 Paskosław
tel. 655478332
Wójt Gminy

246. Urząd Gminny w Pakosławicach
48-314 Pakosławice
tel. 774357614
Wójt Gminy

247. Urząd Gminny w Poczesnej
ul. Wolności 2
42-262 Poczesna
tel. 343274116
Sekretarz Gminy

248. Urząd Gminy w Polskiej Cerkwi
ul. Raciborska 4
47-260 Polska Cerkiew
tel. 774875150
Wójt Gminy

249. Urząd Gminny w Polkowicach
ul. Rynek 1
59-100 Polkowice
tel. 748474146
Sekretarz Gminy

250. Urząd Gminy w Radzyniu Podlaskim
ul. Warszawska 32
21-300 Radzyń Podlaski
tel. 833528085
Wójt Gminy

        251. Urząd Gminy w Rudnej
            Pl. Zwycięstwa 15
            59-300 Rudna
             tel. 767492100
             Wójt Gminy

252. Urząd Gminy w Rząśni
ul. Kościuszki 16
98-332 Rząśnia
tel. 486317122
Wójt Gminy

253. Urząd Gminy w Santoku
ul. Gorzowska 59
66-431 Santok
tel. 957285112
Wójt Gminy

254.Urząd Gminy Sękowa
 Sękowa 252
38-307 Sękowa
tel. 183518017
Wójt Gminy

255. Urząd Gminy w Skarbimierzu
ul. Parkowa 12
49-318 Skarbimierz
tel. 77 4046600
Wójt Gminy

256. Urząd Gminny w Skarżysku – Kościelne
ul. Kościelna 2 a
26-115 Skarżysko – Kościelne
tel. 412714914
Wójt Gminy

257. Urząd Gminy w Skarszewie
83-250 Skarszewy
tel. 58 5882201
Wójt Gminy

 258. Urząd Gminy w Starej Kamienicy
Stara Kamienica
tel. 757514337
Wójt Gminy

    259. Urząd Gminy w Sulmierzycach
ul. Urzędowa 1
98-338 Sulmierzyce
tel. 446846054
Wójt Gminy

260. Urząd Gminny w Świdnicy
ul. Głowackiego 4
58-100 Świdnica
tel. 748523067
Wójt Gminy

          261. Urząd Gminy w Świętej Katarzynie
             ul. Żernicka 17
             55-010 Święta Katarzyna
             tel. 713116256
             Wójt Gminy

262 Urząd Gminy w Trzebiel
ul. Żarska 41
68-212 Trzebiel
tel. 683756822
Wójt Gminy

263. Urząd Gminy Warta Bolesławiecka
59-720 Raciborowice  
tel. 757389592 
Wójt Gminy

264. Urząd Gminy w Wińsku
Plac Wolności 2
56-160 Wińsko
tel. 713898186
Sekretarz Gminy

265. Urząd Gminny w Wiszni Małej
ul. Wrocławska 9
55-114 Wisznia Mała
tel. 713127025
Wójt Gminy

266. Urząd Gminny w Zgorzelcu
ul. Kościuszki 70
59-900 Zgorzelec
tel. 75 7721100
Wójt Gminy

267. Urząd Gminy w Żarnowcu
ul. Krakowska 34
42-439 Żarnowiec
tel. 326449288
Wójt Gminy

268. Urząd Gminny w Zórawinie
ul. Kolejowa
55-020 Źórawina
tel. 713165157
Wójt Gminy

          269. Urząd Gminy Żary
        ul. Jana Pawła II 6
        68-200 Żary
        tel. 684707300

              Wójt Gminy

Instytucje, firmy państwowe i prywatne

270. Park Narodowy Gór Stołowych
ul. Słoneczna 31
57-350 Kudowa
tel. 746661436
Dyrektor

271. Woliński Park Narodowy
ul. Niepodległości 3a
72-500 Międzyzdroje
Dyrektor

272. Karkonoski Park Narodowy
ul. Chałubińskiego 15
58-570 Jelenia Góra
tel. 757553348
Dyrektor

273. Zakład Doświadczalny PAN
„ARBORETUM – Kórnikowskie”
Szkółki kórnikowskie
ul. Średzka 28
62-035 Kórnik k Poznania
tel. 618170155
Dyrektor

274. „ARBORETUM”
Zakład Fizjografii
Bolestraszyce - Zamek
37-300 Przemyśl
tel. 166716425
Dyrektor

275. „ARBORETUM”
Uniwersytet Przyrodniczy
Wrocław-Pawłowice
tel. 713205166
Pełnomocnik Rektora
Kierownik

       276. ARBORETUM” Leśne
         im Prof. S. Białoboksa
         Lasy Państwowe

               Nadleśnictwo Syców

               ul Kolejowa  14
         tel. 627851325
         Nadleśniczy

277. „ARBORETUM” & Winoteka ( dolina Bobru)
Pławna Dolna
59-623 Lubomierz
tel. 708477577
Dyrektor

278. Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych

ul. Grunwaldzka 90

50-364 Wrocław

tel. 713283011

Dyrektor

 

279. Zielonogórskie Muzeum Etnograficzne
z siedziba w Ochli
ul. Muzealna 5
66-006 Ochla
Dyrektor

280. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Antonin
ul. Wrocławska 11
63-422 Antonin
tel. 627348124
Nadleśniczy

         281. Lasy Państwowe
        Nadleśnictwo Bardo
        ul. Noworudzka 9a
        57-256 Bardo
        tel. 748171383

              Nadleśniczy

 

282. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo - Bogdaniec
ul. Leśna
66-460 Bogdaniec
tel. 957284350
tel. 175825190
Nadleśniczy

283. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Boguszów Gorce
ul. Miła 2
58-370 Boguszów Gorce
tel. 748449580
Nadleśniczy

   284. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo - Bolesławiec
ul. Mikołaja Brody 2a
59-700 Bolesławiec
tel. 757323616
Nadleśniczy

285. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo - Brynek
ul. Grabowa 3
42-690 Tworóg
tel. 322857491
Nadleśniczy

286. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo – Gidle
Niesulów 3
97-540 Gidle
tel. 343272970
Nadleśniczy

     287. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo – Góra Śląska
ul. Podwale 31
56-200  Góra
tel. 653432359
Nadleśniczy

288. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo – Herby
ul. Lubliniecka 6
42-284  Herby
tel. 343574049
Nadleśniczy

289. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo – Cybinka
ul. Dąbrowskiego 43
69-108  Cybinka
tel. 683911307
Nadleśniczy

290. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Jarocin
Ośrodek Szkółkarsko – Nasienny
ul. Poznańska 34
63-200 Jarocin
tel. 627473808
Nadleśniczy

 291. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Kalisz
ul. Kaliska 195
62-803 Kalisz 4
tel. 627664440
Nadleśniczy

292. Lasy Państwowe
Nadleśnictwa Kamienna Góra
ul. Bohaterów Getta 33
58-400 Kamienna Góra
tel.757443065
Nadleśniczy

293. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Kłobuck
ul. Zakrzewska 85
42-122 Kłobuck
tel. 343172695
Nadleśniczy

294. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Lubin
ul. Spółdzielcza 18
59-300 Lubin
tel. 768412301
Nadleśniczy

295. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Lubliniec
ul. Myśliwska 1
42-700 Lubliniec
tel.343513338
Nadleśniczy

  296.Lasy Państwowe
Nadleśnictwo – Lubsko
ul. Emili Plater 15
68-300  Lubsko
tel. 0693720400
Szkółka Leśna „ Marianka”
Jeziora Wysokie
tel. 601629317
Nadleśniczy

 

297. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo - Mielec
ul. Partyzantów 11
39-300 Mielec
tel. 175825190
Nadleśniczy

298. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Miękinia
ul. Sportowa 2
55-330 Miękinia
tel. 713140063-4
Nadleśniczy

299. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Milicz
ul. Trzebnicka 18
56-300 Milicz
tel. 713809301
Nadleśniczy

  300. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Namysłów
Państwowe Gospodarstwo Leśne
ul. Parkowa 13
46-100 Namysłów
tel. 774190505
Nadleśniczy

301. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Oborniki Śląskie
Szkółka w Jarach
ul. Wrocławska 12
55-120  Oborniki Śląskie
tel. 713108579 
Nadleśniczy

302. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Oleśnica
ul. Spacerowa 3
55-400  Oleśnica
tel. 713140001 
Nadleśniczy

303. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Oława
z/s w Bystrzycy
ul. Lipowa 8
55-200 Oława
tel. 713036724
Nadleśniczy

304. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Przemków
ul. Ceglana 3
Przemków
tel. 768320719
Nadleśniczy

305. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Rudy Raciborskie
ul. Rogera 1
47-430 Rudy
tel. 324103029
Nadleśniczy

306. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Rybnik
ul. Kościuszki 36
44-200 Rybnik
tel. 324223748
Nadleśniczy

307. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Skwierzyna
ul. 2-go lutego
66-440 Skwierzyna
tel. 957170633
Nadleśniczy

308. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Starogart Gdański
ul. Gdańska
83-200 Starogart Gdański
tel. 585624028
Nadleśniczy

309. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Swieradów Zdrój
ul. 11-go Listopada 1
58-580 Świeradów Zdrój
tel. 757816333
Nadleśniczy

 

310. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Waliły
ul. Białystocka 3 – Stacja Waliły
16-040 Gródek
tel. 857180027
Nadleśniczy

311. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Wieluń
ul. Żeromskiego 5
98-300 Wieluń
tel. 436438191
Nadleśniczy

   312. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Wołów
ul. Leśna 37
56-100 Wołów
tel. 713809363
Nadleśniczy

    313. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Zdroje
ul. Krótka 5
57-330  Szczytna
tel. 748683270
Nadleśniczy

     314. Lasy Państwowe
Nadleśnictwo Złoty Potok
ul. Kościuszki 2
42-253 Janów
tel. 343278040
Nadleśniczy

    315. Lasy Państwowe
Ośrodek Kultury Leśnej
63-322 Gołuchów
ul. Działyńskich 2
63-322 Gołuchów
tel. 627615045
Dyrektor

316. Lasy Państwowe
Leśny Bank Genów
w Kostrzycy
58-535 Miłków
tel. 75 7131113
Dyrektor

317. Leśny Zakład Doświadczalny Siemianice
ul. Kasztanowa 1/1
63-645 Łęka Opatowska
tel. 627826400
kom 604240535
Dyrektor

318. Ogród Dendrologiczny w Przelewicach
74-210 Przelewice
tel. 915643080
Dyrektor

 

319. Lasy Państwowe

Nadleśnictwo Rybnik

ul. Kościuszki 36

44-200  Rybnik

tel. 324223748

Nadleśniczy

 

320. Ogród Botaniczny
Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin
ul. Jeździecka 5
85-864 Bydgoszcz
tel. 523813193
Dyrektor

321. Ogród Botaniczny
w Gołubiu
ul. Botaniczna 21
83-316 Gołubin
tel.586843608
Dyrektor

322. Ogród Botaniczny
w Krakowie
ul. Kopernika 27
31-501 Kraków
tel. 126633611
Dyrektor

323. Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego
ul. Sienkiewicza 23
50-335 Wrocław
tel. 71322-957
Dyrektor

324. Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych we Wrocławiu
ul. Puszczykowska 10
50-559 Wrocław
tel. 713642758
Dyrektor

325. Zespół Parków Krajobrazowych Roztocza
ul. Partyzantów 3
22-400 Zamość 
tel. 846776615
Dyrektor

326. Zespół Parków krajobrazowych  Brudzyńskiego i Gostyńsko-Włocławskiego
ul. Zamkowa 11
87-820 Kowal
tel. 54 842226
Dyrektor

327. Zespół Parków Krajobrazowych woj. Śląskiego w Katowicach
Oddział w Kalinie
ul. Lompy 6
42-284 Herby
tel. 343574902
Z-ca Dyrektora

328. Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej
ul. Lipowa 51
15-424 Białystok
tel. 7436042
608017650
Dyrektor

329. Instytut Architektury Krajobrazu

Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu

Plac Grunwaldzki 24 a

50-363 Wrocław

tel. 713201863

Dyrektor

 

330. Zarząd Zieleni Miejskiej we Wrocławiu
ul. Trzebnicka 33
50-231 Wrocław
tel. 713286611
Dyrektor

331. Wojewódzki Inspektorat Ochrony Roślin

i Nasiennictwa we Wrocławiu

Delegatura w Legnicy

ul. Reymonta 2a

59-220 Legnica

tel. 7686298719

   Kierownik Delegatury

332. Zakład Techniki Komunalnej w Żorach
Zieleń Miejska
ul. Okrężna 5
44-240 Żory
tel. 324356936
Dyrektor

333. Krakowskie Przedsiębiorstwo Zieleni sp. zo. o.
ul. Prądnicka 5
30-002 Kraków
tel. 126339883.
Prezes

334. Zakład Zieleni Małej Architektury
ul. Willowa 6
47-400 Racibórz
tel. 324151900
Właściciel

335. Biuro Planowania Przestrzennego
ul. Kościuszki 1B
97-400 Bełchatów
tel. 446329373
Dyrektor

336. Krajowy Ośrodek Badań i Dokumentacji Zabytków
ul. Szwoleżerów 32
00-364 Warszawa
tel. 226293791
Dyrektor

337. P.P.H.U  MAPOL sp. c.

ul. Tadeusza Kutrzeby 32

42-200 Częstochowa

tel. 604232694

Właściciel

 

338. Lubuski Wojewódzki Konserwator Zabytków
ul. Kopernika 1
65-063 Zielona Góra
tel. 753247390
Wojewódzki Konserwator

339. Muzeum Miejskie we Wrocławiu
Sukiennice 14/15
50-107 Wrocław
tel. 712471690
Oddział Muzeum Sztuki Cmentarnej
ul. Ślężna 37/39
50-301 Wrocław
tel.717915904
Dyrektor

340. Zakład Pielęgnacji Zieleni w Legnicy
ul. Jaworzyńska 63/4
59-220 Legnica
tel. 758782108
Właściciel

341. Kształtowanie i Konserwacja Terenów Zieleni
ul. Zielnicka 52
41-409 Mysłowice
tel. 322223778
Właściciel

342. Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej

ul. Norwida 24

50-364 Wrocław

tel. 713378824

Dyrektor

343. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
ul. Parkowa 20
52-349 Wrocław
tel. 713200100
Dyrektor

      344. P.P.H.U „ZIELEŃ” dawne MPZ sp. z o. o.
             ul. Grabiszyńska 133a
             50-369 Wrocław
              tel. 713631238
              V-ce Prezes

345. Zieleń Miejska w Opolu
ul. Niemodlińska 6a
45-708 Opole
tel. 774570370
Prezes Zarządu

346. Zarząd Zieleni Miejskiej w Lesznie
ul. Lipowa 20 a
64-100 Leszno
tel. 625299367
Dyrektor

 347. Klubowy Ośrodek AZS
we Wrocławiu
ul. Baudouina de Courtenay 16
51-606 Wrocław
tel. 713729337
tel. kom 607990230
Kierownik Ośrodka

348. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska

           i Gospodarki Wodnej
we Wrocławiu
Oddział w Legnicy
ul. Okrzei 12
59-220 Legnica
tel. 768524301
Dyrektor

349. Agencja Restrukturyzacji
Modernizacji Rolnictwa
Oddział regionalny we Wrocławiu
ul. Giełdowa 8
52-438 Wrocław
tel. 713697400
Dyrektor

350. Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
we Wrocławiu
ul. Zwycięska 12
53-033 Wrocław
tel. 713398021
Z – ca Dyrektora
1. Anna Ziółkowska

351. Zakład Utrzymania i Urządzania Terenów Zieleni

ul. Kingi 9

65-215 Zielona Góra

tel. 683290852

Właściciel

 

352. Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. Zo. O.

ul. Lecha 11 A

25-622 Kielce

tel. 413452888

Dyrektor

 

      353.”ARTICO” Architektura Krajobrazu
      Firma Projektowo Wykonawcza –Agata Pilc, Agata Ratajczak s.c.
      ul. Zaporoska 70/64
      tel. 609601776
      53-517 Wrocław
      Wspólnicy

              mgr inż. Agata Filc, mgr inż. arch. Kraj Agata Ratajczak

 

354. Wydział Architektury - Politechnika Wrocławska
ul. Prusa 53/55
51- 319 Wrocław
tel. 71320-320, 3206460
kom. 606483436

355. Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego sp. zo.o.

ul. Świętego Leonarda 18

25-953 Kielce

Kierownik

 

356. Zakład Robót Ogrodniczych „Spirala”

ul. Wilkowskiego 18

64-100 Leszno

tel. 6971441425

Właściciel

 

357. Zakład Kształtowania i Utrzymania
Terenów Zieleni „RAJGRAS”
ul. Plebiscytowa 14
44-218 Rybnik
tel. 324228363
Właściciel

358. Biuro Projektów
„IDEAL”
ul. Augustowska 13
54-112 Wrocław
tel. 713541656
Właściciel

359. Studio Projektowe
„Region” s. c
ul. Budziszyńska 29/9
54 - 434 Wrocław
tel. 717947725

Właściciel

 

360. Pracownia Projektowa
„3 TREE”
ul. Gwiaździsta 1
43-200 Pszczyna
tel. 322105223
Właściciel

361. Pracownia projektowa DAN-CAD

ul. Narutowicza 21/22

20-001 Lublin

tel. 8114470081

Właściciel

 

362. „Green Age”
 ul. Obornicka 78
51-117 Wrocław
tel. 501037509
Właściciel

363. Firma projektowa
„Regioplan”
ul. Wolbromska 7
53-148 Wrocław
tel. 713380253
Właściciel

364. Stacja Doświadczalna Oceny Odmian
Zybiszów
55-080 Kąty Wrocławskie

tel. 713169631
Dyrektor

365. Pracownia Architektoniczna
ul. Waryńskiego 21/2
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 625923535
Właściciele

366. SMW Architektura s. c.
Lisowice 16
55-311 Kostomłoty 
tel. 691478169, biuro ul. Leśna 1
Właściciel

367. Pracownia Architektury Krajobrazu
„Formio”
ul. Parkowa 2
52-616  Wrocław
tel. 660278552
Właściciel

368. Pracownia Projektowa
„Inter Plant”
ul. J. Długosza 36
51-162 Wrocław
tel. 713256827
Właściciel

369. Pracownia Projektowa
„APION 2”
ul. Zielińskiego 82/8
53-534 Wrocław
tel. 694458220
Właściciel

370. Spółdzielnia Pracy
„AGROBUD”
ul. Szczecińska 5
54-517 Wrocław
tel. 713408385
Członek zarządu

371. „LINEAR” Projektowanie Architektoniczne
Plac Teatralny 8
50-051 Wrocław
tel. kom. 600348714
Prezes

372. Pracownia Architektoniczna
„New Line”
ul. Marii Skłodowskiej Curie 65/6
50-369 Wrocław
tel. 713282683
Właściciel

373. „FLORESCO”

ul. Parafialna 28/30

52-233 Wrocław

tel. 604408175

Właściciel

 

374. „ARCHITEKS &”
ul. Canalletta 2/33
51-650 Wrocław
tel. 713451166
kom 604235994
Właściciel

375. Zakład Usług Komunalnych
„Caloring”
ul. Wiosna Ludów 12a
63-600 Kępno
tel. 627828520
Prezes

376. Pracownia Projektowo – Wykonawcza

Architektury Krajobrazu s.c

ul. Elizy Orzeszkowej 56/5

50-311 Wrocław

Właściciel

 

377.  Ogrody „Cis”  Projekt, realizacja, rośliny

ul. Leśna 17

58-203 Uciechów k. Dzierżoniowa 56

tel. 748312185

Właściciel

 

378.  „ACER I”
Osiny 51 a
63-600 Kepno
tel. 501462117
Właściciel

379. Legnickie Przedsiębiorstwo
Gospodarki Komunalnej sp. z o. o.
(Zarząd Zieleni Miejskiej w Legnicy)
ul. Ścinawska 1
59-220 Legnica
tel. 768626025
Dyrektor

380. Zarząd Zieleni Miejskiej w Rybniku
ul. Pod Lasem 64
44-210 Rybnik
tel. 324248838
Dyrektor

381. Miejski Zarząd Usług Komunalnych
ul. Strzelców Bytomskich 25 c
44-109 Gliwice
tel. 4322313239
Dyrektor

382. Zakład Gospodarki Komunalnej
i Mieszkaniowej w Rudnej
Plac Zwycięstwa 5
59-305 Rudna
tel. 767246840
Dyrektor

 

383. „AGROCENTRUM”

ul. Grabowska 2123 c

63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 627383157

Właściciel

 

384. Zakład Wielobranżowy
„SORBUS”
ul. Wybudowana 14
63-200 Jarocin
tel. 601574798
Właściciel

385. „STEGU”
ul. Dworcowa 6-8
46-025 Jełowa
tel. 774211224
Właściciel

386. „EM – BUD”
ul. Olszowska 48 a
22-100 Chełm
tel. 602658247
Właściciel

387. „Sklep z Kwiatami”
63-200 Jarocin
tel. 627472384
Właściciel

388„Dom Ogród Cisek”
Jaczów
ul. Kreta 12
67-200 Głogów
tel. 768312426
Właściciele

389. Szkółka
ul. Partyzancka 4
45-802 Opole
tel. 774742022
Właściciel

390. Szkółkarstwo
ul. Sosnowicka 3
59-200 Legnica
tel. 768502139
Właściciel

391. Szkółka Drzew i Krzewów
ul. V Dywizji 10
59-220 Legnica
tel. 600215772
Właściciel

392. Biuro projektowo – Budowlane „AWIM”
ul. Dworcowa 4
45-100 Namysłów
tel. 774105199
Właściciel

393. Pracownia Usług Budowlanych
i Projektowych
ul. Warszawska 26
47-400 Racibórz
tel. 334152567
Właściciel

394. Produkcja i Sprzedaż hurtowa kwiatów doniczkowycj
”Bestplant” Rossowscy
ul. Staromiejska 32 a
50-080 Smolec 
tel. 697052211
Współwłaściciel

 

395. Biuro Urbanistyczne i Architektoniczne
ul. Grodzka 134
58-500 Jelenia Góra
tel. 757522400
Właściciel

396. Zakład Usług Budowlano – Projektowych
„Piast – projekt”
ul. Libana 5
59-220 Legnica
tel. 768627907
Właściciel

397. Firma Usługowo-Handlowa
ul. Skrzetuckiego 4/8
63-900 Rawicz
tel. 635454773
Właściciel

398. Szkółka Krzewów Ozdobnych
98-350 Biała 85 a
Właściciele

399. „Ogrody Ozdobne”
57-363 Krasowice 28
tel. 605742175
Właściciel

      400.„ARC 2 Fabryka projektowa”
     P.P.C. Arc 2 sp. zo.o.

              ul. Wałbrzyska 1 a

              52-324 Wrocław
     Architekt

 

 

       401. „Artena

             Mirków

            55-095 Długołęka
    tel. 713152668
   Właściciel

402. Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o. o.
ul. K. Adamczyka 10
47-400 Racibórz
tel. 324153577
Prezes Zarządu

403. Spółdzielnia Mieszkaniowa
“GĄDÓW”
ul. Na Ostatnim Groszu 24
54-207 Wrocław
tel. 713515768
Dyrektor

404. Zakład Pracy Chronionej
Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe
„ELIOT”
55-025 Miękinia
ul. Kościuszki 48 A
tel. 713970987
Z-ca Kierownika

405. Pracownia Urbanistyczna
AGO – PROJEKT
ul. Batorego 5
47-400 Racibórz
tel.324190796
Właściciele

406. „TETRASTIGMA”
ul. Cisowa 8
53-512 Wysoka
kom 608635124
arch. krajobrazu

407. „ARC 2” -  Fabryka Projektowa
P.P.C. Arc 2 sp. z. o .o
ul. Wałbrzyska 1a
52-314 Wrocław
Architekt

408. Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych, Projektowanie Ogrodów
„CEDRUS”
ul. Powstańców Śl. 10/1
48-317 Korfantów
tel. 608317994
Właściciel

409. Pracownia projektowa
„GRAFIT”
ul. Bronisława Czecha 1/44
42-224 Częstochowa
tel. 343641080
Prezes

410. Pracownia projektowa
„Profil - Art”
ul. Wróbli 36 a
40-354 Katowice
tel. 510645115
Właściciel

411. „SALUS”
ul. Przyjaźni 2/4
53-030 Wrocław
tel. 717831966
Prezes

412. Biuro Urbanistyczne
„ECOLAND”
ul. Kolejowa 63/65
50-453 Wrocław
tel. 713412854
Dyrektor

413. „Garden Studio”
ul. Hercena 3-5/409 63
53-510 Wrocław
tel. 668378054
Właściciel

414. Dolnośląskie Biuro Geodezji
i Terenów Rolnych
ul. Marszałka Piłsudskiego 15/17
50-044 Wrocław
tel. 713723728
Dyrektor

415. „EMPER” sp. z o. o.
Aleja Jarzębinowa 22/1
53-120 Wrocław
tel. 713719094
Prezes

416. Pracownia Architektoniczna
„Projekt”
ul. Starowałowa 3
67-200 Głogów
Prezes

417. Szkółka Drzew i Krzewów
ul. Główna
49-330 Łosiów
tel. 774125388
Właściciel

418. Zakład Zieleni Małej Architektury
ul. Willowa 6
Racibórz
tel. 324151900
Właściciel

419. Fundacja Doliny Pałaców i Ogrodów Kotliny Jeleniogórskiej
ul. Świdnicka 31
50-066 Wrocław
tel. 717822232 
Pałac Wojanów
tel. 757545319
Prezes

   420.Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego
ul. Główna 1
49-330 Łosiów 
tel. 774125297
Dyrektor

    421. Usługi Projektowe
ul. Dąbrowskiego 29
56-300 Milicz
tel. 713840418
Prezes

422. Polskie Towarzystwo Tatrzańskie
„CHYZ U BACY”
Soblówka – Młada Hora 291
34-371 Ujsoły
tel. 338625659
kom. 602248071
Właściciel

423. Gospodarstwo Szkółkarskie
ul. Smokowicka
59-220 Legnica
Właściciel

424. „Ogrody ARNOW”
ul. Jarzębinowa 1
Zacharzyce
52-163 Wrocław
tel. 713027664
Właściciel

425. Biuro Projektów Budowlanych
i Technologicznych
Zakład Rolno-Handlowy
„KOKO”
ul. Główna 29
55-010 Święta Katarzyna
tel. 713116281
Prezes

426. Firma Projektowo - wykonawcza
„IGLAK”
ul. Matejki 57/12
Poznań
tel. 6604320
Właściciel

427. Sklep Ogrodniczy „Iglak”

ul. Drzymały 35

68-200 Żary

tel. 684703366

Właściciel

428. Firma Ogrodnicza
„KWIATON” - 3 s. c
ul. Kosmonautów 280 -282
50-425 Wrocław
tel. 713495320
Właściciel

429. Szkółka Drzewek Owocowych i Ozdobnych
Wróblowice 28
55-330 Miekinia
tel. 71 3177659
Właściciel

430. Gospodarstwo Szkółkarskie „ARNOW”
ul. Jarzębinowa 1
Zacharzyce
52-163 Wrocław
tel. 713027664
Właściciel

   431. ZRH KOKO – Biuro projektów
ul. Piaskowa 7-9
50-158 Wrocław
tel. 713460211
Właściciel

432. Biuro Projektowe
„Saxifraga”
ul. Mirowska 239
42-200 Częstochowa
tel. 343617444
Prezes

433. Pracownia Architektury Przemysłowej
ul. Dożynkowa 49 a
52-511 Wrocław
tel. 71 3337590
Prezes

434. Renata Obruśnik BIES

Sieraków

ul. Oleska 21

42-793 Ciasna

tel. 601459701

Właściciel

435. PPUH METALBUD sp. j
Budownictwo Ogólne
ul. Obornicka 29
Wilczyn
55-120 Oborniki Śląskie
Prezes

436. Zespół Szkół
Centrum Doskonalenia Ustawicznego im. Wicentego Witosa
Mokrzeszów 111
58-160 Świebodzice
tel. 748508736
Dyrektor

437. Pracownia Projektów Budowlanych
ul. Rynek 17
63-900 Rawicz
tel. 653452153
Właściciel

438. AUKETT FITZROY ROBINSON sp. zo.o.
ul. Wspólna 62
00-684 Warszawa
tel. 225231461
Właściciel

439. „NETAFIM” - IRYGACJA sp. zo. o
z siedzibą w Skierniewicach
Biuro Regionalne w Opolu
ul. Spychalskiego 13 a
45-716 Opole
tel. 774514301
Dyrektor

440. Firma projektowa
„JARI”
ul. Krzemieniecka 129
54-513 Wrocław
Prezes

441. „BUDOTECHNIKA”
pl. Grunwaldzki 51a
50-366 Wrocław
tel. 713205494

         Właściciel

 

442. Zakład Budownictwa i Melioracji Wodnych
„OSTROGA”
56-300 Milicz
ul. Wojska Polskiego 20
tel. 713842902
Właściciele

443. Biuro Obsługi Budownictwa
ul. Południowa 11
58-200 Dzierżoniów
tel. 746456979
Właściciel

444. Firma Projektowo - wykonawcza
„IGLAK”
ul. Matejki 57/12
Poznań
tel. 660432
Właściciel

445. Sztuka Ogrodów
LI ART DES JARDINS
ul. Inowrocławska 3/52
53-653 Wrocław
tel. 713735293
Prezes

446. Uzdrowisko „Świeradów Czerniawa”

ul. Zdrojowa 2

59-850 Świeradów Zdrój

tel. 757820739

Prezes Zarządu

 

447. Usługi Budowlane i Przemysłowe
Piękocin 26
56-300 Milicz
tel. 713832972
Właściciel

448. Gospodarstwo Szklarniane
Dobrygość
98-401 Wieruszów
tel. 627818696
Właściciel

449. Przedsiębiorstwo
Handlowo - Usługowo -Produkcyjne
„BILPOL”
ul. Kalidego 23/11
41-500 Chorzów
tel. 322469209
Właściciel

450. Gospodarstwo Ogrodnicze
ul. Strzelińska 13
52-133 Wrocław – Iwiny
tel. 713464872
Właściciel

 

451. Firma rodziny Adamowicz – „Big”

  Krzywie Wielkie

59-860 Gryfdów

tel. 757813776

Właściciel

 

 

452.  Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Łągów

ul. Klonowa 17

59-913 Trójca

tel. 757715698

Właściciel

453. Szkółka drzew i krzewów ozdobnych  roślin rabatowych

ul. Bema 109

63-400 Ostrów Wielkopolski

tel. 627359849

Właściciel

 

 

454. Rejonowe Przedsiębiorstwo Zieleni  sp. zo.o.

ul. Lecha 11A

25-622 Kielce

tel. 412452888

Dyrektor

 

455.  Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

Iwiny

ul. Brochowska 3a

52-151 Wrocław

tel. 713465666

Właściciel

 

456. „ATRIUM”
ul. Zużlowa 42 a
44-200 Rybnik
tel. 608582452
Właściciel

457. Biuro Projektowe” PROFIL”

ul. Kwiska 5/7

54-210 Wrocław

tel. 713594931

Właściciel

 

458. Zakład projektowania i realizacji ” Modół”

ul. Odrodzenia 29

59-300 Luiblin

tel. 767467990

Właściciel

 

 

459. Biuro Projektowe

        „Ogrody Rakoczy”

Rolantowice 2

55-040 Kobierzyce

tel. 713118312

        Właściciel

460. „HORTUS”
ul. Gen. Hallera 23a/12
53-319 Wrocław
tel. 713618882
kom 601573133
Właściciel

461. Biuro Projektów i Realizacji
„M.Z. Walas”
ul. Inżynierska 72 a
Wrocław
tel. 713601180
Właściciel

462. „RZ” – Biuro Projektów
ul. Piłsudskiego 23
50-044 Wrocław
tel. 713412110
Właściciel

463. Pracownia Architektoniczna
ul. Wysockiego 9
51- 692 Wrocław
tel. 713480767
Właściciel

464. Pracownia Dokumentacji

i Projektowania Zieleni

„PARK”

ul. Dzieci Wrześni 4/5/5

59-700 Bolesławiec

tel. 757816970

Właściciel

 

465. Biuro Projektowe
„ARCHICON”
ul. Janiszewskiego 16/6
50-363 Wrocław
tel. 713284570
Właściciele

466. Studio Projekt – Sp. Projektowo – Inwestycyjna
ul. Sanocka 9/2
53-304 Wrocław
tel. 717919617
Właściciel

467. Pracownia Architektury Krajobrazu
ul. Gwarna 15
44-145 Pilchowice
tel. 606124158
Właściciel

468. Pracownia Architektury Krajobrazu „iKropka”
ul. Oleśnicka 15B
50-320 Wrocław
tel. 600181389
Właściciel

469. Gospodarstwo Plantacyjno – Szkółkarskie
ul Mieszka I nr 13
42-286 Koszęcin
tel. 601471614
Właściciel

470. Usługi Budowlane i Przemysłowe
Piękocin 26
56-300 Milicz
tel. 713832972
Właściciel

471. Urządzanie Zieleni, Handel roślinami
Al.  Rzeczpospolitej 30
59-220 Legnica 
tel. 768545042
Właściciel

472. Art. Garden
ul. Wichrowe  Wzgórze  9
 Siemianowice
Właściciel

       473.  Radachowski
      ul. Łokietka 30 
      55-120 Oborniki Śląskie

               tel. 600773365
      Właściciel

 

474. PPUH METALBUD sp. j
Budownictwo Ogólne
ul. Obornicka 29
Wilczyn
55-120 Oborniki Śląskie
Prezes

475. Zakład Projektowania i Usług Komunalnych
„PORAJ”
Osiedle Zielona Kotlina 31
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 957333231
Właściciel

476.   Gospodarstwo Ogrodnicze  sp. j
ul. Morcinka 66
43-303 Nysa
tel. 774355729 
Właściciel

477. Gospodarstwo rolno - szkółkarskie 
Buszkowice 13a
59-330 Ścinawa
tel. 7684320629 
Właściciel

       478. Wesoły Ogród – Małgorzata Wesoła 
    Produkcja Roślin Ozdobnych i Wykonawstwo Ogrodów
    Olszowa   27
    63-600 Kępno
    tel. 627819415

            Właściciel

 

              479.  „Park M”
                   ul.Piaski 12
                   33-340 Stary Sącz 
                   tel. 502371943

                   Oddział

                   31-340 Kraków

                      ul. Aleja Pokoju 81
Właściciel

 

480. Seikel - Paweł Bublis

ul. Jana z Kolna  5/1

65-014 Zielona Góra

tel. 608298708

Właściciel

 

 

481. Przedsiębiorstwo Kształtowania Zieleni
„SZUMAN”
ul. Bartosza Głowackiego 7
58-100 Świdnica
tel. 748578370
Właściciel

482. Biuro projektów budowlanych i technologicznych 
„KOKO”
ul. Główna 29
55-010 Święta Katarzyna 
tel. 713116281
Prezes

483. Przedsiębiorstwo Handlowe
„Vectra” – Ogród
ul.Budowlana 1
58-125 Pszenno
tel. 748516903
Kierownik

484. Przedsiębiorstwo Ekologiczne
„Marko”
pl. Orląt Lwowskich  1
53- 605 Wrocław
Dyrektor

485. Sklep ogrodniczy

„KROKUS” sp.c.

ul. Wrocławska 200

59-220 Legnica

tel. 768545659

Właściciel

 

486. Usługi Ogólnobudowlane
ul. Jagiełły 12/2
55-120 Oborniki Śląskie
tel. 713102023
kom 888184726
Właściciel

487. Dom i Ogród
„LADREX”
ul. Żmigrodzka 27
55-110 Prusice
tel. 888187715
Właściciel

488. Ogrodnictwo
ul. Bolesława Chrobrego 3
55-120 Oborniki Śląskie
tel. 713101631
Właściciel

489. Kwalifikowana szkółka drzewek i krzewów ozdobnych
Ochmanów 109
38-003 Podłęże
Właściciel

490. „ALFA” sp. jawna
ul. Wapienna 9
87-800 Włocławek
tel. 542352245
Dyrektor

491. „Sun Design”
ul. Kłodzka  7a
55-040 Bielany - Wrocław
tel. 713110731
Właściciel

         492. Przedsiębiorstwo Projektowo -Budowlano-Handlowe
        „ARCHIN” s.c.
         ul. Bulwar Ikara 17/51
         54-130 Wrocław
         tel. 713514523

              Właściciel

 

        493. Zakład urządzeń i konserwacji zieleni
           „Jagras”
           ul. Jarnałtowska 15
          54-530 Wrocław
          tel. 713495390

               Właściciel

494. „LITHOS”-
ul. Wiejska 27
52-411 Wrocław
tel. 713645566
Prezes

       495. Studio projektowe 
         „Sativa” s.c.
         ul. Wodna 15 a
         64-000 Kościan
         tel. 661962500

            Właściciel

 

496. Transport Towarowy
Sprzedaż i Obróbka Drewna
Malerzowice 50D
48-316 Łambinowice
tel. 774609219
Właściciel

497. Zakład Ogrodniczy
ul. Kaliska 44
46-320 Praszka
Właściciel

498. Gospodarstwo Szkółkarsko-Sadownicze
Ligota Piękna
55-114 Wisznia Mała
tel. 713526567
Właściciel

499. TRACZ – Centrum Ogrodnicze”
ul. Przedwiośnie 29
91-490 Łódź
tel. 427141400
Prezes

500. Zieleń – Bogusławscy

ul. Pstrowskiego 14 a

10-602 Olsztyn

tel. 895341930

Właściciel

 

501.Transport Towarowy
Sprzedaż i Obróbka Drewna
Malerzowice 50D
48-316 Łambinowice
tel. 774609219
Właściciel

502. Kompleksowe Prace Ogrodowe
ul. Szkolna 16/3
57-350 Kudowa Zdrój
Właściciel

503. Gospodarstwo Ogrodnicze
ul. Powstańców Śląskich 4
48-120 Baborów
tel. 774869042
Właściciel

504. Specjalistyczne gospodarstwo ogrodnicze 
ul. Wąska 5
46-080 Chróścice 
tel. 774695193
Właściciel

 

505. Szkółka Drzewek Owocowych i Ozdobnych

ul. Klasztorna 14

28-300 Jędrzejów

Właściciel

 

 

506.Autorskie Studio Architektury

ASA sp. zo.o.

ul. Racławicka 51/3

53-149 Wrocław

tel. 717889614

Prezes

 507. WPUPH

Alex s.j.

ul. Orkana 21

57-200 Ząbkowice Śląskie

tel. 602430944

Właściciel

 

508. Pracownia Projektowa
„Archi”
ul. Grunwaldzka 18
47-220 Kędzierzyn Koźle
Właściciel

 

509. „HABBIT”

ul. Chopina 4/89

16- 400 Suwałki

tel. 602311098

Właściciel

 

510. Pracownia projektowa PLAN

ul. Różyckiego 1/2065

51-608 Wrocław

Właściciel

 

511. Biuro architektoniczne

„Studio S”

ul. Wesele 59

30-127 Kraków

tel. 126239240

Właściciel

 

512. Autorskie Studio Architektury Krajobrazu
ul. Magellana 14/45
02-777 Warszawa
tel. 601313079
Właściciel

513. ARL SERWIS – SYSTEM

ul. Lipowa 34/2

44-100 Gliwice

tel. 322318399

kom. 604480057

Właściciel

 

514. Usługi Projektowe

ul. Wojska Polskiego 2a

55-100 Trzebnica

kom. 601373951

Właściciel

 

515. GONTBUD”
Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe
Andromedy 2
01-934 Warszawa
tel. 512076982
Prezes Zarządu

516. „Eko - Terra” sp. z o. o
ul. Jana Heweliusza 1
51-622 Wrocław
tel. 713485492
 Dyrektor

517. „AGROBUD”
Mroczeń 3
63-611 Mroczeń
tel. 627818251
Właściciel

518. Miejski Zakład Zieleni
ul. Paderewskiego 2-6
63-800 Ostrów Wielkopolski
Prezes Zarządu

519. „KLON”
ul. Zarankiewicza 20/26
42-200 Częstochowa
tel. 343643695
Właściciel

520. Szkółka roślin ozdobnych „Dąbrówka”
ul. Sucharskiego 350
97-500 Radomsko
tel. 503151849
Właściciel

 521. Szkółka drzewek i krzewów osdobnych
ul. Górecka 2
54-059 Wrocław
tel. 713543589
Właściciel

       522. Pracownia architektury krajobrazu

            „ArtPlan”
      ul. Klonowa 55/22
      25-553  Kielce

            tel. 667160103

            Właściciel

 

      523. Plantacja „Matacze”
        Kopyłów 20
       20-523 Horadło
       Szkółka roślin ozdobnych

             ul. Wyszyńskiego

             22-400 Zamoiść

             tel. 606970176

             Właściciel

 

       524. Studio Projektowania Ogrodów

                    „Tom – Poz”
       ul. Starowiejska 35
       22-400 Zamoiść

             tel. 508135831

             Właściciel

 

524. Firma
„BO” sp. z o. o
ul. Grabiszyńska 89
55-503 Wrocław
tel. 713411859
Prezes

    525. „AGRO”
ul. Bankowa 9/50
42-390 Blachownia
tel. 343204590
Właściciel

526. „Euro – Garden” 
ul. Wygoda 28 
43-608 Jaworzno 
tel. 692604500
Właściciel

 

527. Pracownia Projektowa
„ARCONT”
ul. Kościelna 6/8a
35-505 Rzeszów
tel. 178592956
Właściciel

528. Usługi komunalne, drogowe i turystyczne
„Kijanki” s.c.
ul. Wiejska 11
57-340 Duszniku Zdrój
tel. 748669339
Właściciele

529.„Allgreen”
ul. Adama Asnyka 1/4
58-124 Marcinowice
tel. 609599522
Właściciel

        530. F.H.U. „Gando“
        Projektowanie i zakładanie ogrodów

            ul. Jacków 170
       42-282 Kruszyna
       tel. 722097298
       Właściciel

 

531. Sklep „MAN”
ul. Kamińskiego 12
63-900 Rawicz
tel. 9655451728
Właściciel

532. Przedsiębiorstwo Usługowo – Konsultingowe
„CERBER B.D.”
ul. Piastowska 17
59-300 Brzeg
tel. 774165089
Właściciele

533. „FOLTA”
Projektowanie Urbanistyczne – Geologia
Rynek 16/9
59-220 Legnica
tel. 76 7216539
Prezes

534. Pracownia Architektoniczna
ARC sp. z o.o.
ul. Wojewódzka 15/3
40-028 Katowice
Prezes

535. „OGRODNIK”
Nasiona . Narzędzia Ogrodnicze

63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 6259121921
Właściciel

536. Zespól Usług Projektowych
ul. Parkowa 2
48-300 Nysa
tel. 774332005
kom 660442444
Właściciel

537. „CONSORTA”
ul. Sułowska 3A
51-180 Wrocław
tel. 0713462275
Właściciele

538. P.T. „Energopiast” Sp. z o. o.
ul. Łowiecka 6/8
50-220 Wrocław
tel. 0713292831
Prezes

539.Biuro Architektoniczno - Urbanistyczne Sp. z o. o.
ul. 22-go Stycznia 14
48-304 Nysa 
tel. 774333381 
Właściciel

 

540. Pracownia Architektoniczna
Rynek Wielański 11
42-200 Częstochowa
tel. 343605656
Właściciel

541. Pracownia projektowa
„ARCHIS”
ul. Kołłątaja 24/I p
50-007 Wrocław
tel. 713446758
Właściciel

      542. Biuro Konsultingowo – Projektowe 
       ”Lech Desing”

              ul. Łączańska 11
         46-100 Namysłów
         tel. 774105261
         Właściciel

 

543. Art. Garden  Kompozycja Przestrzenna
ul. Bosacka 42
47-400 Racibórz
tel. 324181515
Właściciel

544. Studio Projektów i Realizacji
ul. Wichrowe Wzgórza 32
55-120 Siemianice 
tel. 513077408
Właściciel

545. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Zakład Wodociągów I kanalizacji
ul. Fredry 8
38--400 Krosno
Dyrektor

546. Szkółka Roślin Leśnych i Ozdobnych
Paszczyna 224
39-206 Pustków
Właściciel

547. Przedsiębiorstwo projektowo-wykonawcze
„PRO – ART. Konopka”
ul. Polaka 20/3
50-379 Wrocław
tel. 713219009
Właściciel

467. Biuro Projektowe
ul. Cisowa 9
59-100 Polkowice
tel. 8450016
Właściciel

548. „PRO SYMPATYK”
ul. Bacciarellego 10b/10
51-649 Wrocław
tel. 713487745
Właściciel

549. Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe
„Lubiechów – Palmiarnia”
ul. Wrocławska 158
tel. 748400880
58-306 Wałbrzych
Właściciel

550. Gospodarstwo Ogrodnicze
ul. Szafera 15
42-700 Lubliniec
tel. 602195082
Właściciel

551. Przedsiębiorstwo Komunalne sp. zo.o.
ul. K. Adamczyka 10
47-400 Racibórz
tel. 324153577
Prezes Zarządul

552. Szkółka Drzew Ozdobnych
„My i Twój Ogród”
ul. Kątna 19
55-093 Kiełczów
tel. 713153918
Właściciel

553 ”Ogród Max – handel i usługi
ul. Kościańska  87
64-000 Kościan
tel. 601822699
Właściciel

554. Pracownia Architektoniczno – Plastyczna
ul. Wita Stwosza 3
Wrocław
tel. 713482852
Właściciel

555. „Maćków – Pracownia Projektowa”
ul. Świdnicka 40
50-029 Wrocław
tel. 713770077
Właściciel

        556. „Etka – Projekt”
      ul. Lwowska  13
      55-200  Oława
       tel. 713032805

            Właściciel

 

557. Firma GREEN ART.-OGRODY
ul. Górnicza 14/4
58-530 Kowary
tel. 075 7614147, kom 509266612
Właściciel

       558. „ArchiArtLinkowski” ART.
     ul. Odolanowska  23

          Topola Osiedle
     63-421 Przygodzice 
      tel. 627374690
     Właściciel

 

        559. Tomżyński – szkółka roślin
     ul. Leśna 28 
     42-271 Częstochowa 
      tel. 343659909
     Właściciel

 

        560. „ GREEN Factor”

              Zakładanie terenów zielonych
         ul. Grabiszyńska 317/27
         53-236  Wrocław
         tel. 660561217
         Właściciel

561. Przedsiębiorstwo handlowo - usługowe
„Ogrody bez granic”
ul. Piastowska 87
42-600 Tarnowskie Góry 
tel. 327689622
Właściciel

562. „PHU MEGAL”
ul. 11-go Listopada 164/2
59-312 Wałbrzych
tel. 748423163
Właściciel

563. „Wójciak”
Pracownia Projektowa
ul. Czysta 2-4
50-013 Wrocław
tel. 0717983889
Właściciel

       564. „Pinus”
       Projektowanie ogrodów
       ul. Ogrodowa 5 a
       Zbrosławice
       tel. 507292528

            Właściciel

 

565. Biuro Projektów „CM”
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
tel. 713390470
Właściciel

566”Tereny zieleni” 
ul. P. Bonka 12a/9
43-400 Cieszyn
tel. 334796874
Właściciel

567. Szkółka Drzew i Krzewów
ul. Lipowa 2/4
66-600 Krosno Odrzańskie 
tel. 683835424
Właściciel

568. Szkółka roślin ozdobnych 
Ciosaniec
67-410 Sława  
tel. 683567646
Właściciel

569. Gospodarstwo ogrodnicze
ul. Willowa 9
42-244 Jaskrów   
tel. 343284876
Właściciel

570. „Zielone ogrody”
ul. Ogrodowa 8
67-222 Jerzmanowa    
tel. 768382183
Właściciel

571. „Pro - Infra”
ul. Ogrodowa 8
67-222 Jerzmanowa    
tel. 768382183
Właściciel

572. Lotos Garden 
ul. Ostroroga 32
52-421 Wrocław
tel. 713635007
Właściciel

 573. „Arborysta“ 
ul. Orzeszkowej 56/5
50-311 Wrocław
tel. 713327131
Właściciel

 574. Zakład Projektowo - Wykonawczy
ul. Ostrowskiego 30
53-238 Wrocław
tel. 713390470
Właściciel

 

 575. Szkółka Drzew i Krzewów
Grądzik 18
55-140 Żmigród
tel. 71385 31-73
tel. 607034805
Właściciel

        576. Ogrody małe i duże 
               Brzezina

            u l. Kopernika  36
     55-330 Miękinia
      tel. 713177274
      Właściciel

 

577. Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych
ul. Zielona 2
56-100 Wołów
tel. 713891035
Właściciele

578. Szkółka drzew i krzewów

Kłopot 15a

88-100 Inowrocław

tel. 523572521

Właściciel

 

      579. Szkółka drzew i krzewów ozdobnych
     Widziszewo

           ul. Lirowa 13
     64-100 Kościan
     tel. 603077590
     Właściciel

 

580. „UNIBET”
ul. Rzeźniczka
65-001 Zielona Góra
tel. 683227505
Właściciel

581. „Wodar” sp. zo.o.
ul. Pełczyńska 146
51-180  Wrocław Poland
tel. 713462797
Właściciel

 

582. „KAJUS”
Usługi Ogrodnicze i Agencja Pracy Tymczasowej
ul. Podmiejska 7
97-400 Bełchatów
tel. 447331418
Właściciel

583. „Ogród”
Roczyny 
ul. Środkowa 24 a
pta Andrychów 
tel. 338754357
Właściciel

584. Biuro Usług Inwestycyjnych
„BERG”
ul. Wały Jagielońskie 14 a
56-400 Oleśnica
tel. 713986203
Właściciel

585. „UNIPROJEKT”
ul. Krotoszyńska 35
63-400 Ostrów Wielkopolski
Właściciel

       586. „Agrotis”
        ul. Tuwima 29
        55-200 Oława
        tel. 713135792

             Właściciel

 

 587. „AGROCENTRUM”
ul. Grabowska 123 c
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 627383157
Właściciel

  588. Usługi Ogrodnicze
ul. Konwaliowa 7
86-300 Grudziądz
tel. 056 4649300
Właściciel

 589. Gospodarstwo Szkółkarsko – Ogrodnicze
ul. Okrzei 65 B
55-080 Kąty Wrocławskie
tel. 0713166708
Właściciele

590. Sklep ogrodniczy „Krokus” s.c.
ul. Wrocławsjka  200
59-220 Legnica
tel. 768545659
Właściciel

591. „FARMER” – sklep
ul. Robotnicza 5
51-100 Wołów
tel. 0713892650
Właściciel

592. Pracownia Usługowa Planowania
i Architektury
ul. Braci Gierymskich 143
51-640 Wrocław
tel. 713478199
Właściciel

593. P.H.U. Zielonym do Góry

inż. Dorota Kowalska

ul. Krótka 4

62-700 Turek

tel. 502225918

Właściciel

 

594. „EKO – Park”
ul. Mogileńska 54
85-864 Bydgoszcz
tel. 523714534
Właściciel

595. Centrum Ogrodniczo – Szkółkarskie
ul. Kamińskiego 12
63-900 Rawicz
tel. 655453052
Właściciel

596. Biuro Projektów Rewaloryzacji Zabytków Architektury i Techniki
ul. Pułaskiego 31
58-100 Świdnica
tel. 74 8522777
Właściciel

494. Pracownia Projektowa „URBANISTA”
ul. Ofiar Oświęcimskich 21
58-105 Świdnica
tel. 748514132
Właściciel

597. Ogród Marzeń

ul. Niklowa 8

53-435 Wrocław

tel. 502504646

Właściciel

 

598. Autorska pracownia projektowa

Usługi Inwestycyjne i Projektowe

ul. Braci Gierymskich 1

65-694 Zielona Góra

tel. 683230450

Właściciel

 

599. Przedsiębiorstwo Projektowo – Budowlane
ul. Karola Miarki 7
58-100 Świdnica
tel. 74 8570921
Właściciele

600. Pracownia Architektoniczna
ul. Kwiatowa 13 (Bethowena ½)
58-306 Wałbrzych
tel. 502997235
Właściciel

601.Firma Projektowa „ARCHIKON”
ul. Ofiar Oświęcimskich 21
58-105 Świdnica
tel. 74 8514132
Właściciel

602. Autorska Pracownia Projektowa Kanarzewscy
ul. Trzentawskiego
54-430 Wrocław 
tel. 512206004
Właściciel

603. Agencja Nieruchomości Rolnej
ul. Mińska 60
Wrocław
tel. 71 3563919
Z-ca Dyrektora

604. Gospodarstwo Szkółkarskie
Targoszyn nr 62
59-407 Mściwojów
tel. 3900087510
Właściciel

605. Gospodarstwo Ogrodnicze
ul. Bratysławska 13
51-213 Wrocław c
tel. 600071164
Właściciel

 

606. Gospodarstwo Ogrodnicze
„Euroogród”
ul. Ludowa 1 G
58-310 Wałbrzych
tel. 74 8478836
Właściciel

607. PUPH „Ewapol” s.c
Aleja Najświętszej Maryi Panny 43
42-200 Częstochowa
tel. 343652041
Właściciel

608. Centrum Ogrodnicze
„SKALNIAK”
ul. Pszczyńska 125
44-240 Żory
tel. 503893828
Właściciel

609. Gospodarstwo Szkółkarskie
Helenów 34
97-400 Bełchatów
tel. 44 6359230
Właściciel

610. Firma Usługowa - Handlowa
„PROJEKTY – DOM”
ul. Żuławskiego 2
39-200 Dębica
Architekt

611. „Skalniak – Polskie Ogrody”
57- 362 Krasnowice 90
tel. 713426891
Właściciel

612. Pracownia Projektowa „ARCCO”
ul. Bystrzycka 95/21
54-215 Wrocław
tel. 713101750
Właściciel

613. Pracownia Projektowa „Villart”
ul. Szczytnicka 36/2
50-368 Wrocław
tel. 713368344
Właściciel

        614. Czajowski Desing  Handlowa
       „Sztuka Krajobrazu”
        ul. Kurpiów 14
       52-214 Wrocław
       tel. 514848130

             Właściciel

 

        615. Zakład Ogrodniczy – Akademia Bonsai
        ul. Kurpiów 14
       52-214 Wrocław
       tel. 713681193

             Właściciel

 

  616. Gospodarstwo Ogrodnicze
ul. Strzelińska 13
52-133 Wrocław – Iwiny
tel. 713464872
Właściciel

   617. Pracownia architektury przemysłowej
ul. Dożynkowa 49 a
51-511 Wrocław
tel. 713337590
Prezes

   618.Firma
„DREWDON s. c.
ul. Tybetańskiego 9
52-122 Wrocław
ul. Oleśnicka 4
55-106 Zawonia
tel. 713129068
Właściciel

619. Firma „ AL. KWIATON”
ul. Polna 10
57-320 Polanica Zdrój
tel. 74 8681980
kom. 605370750
Właściciel ]

620. „Treek” Tomasz Wróbel
ul.Górecka 106
54-060 Wrocław
tel. 692441870
Właściciel

621. Pracownia projektowa  „3 Tree”
ul. Gwiaździsta 1
43-200 Pszczyna 
tel. 322105223
 Właściciel

622. Firma Handlowo – Usługowa
„Zielony Dom”
ul. Polna 73
55-230 Jelcz Laskowice
Właściciel

623. Przedsiębiorstwo Ekologiczne
”MARKO”
plac Orląt Lwowskich 1
53-605 Wrocław
Dyrektor

624. Pre - Fabrykat sp. z o. o.
ul.Brzezie Karkonoskie 2
58-535 Miłków
tel. 757618803
Właściciel

625. Miejski Zakład Użyteczności Publicznej
ul. Piłsudskiego 51
86-300 Grudziądz
tel. 566425795
Dyrektor

626. Art. of Garden  
Kuśnierki 21
43- 224 Mstów 
tel. 502333924
Właściciel

627. Zarząd Geodezji, Kartografii i Katastru Miejskiego we Wrocławiu
Al. Marcina Kromera 44
51-165 Wrocław
tel. 713272100
Dyrektor

628. Szkółka Krzewów ozdobnych
ul. Ślężna 35
53-301 Wrocław
tel. 71 3680644
Właściciel

629. Biuro Projektowe
„Projekt Plus”
ul. Plac Zamkowy  7
49-399 Brzeg
tel. 774166641
Prezes

630. P.P.H.U. „JA-KON”
ul. Wyspiańskiego 38
59-400 Jawor
tel. 768704533
Właściciel

631. Zakład Utrzymania i Pielegnacji
Terenów Zieleni Miejskiej P.P.U.H „UNI REM”
ul. Tomaszowska 19/7
Wrocław
tel. 713362764
Właściciel

632. Firma projektowa
„CARDO-Architekcji” sp
ul. Krupnicza 18/1
50-075 Wrocław
tel. 717978870
Właściciele

633. Ogrodnictwo
„Zielonym do Góry - Kawa”
ul. Wronia 18/1
Olbrachtowice
55-050 Sobótka 1
tel. 502319509
Właściciel

634. „ATEC GARDEN”
ul. Długosza 72-74
51-162 Wrocław
tel. 717967940
Właściciel

635. Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. zo. O.
ul. Ścinawska 1
59-220 Legnica
tel. 768566350
Prezes Zarządu

636. „Zielonym do Góry”
ul. Wypoczynkowa 8
65-120 Pęgów
tel. 501272865
Właściciel

637. Gospodarstwo Szkółkarskie
ul. Grunwaldzka 43
57-420 Radków
tel. 604168212
748712523
Właściciele

638. Gospodarstwo Ogrodnicze
ul. Pułaskiego 100
66-260 Gubin
tel. 68 3593185
Właściciel

639. Gospodarstwo Szkółkarskie, Zakładanie
i Utrzymywanie Ogrodów
Prószków k. Opola
tel. 774648939
Właściciele

     640. Gospodarstwo Szkółkarskie - Wróblewscy
      Borowno Kolonia 
      ul. Częstochowska 8

           42-233 Mykanów
      tel. 343289024
      Właściciele

 

641. Pielęgnacja Ogrodów „CEDR”
ul. Przeskok 1
58-260 Bielawa
tel. 746453392
Właściciel

642. Starczewski & Sawiccy
Specjalistyczne Gospodarstwo Ogrodnicze - Szkółka
ul. Lipowa 3
48-385 Otmuchów
tel. 77435180
kom 604123268
Właściciele

643. „LEDUM”
ul. Wietrzna 97
52-024 Wrocław
tel.713628281
Właściciel

644 „Projekt 2000 XPERT”
ul. Krakowska 17
45-075 Opole
tel.50835760
Właściciel

645. „PRE – FABRYKAT” so.zo. o.
ul. Brzezie Karkonoskie 2
Miłków
58-540 Karpacz
tel. 75606776903
Dyrektor

        646. Pracownia Projektowa” Hi-Ko”
        ul. Topolowa 12

             44-177 Chudów
        Właściciele

 

647. „Unique Gardens” Projektowanie i Aranżacja Zieleni
ul. Biedronki 8/1
52-200  Wysoka
tel. 608185189
Właściciele

648. Biuro Usług Projektowych
„ARCHIDOM”
pl. Kościuszki 15
42-700 Lubliniec
tel. 343562562
Właściciel

649. Zakład Remontowo – Budowlany
„FAMBUD”
ul. Ścinawska 13
56-100 Wołów
tel. 713893292
Właściciel

650. Urządzanie –Pielęgnowanie
Grodzik  18
55-140 Żmigród 
tel. 713853173
Właściciel

651. Konstrukcje budowlane, Biuro  Projektowe
„ARCHIDOM”
ul. Międzyleska 2-4
50-514 Wrocław
tel. 717947978
Właściciel

 

652. Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe
„Horti”
ul. Pionierów 11/6
74-305 Karsko
tel. 607763099
Właściciele

653. Ogrodniczy Dom Handlowy”
ul. Strachocińska 56
51-511 Wrocław  
tel. 713460002 
Właściciel

654. „Systemy Nawadniające”
ul. Świętego Wojciecha
64-360 Zbąszyn
Właściciel

655. Zielony Serwis”
ul. Gajcego 9
55-200  Oława
tel. 78 4074071 
Właściciel

656. „Garden Kompleks”
Dębiec 18 
98-311  Ostrówek
tel. 438415302 
Właściciel

657. Chachaj, Rozmuski Architekci sp. zo.o.
ul. Marcela Nenckiego 135a
52-223 Wrocław 
tel. 713681403
Właściciel

658. „ERBIS s. j.
ul. Jastrzębia 22
Wrocław
tel. 713610078
Właściciele

659. Agencja Reklamowa
ARC
ul. Kluczborska 17/14
50-323 Wrocław
tel. 717913829
Właściciel

660. Urządzanie i utrzymywanie terenów zielonych

ul. Nowy Świat 66

41-706 Nowa Ruda

tel. 322447510

Właściciele

661. Miejski Zarząd Usług Komunalnych
ul. Fredry 6
44-100 Gliwice
Dyrektor

662. Przyjazny Ogród

      ul. Ściegiennego 252 J

25-116 Kielce

tel. 509955517

Właściciel

 

 663. Szkółka, Wykonawstwo, Projektowanie
„ZIELEŃ - PLAN”
ul. Piastów 18
59-700 Bolesławiec
Właściciel

       664. Firma „LEDOM”
      ul. Piękna 14/8
      50-505 Wrocław
      tel. 71502275788

            Właściciel

 

665. ARTENA

ul. Polna 5

55-095 Długołęka

tel. 713152668

Właściciel

 

        666.  „Spatium” Architektura krajobrazu
            ul. Okrzei 9/9
            25-525 Kielce
            tel. 606315532

Właściciel

 

667. Zakład Usługowy
„KLAR”
ul. Wojrowicka 27/6
54-434 Wrocław
tel. 713731631
Właściciel

668. Pracownia projektowa
„Pologrody”
ul. Stefana Batorego 15 
58-300 Wałbrzych
tel. 606148516
Właściciel

       669. Przedsiębiorstwo Budowlane

           „Kawaler”

           ul. Przemysłwa 15

           63-500 Ostrzeszów

           tel. 627303544

           Właściciel

 

670. Projektowanie, urządzanie i pielęgnacja
terenów zielonych, szkółkarstwo
ul. Piastowska 25 
42-500 Będzin
tel. 600911167
Właściciele

671.Pracownia projektowa
        „Atrend”
       ul. Paczkowska 26 
       50-503 Wrocław 
       tel. 887788006
       Właściciel

672. „AMT”

ul. Jacewa 64

88-100 Inowrocław

tel. 523527125

Właściciel

673. Ogrody A.P.M.
ul. Bohaterów Katynia 44/12
42-208 Częstochowa
tel. 604141840
Właściciel

674. Pracownia projektowa
„Budotechnika”
Pl. Grunwaldzki 51 A
50-366 Wrocław
tel. 713205494
Właściciel

675. Przedsiębiorstwo - Usługowo - Montazowe
„ALPINEX”
ul. Sieroszewskiego 14/7
42-200 Częstochowa
tel. 343637509
Właściciel

        676. „ Inter Bis”

            Przedsiębiorstwo Prywatne

ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 21/7

37-700 Przemyśl

Oddział we Wrocławiu

tel. 713256827

Właściciel

 

677. Pracownia Projektowa

PROFIL – ART.

ul. Wróbli 36 a

40-354 Katawice

tel. 510645115

Właściciel

 

678.  PARK – HOTEL

ul. Orzeszkowej 2

59-850 Świeradów

tel. 0757816229

Właściciel

 

679. Firma „OGRÓD”
ul. Piłsudskiego 8/10
97-400 Bełchatów
tel. 446321339
Właściciel

680. „Agloplan”
ul. Rynek 1
59-920 Legnica
tel. 768523603
Właściciel

     681. Projektowanie, Urządzanie i Pielęgnacja

           Terenów Zieleni, Szkółkarstwo

           ul. Piastowska 25
      42-500 Będzin 
      tel. 600011167
      Właściciel

682. „KOMEX”
Sprzedaż Materiałów Małej Architektury
ul. Norwida 5
55-080 Kąty Wrocławskie
tel. 713166408
Właściciel

683. Zakład Konserwacji Zieleni

JARGAS

ul. Jarnołtowska 40

54-530 Wrocław

tel. 5023431098

Właściciel

684. Krasch”
Usługi Budowlane i Konserwatorskie,
Wycena Nieruchomości
ul. M. Gomółki 24
67-200 Głogów
tel. 768334528
Właściciel

685. „OFI”
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Utrzymanie zieleni
ul. Robotnicza 47
41-300 Dąbrowa Górnicza
tel. 601492617
Właściciel

686. „AGP”
ul. Hallera 157/1
53-369 Wrocław
tel. 713392026
Prezes

687. Gospodarstwo szkółkarskie
ul. Kłonna 1 A
26-425 Odrzywół
tel. 486716228
Właściciel

689. Uprawy Specjalne Produkcji Rolnej

ul. Kopernika 1

57-500 Bystrzyca Kłodzka

tel. 746442505

Właściciel

 

690. Drzewa i Krzewy Ozdobne

ul. Zwycięstwa 9

44-206 Rybnik

tel. 505308546

Właściciel

691. Szkółka Drzew i Krzewów
ul. Kijowska 53/41
40-754 Katowice
tel. 32 2253278
Właściciel

692. Zakład  ogrodniczy s.c. „Grajewscy”
ul. Strzegomska 49
58-160 Świebodzice 
tel. 748540354
Współwłaściciel

693. PPHU „Konar” s.j

ul. G. Zapolskiej 63

44-274 Rybnik

tel. 507128449

Właściciele

694. VIRIDIS

ul. Pamiątki 46

Pogrzebie

44-285 Kornowac

tel. 606555078

Właściciel

 

695. Garden Serwice

Gorzyn

Ul. Leszczyńska 32

64-120 Krzemieniewo

tel. 511288571

Właściciele

 

696. Pracownia Projektowa

 Marek Borecki

ul. Hłaski 48/6

54-608 Wrocław

tel. 713631835

Właściciel

 

697. Pracownia projektowa
„KANON”
ul. Wyspiańskiego 69
58-500 Jelenia Góra
tel. 602356016
Właściciel

698. „Optima”
ul. Józefa Lompy
50-308 Wrocław
tel. 717933863
Właściciel

699. „Gonczar - Drzewa i Krzewy”
       ul. Pałacowa 2
       59-600 Lwówek Śląski
        tel. 757823344
        Właściciel

700. Zieleń – Bogusławscy
ul. Pstrowskiego 14a
10-602 Olsztyn 
tel. 895341930
Właściciel

701. Zakład Ogólnobudowlany
ul. Na Szańcach 10/10
50-320 Wrocław
tel. 0713722792
Właściciel

567. P.P.H. OKAZ sp. zo.o.

ul. Wita Stwosza 77

80-308 Gdańsk

tel. 583410890

Właściciel

 

       702. Szkółka krzewów ozdobnych

            ul. Hotelowa 31
       44-213 Rybnik 
       tel. 324219064
       Właściciel

 

703. „Spirea”

ul. Gajowicka 192/3

53-150  Wrocław

tel. 717880079

Właściciel

704. Biuro Projektowe

ProBi

ul. Ludowa 1 c

58-304 Wałbrzych

tel. 748429871

Właściciel

 

705. „PROCON PLUS”

Usługi projektowe Wodociągów wykonawcze

Ul. 11-go listopada 31/1

56-400 Oleśnica

tel. 713149747

Właściciel

 

706. Zakład Wodociągów i Kanalizacji
ul. Graniczna 6
69-500 Lwówek Śląski
tel. 602742883
Dyrektor

707. Urządzanie i Utrzymanie Terenów Zieleni
ul. Nowy Świat 66
41-706 Ruda Śląska
tel. 322447510
Prezes

708. FHU Multimedia i Architektura Krajobrazu
ul. Moniuszki 4
43-200 Pszczyna
kom. 507395114
Prezes

709. Biuro Projektowe
„ARTREND”
ul. Wandy 5/7
53-320-Wrocław
tel. 880419194
Właściciel

710. Autorska Pracownia Projektowa „ATA”
ul. Juliana Fałata 1
58-303 Wałbrzych
Architekt

711. „AGLOPROJEKT”
ul. Rynek 34
59-220 Legnica
tel. 768523603
Prezes

712. Firma „AGRO OGRÓD”
ul. Nowa 16
63-500 Ostrzeszów
Właściciel

      713. Ogrodnictwo „Zielonym do Góry”

           ul, Wronia 18/1

          Olbrachtowice

          44-050 Sobótka 1

           tel. 502319509

           Właściciel

 

714. Szkółka Drzew i Krzewów „Kowalski”

ul. Krótka 4

62-700 Turek

tel. 632784327

Właściciel

715. Szkółka drzew i krzewów ozdobnych „Przytak”

ul. Cisowa 5c/16

65-960 Zielona Góra

tel. 602798998

Właściciel

 

   716. Ogrodnictwo, Świat roślin

  ul. Szuma 3

  63-640 Chojęcin

  tel. 627812826

  Właściciel

 

     717. Wielobranżowy Sklep
 Ogrodniczy
 ul. Ząbkowicka 23
 58-200 Dzierżoniów
 tel.748312223
Właściciel

     718. Wojskowe Biuro Projektów Budowlanych
  Przedsiębiorstwo Państwowe
  ul. Gajowicka 118
  53-407 Wrocław
  tel. 717653943
  Dyrektor

719. „VIRDIS”

Pogrzebień

ul. Pamiątki 46

44-285 Kornowac

Właściciel

 

720. Gospodarstwo Ogrodnicze
Nowa Bystrzyca 69
57-500 Bystrzyca Kłodzka
tel. 748112549
Właściciel

721. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe
„Mój Ogród”
Leonów 27a
21-025 Niemce
Właściciele

722. Gospodarstwo Rolniczo- Ogrodnicze

ul. Sułowska 13 a

51-180 Wrocław

Właściciel

723. „Dom i Ogród”
Firma Handlowo-Usługowa
ul. 1-go Maja 39
45-068 Opole
tel. 77609483303
Właściciel

724. „Dom i Ogród”
ul. Święciechowska 126
64-100 Leszno
tel. 655271319
Właściciel

725. „LARIX – Twój Ogród”

ul. Niepodległości 2

52-151 Iwiny k. Wrocławia

tel. 60087278

Właściciel

726. LARIX s.j

ul. Orzeszkowej 40

43-300 Bielsko Biała

tel. 33811955

Właściciel

727. Gospodarstwo szkółkarskie
ul. Berlinga 12
51-209 Wrocław
tel. 713454637
Właściciel

728. Gospodarstwo Ogrodniczo-Szkółkarskie
63-911 Sarnówka 44
tel. 62 5453738
Właściciel

      729. Centrum Ogrodnicze „Wilkanowa”

             ul. Wandy Komornickiej 68
      66-008 Świdnica 
      tel. 693725011
     Właściciel

730. „IWA”
Gospodarstwo Szkółkarskie
ul. Brochowska 3a
52-151 Iwiny
tel. 713464990
Właściciel

593. „Zielona Kraina”
ul. Na Niskich Łąkach 14/2
50-422 Wrocław
tel. 0713426891
Właściciel

731. „Polf-Torf”
ul. Sikorskiego 2/152
15-667  Białystok
tel. 509863183
Właściciel

732. „FLORA” - Ogrodnik
ul. Zajączkowska 36
51-180 Wrocław
Właściciel

733. Ogrodnictwo
ul. Świdnicka 14
58-152 Rogoźnica
tel. 748559220
Właściciel

734. „ Ogród Śląski”
ul. Tarnogórska 75 
42-622   Świerklaniec
tel. 322844383
Właściciel

735. Firma Handlowa
„Mariola”
43-450 Ustroń Nierodzim
ul. Dobra 7
tel.33542262
kom.6021281116
Właściciel

736. Zakład Kształtowania i Rekultywacji Terenów Zieleni 
„Juniprex”
ul. Wojska Polskiego
43-195 Mikołów 
tel.322261393 
Właściciel

       737. Projektowanie i Urządzanie Ogrodów

            „Borowski”
        ul. Sikorskiego 3/2
        58-105 Świdnica 
        tel. 748536154
        Właściciel

 

738. Zakład Wyrobów Betonowych
„BUT – BET” s.c
ul. Kościelna 111
26-800 Białobrzegi
tel. 486132219
Właściciele

739. „FIOR”
ul. Robotnicza 13
55-049 Kobierzyce
tel. 713111374
Właściciel

740. „Zieleń - Bogusłąwscy”
ul. Pstrowskiego 14 a
10-602 Olsztyn
tel. 895341930
Właściciel

 

741. Szkółka roślin ozdobnych
Malutkie 30
97-505 Dobroszyce 
tel. 5031511849
Właściciel

742. Przedsiębiorstwo Produkcji, Handlu i Usług
„POLMAL” sp. zo. o.
ul. Legnicka 68
54-202 Wrocław
tel. 713536407
Kierownik Filii

743. „Ogród”
ul. Poznańska
66-440 Skwierzyna
tel. 957170795
Architekt Krajobrazu

744. Firma
„Dom i Ogród”
ul. Katowicka 1
58400 Kamienna Góra
tel. 602715181
Właściciel

      745. Firma Ogólno - Budowlana
      Kobylice

            55-300 Trzebnica

            tel. 6697733332
      Właściciel

 

746. Szkółka Drzew i Krzewów
ul. Dożynkowa 13
52-125 Wrocław
tel. 71 8334861
Właściciel

747. Przedsiębiorstwo Projektowo – Usługowe
„FILAR” s.c.
ul. Austryjacka 6
64-100 Leszno
tel. 655297055
Współwłaściciele

748. „Świat na Zielono”
Wrocław - Iwiny
ul. Buforowa 116/118
52-151 Wrocław
tel. 7134698, kom 501209850
Właściciel

       749. „Zieleń Wokół Nas”
      ul. Śnieżna 32a
      54-043 Wrocław
      tel. 71354220

            Właściciel

 

750. „TOM SERVICE” s.c.
ul. Brodzka 176
54-067 Wrocław
te. 713540109
kom 603796915
Właściciele

751. „Agro- Estetyka”
ul. Żwirki i Wigóry 16/2
62-200 Gniezno
te. 614241619
Właściciel

752. F.U.H. Magnolia
ul. Grota Roweckiego  12
26-110 Skarżyski Kamienna
te. 412532175
Właściciel

753. Firma „SIERPOWSKI”
Projektowanie i Wykonawstwo Budowlane Terenów Zielonych
ul. Łużycka 43
64-100 Leszno
tel. 65 8207935
kom. 604427582
Właściciel

754. F.H.U. Centrum Ogrodnicze
„STOKROTKA”
ul. Wrocławska 1
56-200 Góra
tel. 655434036
Właściciel

755. Szkółka Roślin Ozdobnych
ul. Mostowa 1
41-710 Ruda Ślaska
tel. 32 2421530
Właściciel

756. Szkółka Krzewów Ozdobnych
ul Góra  13
43-331  Dankowice 
tel. 338457334
Właściciele

757. Szkółka Drzew i Krzewów
ul. Gnieznieńska 30
62-230 Witkowo
tel. 614778475
Właściciel

758. Szkółka Iglaków i Krzewów Ozdobnych
„Śliwiński”
ul. Jaracza 37
50-305 Wrocław
tel. 502580096
Właściciel

 759.  Gospodarstwo Rolniczo – Ogrodnicze 
ul. Sułowska  13a
51-180 Wrocław  
Właściciel

 

760. „Ogrodnictwo – Świat Roślin”
Szum 3a
63-640 Chojęcin
tel. 62 7812826
kom. 606877604
Właściciel

761. B.Desing – Beata Drejem

ul. Kazanowska 115/17

tel. 510376407

Właściciel

 

762. „iis – ogrody” sp. zo.o.

ul. Bardzka 60

50-517 Wrocław

tel. 717835333

kom. 500111585

Prezes Zarządu

 

763. Firma Ogrodnicza
„KWIATON 1”
ul. Krakowska 54
50-425 Wrocław
tel. 713413665
Właściciel

764. Szkółka drzew i krzewów
ul. Polczycka 159
54-144 Wrocław 
tel. 713536804
Właściciel

765. „TOM – SERWIS” s. c. Ogrody
ul. Brodzka 176
Wrocław
tel. 713540109
Właściciele

766. Gospodarstwo Rolniczo-Szkółkarskie
Pisarzowice - Grabów
49-314 Pisarzowice 33
tel. 774126593
Właściciel

767. Szkółka roślin ozdobnych
ul. Mostowa 1
41-710 Ruda Śląska
tel. 322421530
Właściciel

768. Szkółka drzew i krzewów
 Krążkowy 164 a
63-600 Kępno Ruda
tel. 627819062
Właściciel

769. Szkółka Drzew i Krzewów
ul. Gliwicka 6
47-224 Kędzierzyn Koźle
tel. 774832992
Właściciel

770. „KULAS”
Szkółka Drzew i Krzewów
ul. Brücknera 36/38

      50-335 Wrocław
tel. 691948624
Właściciel

 

 

771. „KULAS”
Szkółka Drzew i Krzewów
ul. Sienkiewicza 23
Wrocław
tel. 713217610
Właściciel

 

772. Urządzanie Zieleńców i Ogrodów

Bogdańczowice 33

46-200 Kluczbork

tel. 605297654

Właściciel

 

773. Projektowanie i Realizacja Terenów Zieleni
Rolantowice 2
55-040 Kobierzyce
tel. 713118379
Właściciel

774. Projektowanie, wykonywanie i konserwacja terenów zielonych

GAJ

ul. Zaporoska 30/3

53-520 Wrocław

Właściciel

 

775. Jeleniogórskie Biuro Planowania
  i Projektów
  ul. Mickiewicza 26
  58-500 Jelenia Góra
  tel. 75 6421068
  Architekt

      776.  Centrum Ogrodnicze

„GAJ”

ul. Żernicka1

54-440    Wrocław

tel. 663124485

Właściciel

 

777. Pracownia Architektury Krajobrazu

ul. Moniuszki 10

55-120 Oborniki Śląskie

tel. 606458104

Właściciel

 

       778. Serwis Ogrodniczy

ul. Laskowa 1a

46-024 Jełowa

tel. 601436801

   Właściciel

 

779. „AMEX”
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
ul. Wojrowicka 2
54-434 Wrocław
tel. 713579330
Właściciel

     780. „Archiland”
      Biuro Projektowe

           ul. Powstańców Śląskich 140/3
      53-315 Wrocław
      tel. 603431343
     Właściciel

 

781. Energosystem

ul. Markierskiego 94 b

40-211 Katowice

tel. 602277666

Właściciel

Piotr Kosmala

 

782. Zakład Produkcyjno - Handlowy
„ZIELEŃ” Sp. z o.
ul. Brzeska 109
21-500 Biała Podlaska
tel. 833434943
Dyrektor

783. Sztuka Ogrodów
        LI ART DES JARDINS
        ul. Inowrocławska 3/52
        53-653 Wrocław
        tel. 77 3735293
        Prezes

 

784.Ogrodnictwo

ul. Bolesława Chrobrego  3

55-120 Oborniki Śląskie

tel. 713101631

Właściciel

 

 

   785. Szkółka drzew i krzewów

Multiflora

ul. Buforowa 11

52-131 Wrocław

Właściciel

 

    786. Firma Ogrodnicza
„Pocieniak”
ul. Jarocińska 12
51-009 Wrocław
tel. 71 3525387
Właściciel

    787. Gospodarstwo Rolne
Szkółka Drzew i Krzewów
ul. Osiedle 27 A
49-313 Lubsza
tel. 774118525
Właściciel

    788. Biuro Projektów
„ Projekt Plus”
ul. Plac Zamkowy 7
49-300 Brzeg
tel. 774166641
Prezes

    789. Firma Projektowo-Wykonawcza
„ELE” sp. z o. o.
ul. Morelowskiego 34-36
52-429 Wrocław
tel. 713635409 w 37
Właściciel

  790. Projektowanie, Urządzanie i Pielęgnacja
„Ogrody Rabiegi – Bratek””
ul. Wrocławska 35
51-361 Wilczyce
tel. 713990932 
Właściciel

791. Pracownia Urbanistyczno- Architektoniczna
Kupno Sprzedaż Nieruchomości
„RAFPROJEKT”
ul. Jasnogórska 9
44-100 Gliwice
tel.323009445
tel. prywatny 322317737
Prezes

792. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego

ul. Okrzei 4

47-400 Racibórz

Inspektor

 

793. „EURO COM”
Wrocław
ul. Milicka 32
tel. 713276549
Architekt

794. „DEGISTA”
ul. A. Asnyka 28/2
51-143 Wrocław
tel. 713726013
Prezes

795. Autorska Pracownia Projektowa
ul. Karłowicza 23
51-610 Wrocław
tel. 713728725
Architekt

796. Pracownia Projektowa
ul. Konopnickiej 41a
68-100 Źagań
tel. 68785566
Właściciel

797. Pracownia Projektowa
ul. Źeromskiego 26
39-300 Mielec
tel. 175831277
Prezes

798. Pracownia Projektowa
ul. Konopnickiej 41a
68-100 Źagan
tel.. 068 4785566
Właściciel

799. Projektowanie, Nadzory, Szacunki
ul. ks. Makarskiego 7/5
49-306 Brzeg
tel. 774111820
Właściciel

800. Biuro Projektowo-Plastyczne
ul. Jezierskiego 6/4
Wrocław
tel. 71 3482852
kom. 601585805
Prezes

801. Studio Architektoniczne
„ABAKUS”
ul. Grodzka 32/3
33-300 Nowy Sacz
tel. 18415875
Prezes

802. „INWESTPROJEKT”
Pracownia Projektowa
ul. Rynek 16
27-600 Sandomierz
tel. 1583228811
Architekt

803. Pracownia Architektoniczna
„TARKO”
ul. Sikorskiego 14
33-300 Nowy Sącz
tel. 184414702
Prezes

804. „Garden Studio”
ul. Grzegorza z Sanoka 6
48-303 Nysa
tel. 774310460
Prezes

805. Gronner & Rączka
„ARCHITEKCI”
ul. Wojska. Polskiego 9
43-300 Bielsko Biała
tel. 338166182
Właściciele

806. Jeleniogórskie Biuro Planowania i Projektowania sp. z o. o.
ul. Mickiewicza 26
58-599 Jelenia Góra
tel. 756421010
Prezes

807. Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlu
i Usług
„WEKTOR”
ul. Chocianowska 20
59-300 Lubin
tel. 767421833
Prezes

808. Szkółka Drzew i Krzewów
ul. Kwiatowa 1a
26-300 Opoczno
tel. 447552433
Właściciel

       809. Firma „MALWA”
ul. Jarzynowa 29
52-214 Wrocław
tel. 713687032

               Prezes

 

810. Gospodarstwo szkółkarskie Drzew i Krzewów
Mnichowice 48
63-640 Bralin
tel. 627812677
Właściciele

811. Firma geodezyjno – kartograficzna
„Geodezja” sp. c
ul. Buszy 5
63-900 Rawicz
Właściciele

 812.Gospodarstwo Ogrodniczo – Szkółkarskie
Brotoszów 20
58-250 Pieszyce
tel. 74 8369221
Właściciele

         813. „Clematis”
       Projektowanie, zakładanie i pielęgnacja terenów zielonych

               Aranżacje kwiatowe
       ul.  Polna 13
       55-230 Jelcz Laskowice
        Dębina
        Właściciel

 

814. Zakład Usługowo-Handlowy
„AGROMAX”
Wola Podłężna
ul. Sosnowa 13
62-510 Konin
tel. 63479919
Właściciel

815. Usługi Zieleni
„BÓR” s. c
ul. Wedkarzy 10
51-050 Wrocław
Właściciele

      816.  „Ogrodnictwo”
      ul. Ks. D. Jędrzejewskiego  70
      62-505 Konin

         tel. 32427230
Właściciel

817. Firma „EDEN”
Projektowanie, Urządzanie Terenów Zielonych
ul. Wiślana 17
97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 446477628
Prezes

818. Przedsiębiorstwo Usługowe „EKOLAS”
ul. Kasztanowa 21
63-421 Przygodzice
tel. 625926460
Dyrektor

819. „FLOR – BUD”
Zakład Konserwacji Zieleni
ul. Piastowska 12
48-200 Prudnik
tel. 774365811
Właściciel

820. Firma Handlowo – Usługowa
”Ogród”
ul. Piłsudskiego 10
96-400 Bełchatów
tel. 446321339
kom. 606782222
Właściciel

821. „Mój Ogród”
ul. Lubańska  24/3
58-500 Jelenia Góra
tel. 692045931
Właściciel

822. „mbs” Materiały Budowlane
ul. Bs Bogedaina 4 - 6
50-514 Wrocław
tel. 713478288
Prezes

823. Pracownia Projektowa
ul. Fabryczna 13
54-011 Siechnice
Właściciel

824. Zakład Konserwacji
i pielęgnacji drzew parkowych i zabytkowych
ul. Niewiadomskiego 6/6
37-700 Przemyśl

         825.  Centrum Ogrodnicze
                „ACER”
               ul. Łukasińskiego 13a
               37-700 Przemyśl
               tel. 166783105
               Właściciel

826. Jeleniogórskie Biuro Planowania i Projektowania sp. z o. o.
ul. Mickiewicza 26
58-599 Jelenia Góra
tel. 756421010
Prezes

827. Centrum Ogrodnicze Szkółka

ul. Krzemieniecka 60 a

54-613 Wrocław

tel. 713424286

6027747874

Właściciel

 

       828.  Centrum Ogrodnicze
                Przedsiębiorstwo produkcji Ogrodniczej

                „Siechnice” sp. z o. o.
               ul. Opolska 30
               55-011 Siechnice 
               tel. 502648153
               Kierownik Centrum


         830.  Centrum Ogrodnicze
                Krzewy z Krzewia

               Krzewie Wielkie 88
               59-620 Gryfów Śląski 
               tel. 7578137765
               Właściciel


         831.  GTF Poland Kamil Szostak 
                ul. Parkowa 22              
               55- 120 Wilczyn Leśny  
               tel. 504103666
               Właściciel  

832. MOTAS – BUD
Usługi Ogólnobudowlane
ul. Orzeszkowej 56/5
50-311 Wrocław
tel.713227131
Właściciel

833. „Archicom Studio”
ul. Liskiego 5/7
50-345 Wrocław
tel. 717858760
Prezes

       834.  „E&M - bet”
       ul. Śródmieście 2/33 
       16-300 Augustów 
       tel. 502504135

               Właściciel

 

835. Przedsiębiorstwo wielobranżowe
„Rolnik”
ul. Falzmana 19/6
51-128 Wrocław
tel. 713276913
kom. 6024688823
Właściciel

        836. „Graf” s.c
       ul. Jana Rychla 2/33
       47- 100 Strzelce Opolskie 
       tel. 774612597

               Właściciel

 

837. Biuro Urbanistyczno - Architektoniczne
„ARPLAN”
ul. 22 - Stycznia 14
48-304 Nysa
tel. 774333381
Prezes

838. Studio Projektowo - Graficzne
„SZEŚĆ”
ul. Powstańców Śląskich 66/2
45-086 Opole
tel. 774544029
Właściciel

839. Studia Działan Twórczych
„DEA”
Załecze Wielkie 89
98-333 Dzietrzniki
Architekt

840. RS Architektura Krajobrazu s. c.
ul. Przyrzecze 39
05-519 Konstancin - Jeziorna
tel. 227172379
Właściciele

841. Towarzystwo Przyjaciół Fortyfikacji
Oddział Opolski
„Twierdza Nysa”
ul. Bolesława Śmiałego 18
48-300 Nysa
tel. 774338446
Przewodniczący T.P.F
Oddział w Nysie

842. Zakład Usług Komunalnych
„HANDLUX” sp. z o. o.
ul. Warszawska 4
55-050 Sobótka
tel. 713162335
Prezes

843. Projektowanie Urządzanie i Pielegnacja Zieleni
ul. Konduktorska 12
00-775 Warszawa
tel. 228516064
Prezes

 

844 Fortyfikacje i Twierdza Kostrzyn

Urząd Miasta i Gminy w Kostrzynie
ul. Kopernika 1
66-470 Kostrzyń
tel. 957278100
Burmistrz Miasta

 

845. Lubelski Wojewódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Końskiwoli
ul. Pożowska 8
Oddział w Sitnie
22-424 Sitno
tel. 818816285
Dyrektor

        846. „Anti” spółka s.c
                ul. Chabrowa 10
                52-255 Wysoka, biuro: ul. Grabiszyńska 241 b
                 tel. 710745690
                Prezes Zarządu

847. „BELLIS”

Autorska Pracownia Aranżacji Krajobrazu

ul. Startowa

Gdańsk

tel. 660418980

Właściciel

849. Regionalne Centrum Doradztwa Rozwoju Rolnictwa i Obszarów Wiejskich
ul. Zwycięska 12
53-033 Wrocław
tel. 713398021
Dyrektor

850. Centrum Turystyki Niekonwencjonalnej
„Forty”
Schronisko PTTK
ul. Kreta 2
57-215 Srebrna Góra
tel. 748180088
Właściciel

851.  Szkółka – Gospodarstwo Ogrodnicze

ul. Pułaskiego 10 A

66-620 Gubin

tel. 683593185

Właściciele

 

852.  Szkółka Krzewów ozdobnych „Anlas”

ul. Wrocławska 3, Korzeńsko

55-140 Żmigród

tel. 605445351

Właściciele

 

853.  Szkółka Leśna Drzew i Krzewów

ul. Cicha 10

55-095  Siedlec

tel. 713987781

Właściciele

 

854. Gospodarstwo Rolno – Ogrodniczo – Szkółkarskie
Franklinów 17
63-400 Ostrów Wielkopolski
tel. 627349613
Właściciel

855. Gospodartwo szkółkarsko – ogrodnicza

ul. Okrzei 65 b

55-080 Kąty Wrocławskie

tel. 713166708

Właściciel

 

856. Raduchowski

ul. Łokietka 59

55-120 Oborniki Śląskie

tel. 600773365

Właściciel

555. Kompleksowa Obsługa Zieleni

HORTUS

ul. Sportowa 2

tel. 601980375

Właściciel

 

857.  Gospodarstwo Szkółkarskie Drzew

 i Krzewów Owocowych i Ozdobnych

ul. Mikołajczyka 86

56-400 Oleśnica

tel. 713149119

Właściciel

 

        859.  Drzewa i krzewy ozdobne, produkcja i sprzedaż.

Zakładanie i pielęgnacja ogrodów

98-235  Błaszki

tel. 601363709

Właściciel

 

 

860. Biuro Projektów Usług Inżynierskich

PROBI

ul. Ludowa 1 c

58-304 Wałbrzych

Właściciel

 

861.  Gospodarstwo Ogrodnicze

57-361  Zelazno 32

tel. 748689218

Właściciel

 

862. Szkółka drzew i krzewów ozdobnych „Cembra”

Zelazno 88

42-133  Ołdrzychowice Kłodzkie

tel. 748689003

Właściciel

 

863. Bio ogrody i szkółka roślin ozdobnych

ul. Lipowiecka 6A

32-551 Babice

tel. 609737366

Właściciele

 

 

864. Szkółka drzew i krzewów owocowych oraz ozdobnych

ul. Wiejska 12

47-316 Górażdze

tel. 774671642, 503763349

Właściciel

 

865.   „Progarden”

ul. Szkolna 89/1

42-133 Węglowice

tel. 664021010

Właściciel

 

866. Szkółka drzew i krzewów

ul. Starowiejska 50

55-080 Smolec

tel. 713161866

ul. Ślężna  35

55-550 Wrocław

tel. 601581478

Właściciele

 

867. Ogrody Malkosz

ul. Chrobrego 18

46-303 Krapkowice

tel. 788870052

Właściciel

 

 

868. Coloring

ul. Wiosna Ludów 12 a

63-600 Kepno

tel. 627828520

Prezes

 

869.  „Garden – Project”

ul. Dąbrówki 16

59-220  Legnica

tel. 664487387

Współwłaściciele

 

870. „Bellis - Ogrody”

ul. Szkolna 8

58-508 Siedlęcin

tel. 889524551 7

Właściciel

 

871. PHU Dorosz Wiesław

ul. Warskiego 22

58-340 Głuszyce

tel. 748459033

Właściciel

 

 

 

872. F.H.U. „Mark iglak”

ul. Puzaka  18 a

38-400 Krosno

tel. 692407076

Właściciel

 

873. „Garden Land”

        Studio Architektury Krsajobrazu

ul. Stefana Jaracza 27

50-305 Wrocław

tel. 663627147

   Właściciel

 

874. Urządzenie Zieleni, Handel roślinami

Al. Rzeczpospolitej 30

59-220 Legnica

tel.768545042

Właściciel

875. Dr inż. Arch. Stanisław Bocheński

ul. Głogowczyka 31/1

51-604 Wrocław

Właściciel

 

876. Usługi ogrodnicze „Zielony Las”

ul. Inżynierska 7d/6

66-016 Łęczyca

tel. 602268058

Właściciel

 

877. Wojewódzkie Biuro Urbanistyczne
ul. Świdnicka 12/16
50-068 Wrocław
tel. 713445245
Dyrektor

878. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
ul. Krakowska 36-38
50-425 Wrocław
tel. 713439588
Prezes

879. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp zo. o.
48-560 Jelenia Góra
ul. Wolności 161
tel. 716420100
Dyrektor

880. Inter - Flora

ul. Widna 2

50-543 Wrocław

tel. 713332081

Właściciel

 

881. Szkółka Drzew i Krzewów

ul. V Dywizji 10

59-220 Legnica

tel. 600215772

Właściciel

882. Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych

ul. Wolności  101

58-140 Jaworzyna Śląska

Właściciel

 

883. P.P.U.H „Ogród”

ul. Szkolna 7/25

26-052 Nowiny

tel. 413667787

Właściciel

 

884. Zarząd Dróg i Komunikacji
we Wrocławiu
ul. Długa 49
53-633 Wrocław
tel. 713559076
Dyrektor

 

885. KODAN

ul. Witczaka 142

41-902 Bytom

tel. 512370832

Właściciel

 

 

 

886. Zarząd Gospodarki Mieszkaniowej
ul. Zielona 7
59-220 Legnica
tel. 767238200
Dyrektor

 

887. EKOŚRODOWISKO sp. zo.o.

ul. Cyryla i Metodego 50

41-902 Bytom

tel. 501416661

Członek Zarządu

 

888. Pracownia Architektury Krajobrazu
ul. Rejtana 21/8
64-100 Leszno
tel. 602466898
Właściciel

889. AZET Zakład Produkcyjno - Handlowy
„OGRODNICTWO”
ul. Rybacka 30
59-800 Lubań Śląski
tel. 757223029
Właściciele

890. Zakład Remontowo - Budowlano - Inwestycyjny
Export - Import towarów i usług
ul. Paderewskiego 32
68-200 Źary
tel. 684702990
Właściciel

891. „CORKFON” sp. z o. o.
ul. Parkowa 25
51-349 Wrocław
Prezes

892. „VERTIGO”
ul. Jackowskiego 33
51-661 Wrocław
tel. 0713478288
Prezes

893. „ABC - SERVICE”
ul. Bolesławiecka 16
53-614 Wrocław
tel. 713544354
Prezes

894. Krzewy, byliny, drzewa, ozdobne
ul. Zacisze 21
32-300 Olkusz
tel. 328225700
Właściciel

895. Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni w Lublinie
ul. Misjonarska 20
20-107 Lublin
tel. 815323812
Prezes Zarządu

896. Szkółka drzew, krzewów ozdobnych i leśnych
ul. Pocztowców 8
34-500 Zakopane
tel. 16515161
Właściciel

897. Szkółkarstwo Krzewów
i Drzew Ozdobnych
Paproć
poczta 64-300 Nowy Tomyśl
tel.614411471
Właściciel

898. Biuro Urbanistyczno - Architektoniczne
„ARPLAN”
ul. 22 - stycznia 14
48-304 Nysa
tel. 774333381
Prezes

899. Autorska Pracownia Architektury
„Linea”
ul. Mierosławskiego 9
51-682 Wrocław
tel. 713486019
Prezes

900. Firma Ogrodnicza

„JUNIPERUS”

ul. Okrężna 1 A

65-548 Zielona Góra

tel. 0683201802

663759334

Właściciel

 

901.” OVE NILSEN A/S”
Ny Vestergade 74
DK – 5672 Broby
Mgr Joanna Wileńska
Dennmark

902. Landschaftsarchitekten BDLA
Mozartstrasse 43
22083 Hamburg
tel. 0049402270250
Her H ubert Wiggenhorn
NIEMCY

903. IBL Umweltplanung
Environmental Consultancy
Unterm Berg 39
26123 Oldenburg
Deutschland
Niemcy

904. Birmingham Botanical Gardens &Glasshouses
Westbourne Road, Edgbastion
Birmingham
B 15, 3TR
Director
Edward Skinner
England
Anglia

905. “ARTHIS BRUSCH”
120 Oakington Manor Drive
Ha9 6Ne Wembley, London,
UK-England

906. Planstatt Senner,
88662 Überlingen
e 21bBreitlestra
Frau Johanna Baumstark
Deutschland
Niemcy

907. Botanischer Garten
der Technischen Universität
Stübelallee 2
D-01907 Dresden
tel. 0351/4593185
Technischer Leiter
M. Bartusch
Deutschland
Niemcy

908. Firma Spargel – Meyer
Kirrchwahlingen 8
29693 Böhme
Deutschland
Niemcy

909. Garten und Friedhofsamt - Stuttgart
 3bMaybachstra
70192 Stuttgart
Frau Sabine Klaiber
Deutschland
Niemcy

910. Henningsen. Dipl. - Ing., Jens
Freie/r Landschaftarchitekten
Henningsen Landschaftszrchitekten
ebSchlesische Stra 29/30
10997 Berlin
tel. (030) 6188560, 6188698
email: info@henningsen-berlin.de
Internet:www. henningsen-berlin.de
Deutschland
Niemcy

911. Busch Gardens williamsburg/Water Country
International Housing Village
900 Capitol Landing Road
Williamsburg, VA 23185 USA
(757) 258-9134, Ext 6113
Phone: (757) 253020
Fax (757) 2533013
Email:

Rik Kakareko
USA

 

912. I Grand Canzon Lodge

General De;Izery

North rim

AZ 86052

Regionalm Human Resources Director – Utah

Parks

Tracia Baravalle

USA

913. BW&P Landschaftsarchitekten,
Fenner-Steinhauer-Weisser
Bergische Landstrasse 606,
Düsseldorf
Tommas Fenner
Deutschland
Niemcy

914. Planungs büro für Landschafts - und Gartengestaltun
auf dem Kamp 24
47800 KREFELD
T. 02151/592291
Horst Koehler
Deutschland
Niemcy

915. Ultrecht- Holandia
Delta Vorm Groep
Landschapsarchitectuur en stedebouw californiedreef 49, postbus 9842
tel.+31[30]2611834
web bureau @ deltavormgroep.nl.

916. GRANGE FARM
31 Nicesia Read
London SW 18 3RN
Sarah Chance
England
Amglia

917. Segretario Generale del Governatorato della Stato, della citti de Vaticano
00120 CITTA DEL VATICANO
Segretario Generale
Eccellenza Reverendissima
Mons. Renato Boccardo

918. Rêves Et Loisirs
77760 Boissy Aux Cailles
30, Rue De La Libèration Rn 152
Gäel Ruiz
France
Francja

919. 91, RUE SAINT
Yrieix - Sur - Charente
Ent DINO I NAUD CHR
LES MESNIERS 16710
STYRIEIX
345684312
Monsieur
Christian Dininauo
France
Francja

920. Territoires Charents
1 ,impasse Truffiere
16000 Angouleme
Monsieur
Alain Brouye
France
Francja

921. Pepinieres Charentaise
Beauregard
16310 Montemboeuf
Monsieur
Revaud
France
Francja